Įkraunama...
Įkraunama...

POMIDORAI

QUOTE(Karosė @ 2011 01 17, 09:50)
Aš pernai auginau ,bet nebuvo ilgio 25 cm. koks 10-15 gal tręšti reikėjo.bet kai aš auginausi savo šeimai tai nenoriu tų trašų

Kur ten - 25 cm tai jau vos ne per visą liniuotę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Karosė @ 2011 01 17, 08:50)
Aš pernai auginau ,bet nebuvo ilgio 25 cm. koks 10-15 gal tręšti reikėjo.bet kai aš auginausi savo šeimai tai nenoriu tų trašų


Sveikutės, man pernai, ypač pomidorams, pasiteisino tręšimas atskiestu dilgėlių raugu, nu efektas nerealus thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes, noreciau suzinoti jusu nuomone kada geriausiai seti pomidorus?
Atsakyti
QUOTE(dani75 @ 2011 01 17, 11:57)
Sveikutės, man pernai, ypač pomidorams, pasiteisino tręšimas atskiestu dilgėlių raugu, nu efektas nerealus thumbup.gif

Tai super trąša ne tik daržovėms, bet ir gėlėms thumbup.gif , tuo labiau, kad ekologiška ir darže dilgėlės išravimos good.gif
Atsakyti
QUOTE(nesiuke @ 2011 01 17, 16:35)
Sveikutes, noreciau suzinoti jusu nuomone kada geriausiai seti pomidorus?



Aš sėju nuo vasario pabaigos (nuo 20d.) iki kovo vidurio. Jei augisit lauke tai dar vėliau.
Atsakyti
Aš kaip meška per gilų žiemos miegą,tik įpusėjus temai,prisiminiau,kad žadėjau kažkam parašyti apie parduotuvę,esančią garliavoje Lozoraičio gatvėj blush2.gif Tai ten tik ofisas.Ir aplamai jie mažmena neužsiėma.Dar paklausiau,gal sakau turit pokiukų mažų.sako,aha turim-maži po 1000vnt sėklų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2011 01 18, 14:45)
Aš kaip meška per gilų žiemos miegą,tik įpusėjus temai,prisiminiau,kad žadėjau kažkam parašyti apie parduotuvę,esančią garliavoje Lozoraičio gatvėj blush2.gif Tai ten tik ofisas.Ir aplamai jie mažmena neužsiėma.Dar paklausiau,gal sakau turit pokiukų mažų.sako,aha turim-maži po 1000vnt sėklų doh.gif


Man atsakėte-Ačiū .aišku kad teks iki pieno kombinato nusimaskatuot.nors taip nepatogu į kitą miesto galą trenktis g.gif
Atsakyti
Sveikos
Matau jau po truputi ruosiates pavasarinei sejei ax.gif As tai visiskai nebeturiu laiko prisest prie PC, bet jau galvoju kad reiktu pradeti rinktis seklas g.gif
Prisirinkau is rudenines temos pomidoru pavadinimu kurie pagal jus gan skanus ir mazai ligojasi tai vat sarasiukas:
Čiornyj Mavr arba Taifun
Bulls heart
Wirginia Sweet
Anna Russian
Black Cherry
Delfine
Malachitovaja škatulka
Juodąjį Triufelį
Babushka selection
MARFA
OLA
Corazon
Kmicic
Gardeners delight
Sweet million
Colibri
Amant
Juodoji kriause
Green sausage
Gordost Sibiri
Pearshaped
Gal jau pradejot kooperuotis tai butu malonu kad ir mane itrauktumete i sarasiuka ir atsiustumet i AZ turimas/planuojamas veisles is sarasiuko virsuje arba gal turite dar kokiu neblogu veisliu pasiulyti, kurios nebutu labai ligones ir neatsiduotu zole ar parduotuvineis, plasmasineis pomidorais 4u.gif
Atsakyti
oi serzai senai matytas ir girdetas smile.gif maniau,kad pradingai su visam... matau puikiai mes tave esam uzkretusios pomidoru liga lotuliukas.gif sarasas gan ilgas g.gif naujovemis siemet gelbeja nuostabioji ra, liko tik sulaukti seklu, uzsisakinejom is cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blakstiena5: 18 sausio 2011 - 20:27
QUOTE(Karosė @ 2011 01 18, 15:04)
Man atsakėte-Ačiū .aišku kad teks iki pieno kombinato nusimaskatuot.nors taip nepatogu į kitą miesto galą trenktis g.gif


O jūs sakykit,gal kartais esat buvę Kauno raj. Garliava, UAB "Ritėja", Vytauto g. 34? Čia turėtų būti originalios erfurto sėklos.Tai įdomu ten irgi koks ofisas ar normali parduotuvė?
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2011 01 18, 20:47)
O jūs sakykit,gal kartais esat buvę Kauno raj. Garliava, UAB "Ritėja", Vytauto g. 34? Čia turėtų būti originalios erfurto sėklos.Tai įdomu ten irgi koks ofisas ar normali parduotuvė?




Originalių Erfurto sėklų (ir visokių kitokių) aš pirkau čia http://www.e-seklos....timentas/seklos
Atsakyti
QUOTE(martam @ 2011 01 18, 21:03)
Originalių Erfurto sėklų (ir visokių kitokių) aš pirkau čia http://www.e-seklos....timentas/seklos


Žinau.Bet matot,man tereik tik vieno pakelio sėklų iš jų,o mokėt už pristatymą aš nenusiteikus dėl to ax.gif paprasčiau vyrui "duot užsakymą",kad važiuojant pro šoną parvežtų.
Atsakyti