Įkraunama...
Įkraunama...

POMIDORAI


labas ax.gif

jei priimsit, gal kas auginot tokius pomidorus, siandien sugunde tokios seklos.

ir ka galit rekomenduot ypac derlingo, gal kokius kekinius.

balkoniniai VENUS oranziniai1.59

TAIKO kiausiniu formos, aukstaugiai, spalva gelsva, panasi i kiauso.
2.19
CITRINA forma ir spalva kaip citrinos1.59

URAGAN H raudoni 2.29

JASMINIA H 9.99 raudoni aukstaugiai

RADANA smulkiavaisiai, kriauses formos. 2.19

Dave dovanu SVARA
Atsakyti
paskaitinjau sena tema, susidariau nuomone kad kazkas pardavineja seklas is sm mergaiciu g.gif
kazin kaip suzinoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(hugutel22 @ 2011 01 20, 19:53)
JASMINIA H 9.99 raudoni aukstaugiai

Dave dovanu SVARA


Jasminia ir aš nusipirkau. Bandysiu pirmąkart augint ax.gif

O Svara pati neauginus, bet esu girdėjus, kad labai nebloga, lietuviška veislė, pomidorai nelinkę sirgt thumbup.gif O internete dar ir štai kokį aprašymą radau:
'Svara’ - vėlyva veislė. Tai aukštoki pomidorai su ilgomis vaisinėmis kekėmis, kuriose gausu vaisių. Kadangi jų luobelė tvirta, o skonis geras, jie tinka konservuoti. Be to, ‘Svara’ gan atspari ligoms. Nuskynus paskutinius žalius vaisius, galima juos sunokinti patalpoje ir išlaikyti iki žiemos. Įdomu tai, kad, rudenį išrovus su šaknimis šalnų nepakąstus ir neligotus pomidorus bei sukabinus juos rūsyje ant ištemptos vielos, vaisiai noks lėtai ir išsilaikys net iki kovo mėnesio.
Žodžiu, irgi gundausi pamėgint.
Ir kur aš juos visus norimus susitalpinsiu?? g.gif Liga jau..... lotuliukas.gif
Atsakyti
Auginau CITRINA ir VENUS.Pirmieji labai gerai augo ir buvo laaabai daug pomidorų,tik skonis mums nelabai schmoll.gif .O antrieji labai vaikams patiko,nors ir nebuvo labai jų pas mus daug
Atsakyti
QUOTE(hugutel22 @ 2011 01 20, 20:13)
paskaitinjau sena tema, susidariau nuomone kad kazkas pardavineja seklas is sm mergaiciu g.gif
kazin kaip suzinoti g.gif


Nebent Loreta is www.sodai.lietuvoje.com..
Šiaip čia forume šįmet lyg ir nepardavinėja nieks. Nebent keičiasi kas nors. Arba bendrą užsakymą darė.
Atsakyti
Sakykit, mielosios, ar Corazone tai sitie? Situos labai giriat?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrulka: 21 sausio 2011 - 11:57
QUOTE(giedrulka @ 2011 01 21, 12:57)
Sakykit, mielosios, ar Corazone tai sitie? Situos labai giriat?

Taip, šituos giria 4u.gif Ir aš šiemet juos bandysiu auginti ax.gif
Tik su daigais man nepavyksta, per mažai saulės jiems unsure.gif Gal kuri turit patirties su papildomu apšvietimu blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(giedrulka @ 2011 01 21, 11:57)
Sakykit, mielosios, ar Corazone tai sitie? Situos labai giriat?


tikrai taip. Man šitie iš pernai gausybės augintų buvo Nr. 1.

Asese, o pas tave šviesos ant palangių neužtenka?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 21, 13:09)
Asese, o pas tave šviesos ant palangių neužtenka?

Jie iš pradžių auga gerai, paskui pasidaro mėlyni, susitraukia ir nuvirsta unsure.gif
Aš galvoju, gal jiems peršalta ant palangės, ar per tamsu....
Atsakyti
[quote=giedrulka,2011 01 21, 11:57]Sakykit, mielosios, ar Corazone tai sitie? Situos labai giriat?



Taip šitie ,bet man pernai nepasakyčiau kad labai daug vaisių vedė,nepalyginsi su Tamaris ,šiandien Vilijampolės turgaus sėklų parduotuvėje buvo ir kaina 7.20 ,o aš pirkau RED PEAR forma panaši kaip Corazone. bet kaina tik 1.5 ,bet gali būt taip ,kad "pigia mėsa šunys tik ėda"matysim kas užaugs bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karosė: 21 sausio 2011 - 12:34
QUOTE(saintlina @ 2011 01 20, 18:11)
Sveika prisijungus  mirksiukas.gif

Fantasio dar neauginau, šiemet tik nusipirkau. Bet jie tikrai bus atsparesni ligoms nei Betalux. Betalux užpernai man augo gerai, nesirgo ir derėjo gerai. O pernai susirgo pirmieji, pomidorai nedidukai buvo ir užsibaigė greit. Šiemet nesodinsiu.
O Tamarius jau esi auginusi?

Ačiū 4u.gif
Fantasio aš irgi tik šiemet pirmą kartą auginsiu drinks_cheers.gif pasidalinsim patirtim biggrin.gif
Pernai išvis daug kam pomidorai sirgo, maras užpuolė ir šiaip visoskios ligos...gal tie karščiai kalti buvo g.gif
Tamarius esu pernai auginusi, bet ne pati iš sėkų, o turgelyje kelis daigus pirkau, tai kas ten žino ar tikrai ten Tamaris buvo, bet man patiko, gana derlingi, skanūs, gal kiek kietoki, bet palaikius namie kai pilnai prinoksta tai labai neblogi ir svarbiausia, kad jie gan ilgai derėjo, nes pakantūs temperatūrų svyravimams.
Žinau, kad yra jau prekyboje panaši į Tamaris Florenzia veislė tik dar atsparesnė ligoms mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(giedrulka @ 2011 01 21, 12:57)
Sakykit, mielosios, ar Corazone tai sitie? Situos labai giriat?

Šitie, šitie biggrin.gif Nu man kokie jie gražūs, nesu auginusi, bet laabai daug tikiuosi iš jų biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Asese @ 2011 01 21, 13:03)
Tik su daigais man nepavyksta, per mažai saulės jiems  unsure.gif  Gal kuri turit patirties su papildomu apšvietimu  blush2.gif ?

o kaip kiti daigai? irgi juoduoja ar čia tik tos veislės? šiaip gal statyk kokioj pietinėj pusėj, ten didesnis apšvietimas, o kažko papildomo tikrai dar nesu naudojusi...žinau, kad kitos moteros ir į darbą atsineša...dar mokykloje pamenu matematikės palanges nudeliotas pomidorais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2011 01 21, 12:16)
Jie iš pradžių auga gerai, paskui pasidaro mėlyni, susitraukia ir nuvirsta  unsure.gif
Aš galvoju, gal jiems peršalta ant palangės, ar per tamsu....


mėlynuoja daigai, man rodos, nuo šalčio g.gif
Jei nieks šviesos neužstoja, kaip ir turėtų pakakt jos ant palangės. Pas mane gerai daigai auga ant visų palangių, nesvarbu, į kurią pusę jos yra.
Atsakyti