Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT saga, 45 tema

Apklausa: Ko aš palinkėčiau savo palatos draugėms? (51 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Žanė @ 2010 12 25, 21:29)
Sveikos,
Sveikos sulaukusios Šv.Kalėdų biggrin.gif

O man ir Robertėlis, ir Džeikobėlis patiko biggrin.gif Nuotaiką pakėlė biggrin.gif

Na, kaip visada, šventės - tai persivalgymas, persivalgymas, persivalgymas... ir kada ta mama pasimokins, kad reikia mums mažiau to maisto... išmest gaila, tai maurojam...
einu karšto vyno pasikursiu, kas norit? biggrin.gif

000054.gif  newyear.gif  000054.gif  megalol.gif  wink_3.gif  santa2.gif  pioneer.gif  wink_3.gif  kuris čis netinka? megalol.gif ?

Man irgi patiko Robertelis! Tuo labiau, kad as tarp tu kurios laukia jo po Kaledu eglute! Siandien dar jo neradau, bet rytoj antra Kaledu diena, tai viltis mirsta paskutine mirksiukas.gif
Kuris netinka? Nugi pionierius tas.. Bet is pirmo zvilgsnio sunku pastebeti rolleyes.gif
Atsakyti
Šv. Kalėdų proga taip pat noriu visas pasveikinti, nepykit jei kas ne taip, nes aš pykčio nelaikau, skaitau temutę kasdien, tik jūsų dėka Twilightas gyvuoja, love you all wub.gif
user posted image
atleiskit, pasiilgau sito face'o blush2.gif
Atsakyti
priviet mergaites...

jetau kaip sunku privalgius ir prigerus... oi oi puskuoju.. i tokia mana net Xavieriukas neziures biggrin.gif ale vis viena as jam mirk mirkt mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif

ka kaledu senelis atnese? man tai kvepalus chanel cocco mademousele wub.gif wub.gif paskui knyga.. ir "tiesintuva - garbiniotuva 2 in 1 tsakant ".. ai dar atnese tokia dovana - pamoka pas fotografa viena labai man patinkanti wub.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo antajo: 25 gruodžio 2010 - 22:19
QUOTE(Laputaitytė @ 2010 12 25, 17:55)
Kaip suprantu Džeimis pamatė style, ir atsekė paskui ją į LT bigsmile.gif Style vyras pasiuto ir pareiškė Džeimiui, kad savo moters taip lengvai be kovos neatiduos..O style (kol vyrai ginčijosi) slapčia rezgė pabėgimo planą biggrin.gif Kuris buvo tiesiog tobulas thumbup.gif

schmoll.gif bigsmile.gif

QUOTE(petrike @ 2010 12 25, 18:05)
Style, laukiam tavo sapno ISSAMAUS aprasymo!

schmoll.gif bigsmile.gif Palaukim kitu Kuciu ir tada pasakysiu issipilde ar ne... bigsmile.gif biggrin.gif

Prisirijimas totalus, galiu drasiai suoliuoti i nesciuju kasa ir mane praleistu be eiles, nes esu total nescia koki 5 menesiuka... Spardosi visokie Kuciu gardumynai... Eina sikt, kaip persivalgiau... Atgailauju notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif

___________________________________________________________________
cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif

Mamaaaaaaa!!!! Kur eglute? Kur Jamies? Ar del to siemet nepuosem eglutes, kad galetum pasiteisinti, kad nebuvo kur deti dovanu????!!!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style: 26 gruodžio 2010 - 00:41
Sveikos, nauja palata 4u.gif thumbup.gif pagaliau radau laiko prie jusu prisijungti ir pasveikinti... doh.gif
Visas su Šventėm! newyear.gif Būkit sveikos, laimingos ir išlikit tokios pat nuoširdžios ir fainos... ax.gif
še style eglute 000059.gif mirksiukas.gif jei tau jos truksta, nors ir mazute smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Pearl*: 26 gruodžio 2010 - 12:14
Labukas, ką dar miegat? lotuliukas.gif
QUOTE(petrike @ 2010 12 25, 22:05)
Man irgi patiko Robertelis! Tuo labiau, kad as tarp tu kurios laukia jo po Kaledu eglute! Siandien dar jo neradau, bet rytoj antra Kaledu diena, tai viltis mirsta paskutine mirksiukas.gif
Kuris netinka? Nugi pionierius tas.. Bet is pirmo zvilgsnio sunku pastebeti rolleyes.gif

Va jau ir antra Kalėdų diena atėjo, o Robertuko tai nėr!!!!!!! ir vienaip po ta eglute žiūrėjau, ir kitaip doh.gif Kuri pasiglemžėt??? g.gif Greit prisipažįstam ir į vietą gražinam nono.gif

QUOTE(style @ 2010 12 26, 01:40)
schmoll.gif  bigsmile.gif Palaukim kitu Kuciu ir tada pasakysiu issipilde ar ne...  bigsmile.gif 
Prisirijimas totalus, galiu drasiai suoliuoti i nesciuju kasa ir mane praleistu be eiles, nes esu total nescia koki 5 menesiuka... Spardosi visokie Kuciu gardumynai... Eina sikt, kaip persivalgiau... Atgailauju  notworthy.gif ___________________________________________________________________
Mamaaaaaaa!!!! Kur eglute? Kur Jamies? Ar del to siemet nepuosem eglutes, kad galetum pasiteisinti, kad nebuvo kur deti dovanu????!!!!!!

Įdomu, kas ten per sapnas pas tave, kad tiek ilgai reikia laukti g.gif Mums dar įdomiau mirksiukas.gif
~~~
Teks ir man atgailauti doh.gif Kiekvienais metais sakau, kad nėr ko tiek prisiruošti ir vistiek maisto per akis, išmesti gaila, nu ir kertam, kertam... o paskui kaip sunku blush2.gif
~~~
Pagedo mamytė kažko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai su ..praėjusiom jau smile.gif Ir ateinančiais 4u.gif
Linkiu smagių švenčių smile.gif


Man jos gan sunkokos - maratonas biggrin.gif Tai pas vienus, tai pas kitus.. Su mano vaikais kažkaip nelengva.. Per Kūčias neprisivalgiau tongue.gif nebuvo kada doh.gif Bet aguonpienio spėjau gerai pagert.. Aš jį dievinu!!! Vakar smagiai per lietų ant ledo po užmiesčius pasivažinėjom.. Visą savaitę mažai miegota.. Pervargimas ateina.. Šiandien reik namus apsikuopti, bet jau rankos nekyla doh.gif
Eglutė papuošta, tik nesiduoda gražiai nufotkinama doh.gif
Tiesa, mūsų dovanos (kalendorius) žiauriai vykęs ir užskaitytas ax.gif Žane, lyg kažkada norėjai akį užmest?
Atsakyti
laba diena..
tinginyste kazkokia apemus.. biggrin.gif tik valgyt ir miegot...

QUOTE(Miško uoga @ 2010 12 26, 13:44)
Eglutė papuošta, tik nesiduoda gražiai nufotkinama  doh.gif
Tiesa, mūsų dovanos (kalendorius) žiauriai vykęs ir užskaitytas  ax.gif Žane, lyg kažkada norėjai akį užmest?


imesk i albuma.. ir as visai noreciau paziuret bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(style @ 2010 12 26, 01:40)
Mamaaaaaaa!!!! Kur eglute? Kur Jamies? Ar del to siemet nepuosem eglutes, kad galetum pasiteisinti, kad nebuvo kur deti dovanu????!!!!!!

g.gif
Tai vaike, kaip nebuvo eglutės...buvo eglutė...o kur tu badziojaisi g.gif ...eglute buvo...Jamies buvo ( pasirodo, geras vaikas buvai 4u.gif ), tik...taves tai nebuvo...
O tu po kuria eglute Jamies laukei g.gif
Bože bože...tai ne po ta egle prigulei doh.gif biggrin.gif

Visoms labas 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
sunku ne tas zodis, bet as jau sian po darbo, sedziu tyngini kemsu blush2.gif o ryt verksiu biggrin.gif
Atsakyti
Visai likau be galvos doh.gif
Zane, dekui iz tema ir apklausa 4u.gif
Balsavau uz " Visi pirmieji trys punktai iš karto" ir susidomejau, kas tos trys, pasirinke paskutini varianta g.gif biggrin.gif
Papildyta:
Foto is filmavimo aiksteles.
Baton Ruz.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2010 12 26, 16:05)
Foto is filmavimo aiksteles.
Baton Ruz.

kaži kokia čia gali būt scena? g.gif
Atsakyti