Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus,pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(kice @ 2010 12 30, 19:00)
aisku.. bandyk kelti tada, kai tik aplieta, kol dar neapstingo - bus lengva uztaisyti, jei kas..


nu tikiuos kitąsyk nebebus unsure.gif
QUOTE(mulatux @ 2010 12 30, 19:06)
kur man tai girdeta  mastau.gif  biggrin.gif

as tai kol dar zalia vistele,tai torta aptepineju iskart ant kartono,niekur veliau jo nebekeliu  ax.gif

tame ir siutas, kad iki šiandien puikiausiai sekėsi išvirt doh.gif

šiaip ir aš taip darau, bet paulius miegojo, nenorėjau į balkoną lįst...
Atsakyti
Sveikos,

grozejausi grozejausi Jusu sedevrais, uzsimaniau ir as kazka seneliams 70meciui padaryti blush2.gif
Pabandziau krepseli blush2.gif Aisku mases jam pritrukau, gelyciu irgi per mazai pasidariau tai turim ka turim blush2.gif doh.gif biggrin.gif
user posted image
Snikersas, gelytes is cukrines mases, o krepselis is sokoldines - marshmallow mases ax.gif
Atsakyti
Kad jau padirbom su dukryte, tai pasirodom ir mes. Tik prie šedevrų aišku nėr ką lygintis blush2.gif Įdėja ne mano, kopijuota blush2.gif

Viduj varškės pertepimai. Puošta ir figurėlės MMG. Dengiau mase tortą pirmą kart, trūkumų aišku daug, bet mokausi blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 12 30, 20:01)
Kad jau padirbom su dukryte, tai pasirodom ir mes. Tik prie šedevrų aišku nėr ką lygintis blush2.gif  Įdėja ne mano, kopijuota  blush2.gif

o mano akimis ir prie sedevru tinka Grazuuuu..
Atsakyti
laba vakareli

sakykkit ka darau ne taip su ganasu g.gif perviriau greitinele ar nedavirina, nes sokoldas pasirodo taip man nuo jos ir neistripo, ar perplakiau veliau, jau kaip buvo salta, nes pasispausus tokia kaip varske sakyciau, like sokolado mazi gabaliukai, na kaip trupiniai sakyciau g.gif
Atsakyti
Tute, nu saunuoles su dukryte thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2010 12 30, 12:00)
drinks_cheers.gif norėjau paklaust... matau pati moderatorė esi tai gal turi galių paredaguot tą mano receptą bigsmile.gif nes tada dar pati "žalia" buvau  blush2.gif kaip tuomet atrodė taip surašiau  blush2.gif po Naujako parašyčiau tau į a.ž. kaip ir ką darašyt  jei sutiktum pagelbėt blush2.gif

tai tu surašyk, viską kaip turi atrodyti, ir paprašysim šio skyriaus moderatorės, kad pakeistų tą nepilną žinutę, 4u.gif

tute28 labai turtingas tortas thumbup.gif , man patinka labai
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2010 12 30, 14:50)

O kiek baltimu sunaudojot tokiam kiekiui bezui 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(dangiuk @ 2010 12 30, 17:59)
Nus avangardistinis žiemos motyvas...
Rafaelo, pastiliažas dengimui, bezė, virtęs aisingu, kokoso drožlės, bele kas....  blush2.gif

user posted image

user posted image

Vėl keliant sutrūkinėjo viršus....  doh.gif

Labai razus thumbup.gif , gan idomus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2lia @ 2010 12 30, 19:55)
Sveikos,

grozejausi grozejausi Jusu sedevrais, uzsimaniau ir as kazka seneliams 70meciui padaryti blush2.gif



grazus krepsiukas, bet avataras dar geresnis thumbup.gif biggrin.gif
QUOTE(tute28 @ 2010 12 30, 20:01)

man irgi labai grazus wub.gif

as irgi su savo nesekmingu kopinimu nuo asseni

user posted image

nesupratau kas ivyko su balta beze? pirma ja dejau - nuciuoze, po to i likusia idejau dazu,stovi kepures dzibai kaip niekur nieko doh.gif kame reikalas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimiene: 31 gruodžio 2010 - 00:13
QUOTE(mulatux @ 2010 12 30, 18:28)
o ka,niekas taip nedaro?  doh.gif  blush2.gif  nu jau ka turejau,tuo slepiau  biggrin.gif

As ir nebuciau sumascius taip paslept, buciau kokiom gelytem maskavus, o cia kaip ir ideja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2010 12 31, 01:11)
As ir nebuciau sumascius taip paslept, buciau kokiom gelytem maskavus, o cia kaip ir ideja smile.gif

padariau atradima didis.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
nu ka einu puost saviskio torto, apteptas jau sviestiniu, beliko grozi daryti. darysiu "valgoma" nes su mase jau kiek pramokau reikia ismokt kitaip biggrin.gif
Atsakyti