Įkraunama...
Įkraunama...

Aš ir mano autistukas 3

user posted image
Atsakyti
Labai grazu, CP, dekui uz naujus namučius. wub.gif

Merginos, man atrodo,kad mano vaikiukas iesko lepmos...Rodziau rodziau, ir atrodo,kad lyg paklausus "kur lempa" jis jos dairosi.. g.gif Jeigu taip butu, kad jis kartais suprastu, ko jo prasau, ar tai reikstu, kad jis turi kazkoki kalbos suvokima??
Atsakyti
QUOTE(euphoria_mi @ 2010 12 23, 13:23)
Labai grazu, CP, dekui uz naujus namučius. wub.gif

Merginos, man atrodo,kad mano vaikiukas iesko lepmos...Rodziau rodziau, ir atrodo,kad lyg paklausus "kur lempa" jis jos dairosi..  g.gif Jeigu taip butu, kad jis kartais suprastu, ko jo prasau, ar tai reikstu, kad jis turi kazkoki kalbos suvokima??

manau taip - ir pagal amziu laaabai laiku - nes maniske ir 1,5 metu to nedare mirksiukas.gif
Papildyta:
pasirodom:

eglutes iziebimo svente darzelyje
user posted image

eglute blush2.gif
user posted image

o cia vaisinam rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2010 12 23, 15:21)
manau taip - ir pagal amziu laaabai laiku - nes maniske ir 1,5 metu to nedare mirksiukas.gif
Papildyta:
pasirodom:

eglutes iziebimo svente darzelyje
user posted image

eglute blush2.gif
user posted image

o cia vaisinam rolleyes.gif
user posted image

Bet kokia grazute, nu fantastine mergaičiukė thumbup.gif Ir jus labai graziai ziurit i fotoaparata, turbut nebuvo pas jus akių kontakto sutrikimo niekad? g.gif Ir koks kostiumas-hmmmmm wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(euphoria_mi @ 2010 12 23, 15:29)
Bet kokia grazute, nu fantastine mergaičiukė thumbup.gif Ir jus labai graziai ziurit i fotoaparata, turbut nebuvo pas jus akių kontakto sutrikimo niekad? g.gif Ir koks kostiumas-hmmmmm wub.gif  thumbup.gif

pas mus akiu kontakatas yra ir jis toks pabreztinai tvirtas - jei sako kaledu seneliui eilerasti - tai mane pagatava suryt akim unsure.gif - su kitais jis silpnas, bet as ta akiu kontakta dar jai mazai esant issireikalavi us jos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2010 12 23, 15:36)
pas mus akiu kontakatas yra ir jis toks pabreztinai tvirtas - jei sako kaledu seneliui eilerasti - tai mane pagatava suryt akim unsure.gif  - su kitais jis silpnas, bet as ta akiu kontakta dar jai mazai esant issireikalavi us jos lotuliukas.gif

thumbup.gif Matosi,kad tvirtas žvilgsnis..Gerai padirbėta, mama thumbup.gif
Atsakyti
Kriiste, nerealu. wub.gif


o mes į eglutę geriau būtume nėję.
Jokūbas atsisakė puoštis, tai prie pasipuošusių vaikų stovėjo su darželinias trenigais.
žliumbiau, žlimbiu kaip koks hipopotamas.
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2010 12 23, 17:15)
Kriiste, nerealu.  wub.gif
o mes į eglutę geriau būtume nėję.
Jokūbas atsisakė puoštis, tai prie pasipuošusių vaikų stovėjo su darželinias trenigais.
žliumbiau, žlimbiu kaip koks hipopotamas.


Neverk, reikia galvoti, kad BET KURIAM vaikuciui buna tokių blogadienių, net ir per švntes... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(euphoria_mi @ 2010 12 23, 17:42)
Neverk, reikia galvoti, kad BET KURIAM vaikuciui buna tokių blogadienių, net ir per švntes... unsure.gif


panašiai ir galvojau.
Kodėl mano vaikas, o ne bet kuris kitas....
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2010 12 23, 18:15)
Kriiste, nerealu.  wub.gif
o mes į eglutę geriau būtume nėję.
Jokūbas atsisakė puoštis, tai prie pasipuošusių vaikų stovėjo su darželinias trenigais.
žliumbiau, žlimbiu kaip koks hipopotamas.


Nežliumbk nono.gif , manykim, kad jis norėjo persirengti darželinuku, jo tokia kaukė ir viskas. Aš dukros Kalėdų seneliu nusivyliau- vaikai nemoka nieko, nei rateliu eiti, nei dainelių dainuoti, net eilėraščių nereikėjo sakyti. Atėjo Senis, paleido fonogramą, pakilokim rankas, kojas, patrepsėkim ,paplokim... Imkit dovanas ir namo blink.gif . Jokio kūrybiškumo, jokios fantazijos. Ką tos auklėtojos veikia? Negi tik valgį dalina, nosis nuvalo ir kartais pasaką paskaito?
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2010 12 23, 17:48)
panašiai ir galvojau.
Kodėl mano vaikas, o ne bet kuris kitas....


Suprantu...
VRC per muzikele buvo daug vaikuciu,bet dauguma su fizinem bedelem..Tai jie visi vienas kitą ciupinejo, dairesi,į mokytoją, į mamas, rodė veido mimikas išsigandę sukdavosi į mamas, kad priglaustų,o maniskis-nieko panasaus..Tada as irgi VEL klausiau KODEL?..

QUOTE(Atėnė V @ 2010 12 23, 17:49)
Nežliumbk nono.gif , manykim, kad jis norėjo persirengti darželinuku, jo tokia kaukė ir viskas. Aš dukros Kalėdų seneliu nusivyliau- vaikai nemoka nieko, nei rateliu eiti, nei dainelių dainuoti, net eilėraščių nereikėjo sakyti. Atėjo Senis, paleido fonogramą, pakilokim rankas, kojas, patrepsėkim ,paplokim... Imkit dovanas ir namo blink.gif . Jokio kūrybiškumo, jokios fantazijos. Ką tos auklėtojos veikia? Negi tik valgį dalina, nosis nuvalo ir kartais pasaką paskaito?

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Kriiste, labai grazios nuotraukos thumbup.gif

Visas noriu pasveikinti ateinanciu svenciu proga:

Pusiaunakčio tyla,
Tik šerkšnas krenta.
Kažkur žvaigždynų
Mirgantis lietus.
Išeikim į Kalėdų naktį,
išeikim į Naujus Metus.
Tegul jie bus
Ir saulėti, ir šviesūs,
Šakelėj eglės vasaros dainuos.
Tegul atneš
Ko metų metais ieškom
Ir laimė mus lydės
Visuos keliuos.


Ir musu mazieji tegul auga sveiki ir laimingi! Kad mamyciu veida DAZNIAU NUSVIESTU SYPSENA, NEI KRENTANTI ASARA 4u.gif
Atsakyti