Įkraunama...
Įkraunama...

2 metukų vaiko šneka

4u.gif
Atsakyti
mums 1.9 men, bet turtingu zodynu pasigirti tikrai negalime. laukiu nesulaukiu, kada pradesime sakinukais kalbeti 4u.gif
Atsakyti
mums 2.6metuku ir tik dabar neseniai snekam sakinukais 4u.gif ir tai tik tada kai labai nori lotuliukas.gif
Atsakyti
mano mergaite dabar 1.8 men. tai daug ka pasako.ir sakinukus tokius lengvus sudelioja soske.gif noriu gert.mama duok sita. aisku pasvepluoja.bet jei ja supranta svetimi zmones ,tai manau jau neblogai ax.gif ir siaip anksti pradejo sneket.kad 11 men jau klausdavo : kas cia?
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2011 01 18, 14:27)
mano mergaite dabar 1.8 men. tai daug ka pasako.ir sakinukus tokius lengvus sudelioja soske.gif noriu gert.mama duok sita. aisku pasvepluoja.bet jei ja supranta svetimi zmones ,tai manau jau neblogai  ax.gif ir siaip anksti pradejo sneket.kad 11 men jau klausdavo : kas cia?

kaip miela wub.gif maniskei 18 men ,bet dar toli grazu iki zmoniu kalbos biggrin.gif zodziu niekur neskubam bigsmile.gif
Atsakyti
Teisingai darot, jau panasi tema yra ir pasikartosiu cia. Pergyventi tikrai neverta, ne kurcias vaikas, ne nebilys - reiskia kalbes.Mano irgi savo kalba ciurleno o per 4 menesius sakiniais po 5 -6 zodzius sakom.Labai staigiai prasimuse .Kantrybes mamos - viskas bus gerai! 4u.gif
Atsakyti
Vyresnele,kuriai tuoj bus 7m,pradejo sakinukais lengvais kalbet lb velai. Aciu dievui,pagal logopedus mes saunuoles buvom thumbup.gif o su jaunuolia jau db sakinukai neblogi thumbup.gif tai dziaugiames
Atsakyti
QUOTE(Flaxkids @ 2011 01 18, 13:09)
mums 2.6metuku ir tik dabar neseniai snekam sakinukais  4u.gif ir tai tik tada kai labai nori  lotuliukas.gif


mes irgi dabar emem plepet jau stipriai tik nelabai aiskiai
Atsakyti
Sveikos, masu vyresnelis pradejo aiskiai kalbeti dar nesulaukes 2 -ju metu, kai buvom atostogose Lietuvoj, kai visi kalbejo lietuviskai, daug bendravo su seneliais. Dabar kai jau beveik 2.5m galiu pasakyt tik tiek kad kalba labai daug, zino ir blogus ir gerus zodzius, plius zino ir anglisku zodziu. todel truputi kencia lietuviu kalba, raidziu tarimas juk skiriasi.. bet neasakyciau kad visi zodziai suprantami, kaikuriuos reikia issifruoti tongue.gif na bet manau viskas bus gerai, tik reikia neapleisti lietuviu kalbos smile.gif
Atsakyti
kartais man atrodo, kad mažasis šneka geriau už vyresnėlį g.gif šneka daug, gerai, aiškiai, pasako ir ilgus, sudėtingesnius žodžius. Turi nuvogtų iš brolio žodyno doh.gif už brolį pradėjo šnekėt žymiai anksčiau ir daug geriau, jokių problemų.
Atsakyti
Maniškei 2 metai 2 mėnesiai, šneka savo kalba, iš "žodžių" - mama, tete, niam niam, koko (gaidys) au au - šuniukas... Kitus skaičiuoju kaip pasakytus po vieną-penkis kartus: kėdė, gėlė, buteliukas, katė, teta, dėdė, ateik, motiute (močiutė), moku, senelis, dar, nuoriu, nenuoriu (noriu, nenoriu), gehti (gerti).
buvo vienas "sakinys" - noriu niam niam.
Atsakyti
Mano mazei 2 metai ir menuo. Kalba daug, sakiniais, teisingai vartoja linksnius, asmenuoja (as darau, tu darai), vartoja mazybines priesagas, pasakoja, apibendrina, fantazuoja (pasilipa ant pagalviu ir sako, kad uzlipo ant didelio kalno). Zodyna bandziau surasyti pries kokius 3 menesius, zodziai netilpo i 4 A formato lapa, abi puses privariau. Dabar, aisku, zodynas, dar prasiplete, taria ir sudetingus zodzius - sokoladas, vitaminas, krokodilas, traktorius. Aisku, garso "r" neistaria. Dar neistaria "v", vietoj jo sako lyg ir "b" (gaunasi bandenukas, bilkas ar kazkas panasaus). Bet su visais susisneka, darzelyje taip pat, del gero kalbejimo eina i didesniu (2.5 metu) vaiku grupe.
Atsakyti