Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... Tema:10

o vakar zones istempiau tik 15 min ir meciau, po storuliu viskas skaudejo. siandien vos padariau zones, kazko norisi poilsio.
Atsakyti
as jau po zones thumbup.gif atsigavau biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
faina čia paskaityt: vienai zone sunku, kitai - atsigavimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 22, 12:49)
lotuliukas.gif
faina čia paskaityt: vienai zone sunku, kitai - atsigavimas smile.gif

biggrin.gif juokies ane tongue.gif kaip pati begyvuoji? 4u.gif
na as atsigavau,nes 3 dienas be sporto jau trukumas kazko buvo
o pietus kokius skanius valgysiu mmm....makaronus su tunu essen.gif
laukiu-nesulaukiu
o poto eisiu plaukus dazytis bigsmile.gif
Atsakyti
gyvuoju gerai smile.gif
smagu atssinaujinsi,, o pietūs tavo tikrai geri smile.gif norėčiau tongue.gif
Atsakyti
as jau pasportavau JM 2 lygi, man jis lb patinka. vakare laukia 8 min.visoms kuno dalims mankstele smile.gif o as dar nesugalvoju ka siandien pietums darysiu g.gif
Atsakyti
as jau irgi po sporto.dariau po 8 min kiekvienai kuno daliai ir tae bo apie 20 min thumbup.gif .negaliu Jm daryt kolkas nes keli viena skaudet pradejo o ten labai daug reik pratimu visokiu su jo lankstymu daryt tai man skauda negaliu...
o mes pietum valgem grikius su troskintais kotletais ir morkom,buvo labai skanu smile.gif
Papildyta:
dabar einam i lauka,su kastuvu biski pasportuosiu grinam ore thumbup.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif Tinginys mane šiandien griaužia doh.gif Gerai kad šiandienai tik pilatesas ir joga nusimato po22 min. nes šokinėjimui jėgų neturiu schmoll.gif

Apie pietus kalbate...aš vakar iškepiau pupelių kotletų, liko ir šiandinai, tad gaminti nereikia tongue.gif bet va ryt ir poryt tai neišlysiu iš virtuvės doh.gif blink.gif

Einu krutintis, mažė lovoje bet nemiega, varnas pro langą skaičiuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 22, 12:56)
biggrin.gif  juokies ane tongue.gif kaip pati begyvuoji? 4u.gif
na as atsigavau,nes 3 dienas be sporto jau trukumas kazko buvo
o pietus kokius skanius valgysiu mmm....makaronus su tunu essen.gif
laukiu-nesulaukiu
o poto eisiu plaukus dazytis bigsmile.gif


Va va ir as vakar atsigavau,kai po 3 dienu pasportavau,taip gera pasidare,bet tikrai kai pradedi sportuoti ir kelias dienas padarai pertrauka,jauciasi tas trukumas,as anksciau nesuprasdavau MB kai negalejo kuri laika sportuoti, blogai jautesi ir kaip paskui po treniruotes jis pasikeisdavo,dabar suprantu blush2.gif

As vakar irgi plaukucius nusidaziau,pagyvinau spalva flirt.gif Dar laukia visapusiska depiliacija,ruosiuosi gi laugh.gif
Atsakyti
Man iskilo toks klausimas - Kodel man beveik kasdien reikia uzvalgyti kazko saldaus? blink.gif As nesu didele saldumynu megeja,galiu gyventi be pyragu,tortu,sausainiu ir cukru naudoju tik kuno sveitimui,bet vat pienisko sokolado ar kelis sokoladinius saldainius turiu suvalgyti vos ne kasdien ir jokie dziovinti vaisiai neatstoja gabalelio sokolado doh.gif

Ar jus daznai valgote sokolada,saldainius?
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 12 22, 15:59)

Ar jus daznai valgote sokolada,saldainius?



kasdien doh.gif jei nesuvalgau tai lomkes buna kaip kokiai narkomanei,vaikstau paniurus,apatiska,pikta ant viso pasaulio,ner energijos ir siaip nesmagi savijauta buna. schmoll.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kritike7: 22 gruodžio 2010 - 16:06
as siandien nesusilaikiau sokolada nusipirkau, siiap nesu megeja bet kazkaip uzsinorejau ir dar kad antra diena siaubingai galva skauda doh.gif
Atsakyti