Įkraunama...
Įkraunama...

Dėlionės (puzzle)

Maximose, senukuose, norfoj yra viskiu rusiu, storiu, spalvu, dydziu.

Mano dukruzei daug pakuociu padovanojo, galima visa kambari isklot doh.gif:
Atsakyti
As galvoju nupirkt maziukei, kai prades slaiuzioti. Tada ismesiu sena kilima ir desim delione, jei sakot , kad gerai smile.gif
Atsakyti
mes pirkom Limpopo parduotuvėj,mokėjom po dvidešimt lt.bet mažoji jokio susidomėjimo nerodė schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Mes pirkom "Senukuose" - 10 dalių 12,50 Lt, nupirkau 2 komplektus ir gavosi visai nemažas kilimėlis. Su skaičiukais, smulkių detalių nėra. Mano dukrytei jis labai patinka, iš ryto atsikėlus pirmas darbas būna pusę išardyti ir išmėtyti, paskui aš dėlioju iš naujo, o ji ropinėja aplink ir stengiasi iš manęs atimti detales thumbup.gif Pakankamai minkštas, šiltas (kambary nėra kilimo), kol dukrytė dar neropinėjo, tai pasodindavau ant jo, apkraudavau žaislais, ir kuriam laikui būdavo ramu.
Atsakyti
pirke esam senukuose, su zvereliais.laaabai patinka dukroms.
Atsakyti
Mes pirkom maximoj. 10 vnt - 10 Lt. Nusipirkkom dvi pakuotes. Su skaičiukais ir figūrėlėm (mašinos, dviračiai ir kt judanti technika). Spirgis dar mažas, bet tai pats geriausias jo žaislas. Labai jam patinka pati kilimėlio faktūra - grublėtas paviršius. Čiupinėja žiūrinėjas ragauja, ardo, naršos ir tt. Viskas išsiard. Bet skaičiukų detalės didelės (detalių skersmuo >5cm), o va figūrėlių detalėse yra ir mažesnių, tai jas susikiša į burną ir žiaugčioja.
Arba paslepiu figūrėles, kad neardytų ir nepaspringtų, arba padarau didelį kilimą,o detales su figūrėlėm dedu į vidų, tada neišardo, o žaidžia ant kilimėlio.
Labai gerai valosi, neterlioja kilimo jei ką valgo.
Atsakyti
Ir mes tokį kilimuką turim, su gyvūnais. thumbup.gif Pirkom Norfoj ir pirmiausiai tai patys žaidėm lotuliukas.gif Skaičiavom, ar visus gyvūnus pažįstam lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano pypliukės gimtadieniui dovanų gavo cielus 4 rinkinius thumbup.gif
Mes pirkom norfoj, maximoj - 10lt už rinkinį.

Man asmeniškai labiausiai patinka toks stambesnių detalių, kur jau rimtas namas pasistato, nors dukrytės ir tą smulkesnį, kur visa abėcėlė, smagiai ardo
drinks_cheers.gif
O kilimas tai rimtas išeina - tik gan greit dalimis pabyra mirksiukas.gif Tiesa, smulkesnes dalis išrinkau ir paslėpiau, o kad apgraužė truputuką tai irnesakyk.gif
Atsakyti
Ot gerai suzinojau kur yra pirkt thumbup.gif
Turime su abecele ir skaiciukais ,noriu nupirkti su zvereliais ir masinelem blush2.gif
Atsakyti
Mamos, o gal žinot kur 2008-siais šitų kilimelių-dėlionių būtų galima įsigyti.
Nes iš Senukų tai per 2007-uosius tokia prekė išgaravo - visi konsultantai tik galvom kraipo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Piranij@ @ 2008 03 26, 22:36)
Mamos, o gal žinot kur 2008-siais šitų kilimelių-dėlionių būtų galima įsigyti.
Nes iš Senukų tai per 2007-uosius tokia prekė išgaravo - visi konsultantai tik galvom kraipo  blink.gif

Sveika, vakar pirkau didele delione su skaiciais , 10 vnt apie 15 lt, Rimi Arenoj, Klaipedoj, bet turbut visose didesnense rimi dabar akcija joms mirksiukas.gif
Pries tai buvau pirkus Limpopo, Bet ten su meskiukais irgi didele, kainavo apie 23 lt, bet daug smuslkiu detaliu, kurias paskui sunku surinkt, nepatariu tokios pirkt, gali uzsrinkt mazius doh.gif
Atsakyti
thumbup.gif geras dalykas tos dėlionės, vaikam labai patinka
Atsakyti