Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus,pyragus ir kitus skanėstus

niekis, pas mus prisirpsi thumbup.gif
Atsakyti
gal kam patiks ideja,dariau kaledom 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Didelis tortas statybininku vakareliui...vaisinis ir Rafaelo,MMG
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 12 27, 22:12)
Didelis tortas statybininku vakareliui...vaisinis ir Rafaelo,MMG

viskas grazu kaip visada,tik man vyriokai pries tuos mazycius traktoriukus kaip milzinai atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mulatux @ 2010 12 27, 21:17)
viskas grazu kaip visada,tik man vyriokai pries tuos mazycius  traktoriukus kaip milzinai atrodo  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif statybininkai turi buti druti vyrai...... blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 12 27, 22:27)
statybininkai turi buti druti vyrai......

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Geras torčiukas thumbup.gif
Atsakyti
Olesta, ačiū už patarimą apipilt meduti šokoladu notworthy.gif Pavyko ir buvo super skanu smile.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
user posted image
labai gražūs mergaitės jūsų žiemiški tortukai wub.gif o as napaleona iškepiau 4u.gif tabius pirmą kart lipdžiau, blush2.gif truputį kreivi ir šleivi, bet man mieli ax.gif smile.gif
user posted image
ir medutis, dengtas pastilažu
Atsakyti
sveikos merginos, as su savo tortukais, tik db turejau laiko prisesti ir sutvarkyti nuotraukas 4u.gif Su sventem jus visas!!! newyear.gif
cia pirmasis broliams dvyniams. dengtas grietinele, na papuosimai is ko, manau, nereikia jums profems sakyti, bo as dar tik mokausi, tai pradedu nuo paprastu papuosimu blush2.gif tortas su pauksciu pieno ir jogurtinio muso pertepimais

user posted image

o cia kaledinis, pavadinau "kaledu naktis ir diena" lotuliukas.gif , taip pat dengtas grietinele, maltu sokoladu, kokosu ir dekoracijomis is sokolado blush2.gif tortas rafaelo

user posted image
user posted image

tai tiek 4u.gif
Atsakyti
Bandau pasirodyti ir aš su pirmu savo gyvenime tortu. Prieš tai praktikavausi ir dariau snikersą, rafaelo ir turtingą kavos iš trečdalio kiekio. Valgytojai vieningai nuibalsavo už turtingą kavos, nors man labiau būtų patikęs snikersas, nes pats tortas tvirtesnis. Kai bandžiau puošti mažiukus tortukus su Marshallow mase, viskas gavosi super. Šitą tortą pirma bandžiau apdengti cukrine mase pagal Cypciuką, bet tuo metu nusprendė vaikis parėkti, tai pudiau uždėta masė sustingo doh.gif Lupau viską atgal ir antrą kartą dengiau cukrine mase pagal Meian, pati masė ne taip greit stingo. Gėles dariau iš saldainių masės, labai patiko tas rožytes lipdyt. biggrin.gif Nepatiko tortą dengt, nes niekaip nesigavo gražiai išlygint, belygindama dar įplėšiau. Žodžiu, rekia labai labai daug praktikos. unsure.gif
Galiniam variante skaicius nuimsiu, gadina man jie reikalą.
user posted image
user posted image

Beja, o kur laikot apdengtą tortą? Pabijojau nešt į balkoną, o šaldytuvas perpildytas.

Ačiū visoms, besidalinančioms savo receptais ir idėjomis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kazarnienė: 28 gruodžio 2010 - 11:50
QUOTE(Kazarnienė @ 2010 12 28, 12:49)

Beja, o kur laikot apdengtą tortą? Pabijojau nešt į balkoną, o šaldytuvas perpildytas.





aha man irgi idomu, kiek girdejau ne su visomis masemis galima deti i saldytuva tortus ir dar girdejau, kad siomis masemis dengti tortai ilgai islieka sviezi ir negenda. uzsienyje tokius pardavineja laikant tiesiog ant lentynu, jokiuose saldytuvuose nelaiko. As kaledini laikaiu tiesiog ant stalo 2 paras ir nieko nenutiko, viduje grietineles kremas buvo
Atsakyti
Laikiau balkone per šventes bigsmile.gif, nenumiro nuo šalčio, bet dabar tai šalčiau...
Tačiau kambario temperatūroje nerizikuočiau pati laikyt - na užsienyje jie iš konservantų tortus daro, tai jie porą metų galioja, o dabar kokį Rafaelą gi nepalaikysi kambaryje schmoll.gif , užrugs dar bigsmile.gif
Iš ko tos gražios snaigės (užmiršau kepėjos niką doh.gif , kol parašiau tiek) - iš aisingo? O kaip jis nesutrupėjo? O ant ko išdžiovint?
Atsakyti