Įkraunama...
Įkraunama...

Dėlionės (puzzle)

Neseniai mateme Senukuose(Ukmerges gt.) kaina nuo 10 lt. ir, beje, buvo labai daug rusiu... thumbup.gif
Atsakyti
mes turim ploną ir nedidelį, tai labai patiko baigia jau suplėšyti. Be to kartais pasiima į vonią maudytis kartu nes jie sušlapinus prilimpa prie vonios ar plytelių, labai žaismingai tokia vonia atrodo. O vakar buvau Senukuose, tiesa Šiauliuose tai buvo didelių ir rodos storų su kuo nemačiau. Kaina lygtai 5 vnt(taip supakuota) apie 15lt. Aš galvoju nupirkti kad kokį namelį pastatyti, nes atsibodo dukrytės statomi "namai" iš to ką randa, o tą bardaką tenka tvarkyti aišku man
Papildyta:
mes turim ploną ir nedidelį, tai labai patiko baigia jau suplėšyti. Be to kartais pasiima į vonią maudytis kartu nes jie sušlapinus prilimpa prie vonios ar plytelių, labai žaismingai tokia vonia atrodo. O vakar buvau Senukuose, tiesa Šiauliuose tai buvo didelių ir rodos storų su kuo nemačiau. Kaina lygtai 5 vnt(taip supakuota) apie 15lt. Aš galvoju nupirkti kad kokį namelį pastatyti, nes atsibodo dukrytės statomi "namai" iš to ką randa, o tą bardaką tenka tvarkyti aišku man

Mačiau ir Norfoje, bet ten jie mažesnio dydžio nei Senukuose, bent jau man "namui" netiks
Atsakyti
Kiek teko matyti Norfose- tai tik tie plonieji variantai, nepasitikiu jų kokybe(buvo padovanoję dėlionę su raidelėm, bet vaikas labai lengvai jas suplėšė), o tuos kilimėlius pirkom irgi Banginio Senukuose, kokybė thumbup.gif , tik maniškė papiešt ant jų mėgsta, nespėju valyt (nusivalo net jei su tušinuku pasidarbuoja:D )
Atsakyti
mes gavo dovanų toką spalvotą ir storą labai geras daiktas mažius ant sėdi ir žaidžia
Atsakyti
Tokiais kilimėliais prekiauja ir Žaislų planeta. wink.gif prekybos centre Savas.
Atsakyti
Mes pirkome Čipoline, storas kilimas, yra su gyvūnais ir su skaičiais mirksiukas.gif Kainavo apie 30Lt.
Atsakyti
Yra ir Limpopo Vilniuje blush2.gif
Atsakyti
o mes Senukuose prieš porą dienų pirkom - pilna jų ten, įvairiausių rųšių, dydžių, storių ir kainų drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tegu nesupyksta temos autorė, bet "žiauriai" skamba žodis "PUZLAS". Kas čia per žvėris? Lyg nebūtų normalaus lietuviško tokio žodžio atitikmens-"DĖLIONĖ". Ar čia iš didelio mandrumo ar nežinojimo?
P.S aš čia truputi ne į temą, bet jau nesusilaikiau.
Atsakyti
Mes vieną pirkom Norfoje,toks su raidėm ir skaičiais, kainavo gal 6,99(neseniai mačiau Norfoje tokį už 9,99). Labai plačios panaudojimo galimybės,kol sūnus buvo mažas ,dėdavo raidytes ir skaičiukus,dabar jei deda jau pasako kokia spalva, kokia raidė,bet dažniausiai stato namus,kalades,kilima. Vyriausia dukra panaudoja žaisdama su barbėm,stato lovas, pertvaras ir pan. Mažylis sėkmingai ardo ir mėto po visą butą, o mamka kol viską surenka nemažai pritupimų ir pasilenkimų padaro... bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Papildyta:
papildyta
Kitą pirkau tokį didesnį, storesnį, grojantį Titėj Ritėj. Jis daugiau atlieka kilimo funkcijas, nors taip pat dažnai išardomas ar padaromas stalas
Atsakyti
O as ir Maximoje ju maciau, o kaina tokia pati kaip Senukuose smile.gif
Atsakyti
Mes labai graziu delioniu su dziungliu vaizdais pirkom Akropolio Maximoje - storos, minkstos ir labai kokybiskos (daznokai skalbiam, vyresnelis su zaislu dezem pirmyn atgal zuja, bet nei nubluko, nei nusitryne). Pirkom keleta pakuociu, tai sujungem i dideli kilima. Ir atrodo labai graziai, vaiku kambari pagyvina, ir vaikui silta bei minksta ant zemes zaist. Kartais ir su pacia delione pazaidzia, nes is tu tarpusavy sujungtu "plytu" dziungliu zvereliai issiima. Mes juos visus isimam, sumaisom ir tada jau vyresnelis turi juos i ju vietas sukaisiot - nors desimt minuciu ramybes garantuota drinks_cheers.gif
Atsakyti