Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus,pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(tute28 @ 2010 12 30, 20:01)


koks nuoširdus tortas wub.gif o gniūžtės ant makaronų thumbup.gif wub.gif

na ką, paskutinę metų dienelę ateinu su palinkėjimu: turtingų jums ateinančių visomis prasmėmis mirksiukas.gif 4u.gif

juodas miškas, šokoladinė saldainių masė rolleyes.gif
user posted image

dariau pirmą kartą... tiesą sakant tikėjaus kad bus lengviau lotuliukas.gif na gavos kas gavos.... o saldainių masė-jėga wub.gif klausimukas profėm: ar jum mmg gaunas kažkas panašaus į tą saldainių masė ar ne???
Atsakyti
O as siandien papuosiau torta, ir tiek esu juo patenkinta, kad net nezinau kur detis lotuliukas.gif
Atsakyti
Va tas man patinkantis be galo biggrin.gif nors nezinau, atrodo nieko ipatingo, bet jis man sirdziai labai mielas...

Sokoladinis su vysniomis ir karameles sluoknsiu tortas, dengta pastilazu, koralai - aisingas, detales - pastilazas. Skirtas koraliniu vestuviu proga.

user posted image
Atsakyti
Labas rytas. Sveikinu visas ir visus su Ateinanciais Naujaisiais metais.

Turiu klausima, gal kartais kas siandien vaziuoja is Vilniaus i Kauna. Labai reikia

Aciu
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 12 31, 09:05)

dariau pirmą kartą... tiesą sakant tikėjaus kad bus lengviau  lotuliukas.gif  na gavos kas gavos....

labai gerai gavos thumbup.gif
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 12 31, 09:37)

Sokoladinis su vysniomis ir karameles sluoknsiu tortas, dengta pastilazu, koralai - aisingas, detales - pastilazas. Skirtas koraliniu vestuviu proga.

labai mielas torciukas
o kaip jus tas kriauklytes padarot,kad nebutu pilnavidures ?
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 12 31, 08:37)
Va tas man patinkantis be galo biggrin.gif nors nezinau, atrodo nieko ipatingo, bet jis man sirdziai labai mielas...



swoon.gif labai gražus thumbup.gif thumbup.gif wub.gif kada aš kažką panašaus sulipdysiu.... blush2.gif beje, labai dėkui už atsakymą į klausimu 4u.gif
Atsakyti
Su artejanciais!!! Kurybingu Jums nauju!!! Ir toliau stebinkite aplinkinius nuosirdziais darbais!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Pagaliau tortukas ne sventinis smile.gif smile.gif Cipciuko medaus, pastilazas.

user posted image

Ir toks klausimas iskilo. Net nesupratau, kas atsitiko... blink.gif Nusprendziau pasibandyti Oetkerio zelatinos. Nu ka, pradejau gamintis pastilaza dengimui, jau viskas link pabaigos. Ir ziuriu - visa mase kaip kokiais kietais siulais tista ir gumbuliukai matosi. Su pigesnemis zelatinomis nieko panasaus net nebuvo. Gal Jus patartumet, kur suo pakastas?
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2010 12 31, 00:08)
O kiek baltimu sunaudojot tokiam kiekiui bezui 4u.gif
Papildyta:

beziu dariau is 2 baltymu. Tuo metu dengiau 3 tortus, tai kiekvienam viriau atskirai, bet nuo kiekvieno kazkiek likdavo. Biskvitu plotis 23 cm.
Atsakyti
Kriauklems ir kitiems juros dailkciukams turiu plastikine forma. Kriaukle kai darau, tai issikocioju mase, ir itiesiu i kriaukle, apspaudau, o paskui isimu. Pries tai siek tiek pateplioju aliejumi.
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 12 30, 21:32)
laba vakareli

sakykkit ka darau ne taip su ganasu  g.gif  perviriau greitinele ar nedavirina, nes sokoldas pasirodo taip man nuo jos ir neistripo, ar perplakiau veliau, jau kaip buvo salta, nes pasispausus tokia kaip varske sakyciau, like sokolado mazi gabaliukai, na kaip trupiniai sakyciau  g.gif


Man vakar gavosi tas pats - įtariu, kad šokoldas prastas, o gal grietinėlė per karšta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kistina @ 2010 12 31, 10:17)
Man vakar gavosi tas pats - įtariu, kad šokoldas prastas, o gal grietinėlė per karšta  g.gif


Perplaket... arba neatsaldet gerai.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 12 31, 09:08)
O as siandien papuosiau torta, ir tiek esu juo patenkinta, kad net nezinau kur detis  lotuliukas.gif



labai grzus as jurine tema dar kaupiuosi. O koralus paiset ant popieriaus ir stingdet? maciau youtube panasiai daro
Atsakyti