Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT saga, 45 tema

Apklausa: Ko aš palinkėčiau savo palatos draugėms? (51 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
sveikos 4u.gif
Žane, ačiū už temą ir apklausą 4u.gif Balsavau už visus pirmuosius tris punktus smile.gif

o jau kiek prisivalgiau doh.gif doh.gif dar šiandien kaip šiandien, bet vakar tai nuo ryto iki vakaro doh.gif

o dėl tos foto, tai gal kokia scena miškuose atogrąžų g.gif nes tas žalias ekranas yra biggrin.gif šiaip tai net neįsivaizduoju
Atsakyti
Visas su sventem newyear.gif
Atsakyti
Uoj, baigesi 3 dienu valgymo maratonas... Siandien kepiau kalakuta, visi susirinko vel valgyti... doh.gif Ale skanu buvo wub.gif Gaila, kad visus metus lauktos sventes jau praejo.. Naujieji Metai man jau ne svente, nepatinka net kazkaip... Ir vel visus metus laukti...
Atsakyti
man irgi Naujieji jau nebetokie svarbūs bigsmile.gif O Kūčios, Kalėdos - pačios gražiausios šventės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Dabar galvoju, kad iš džiaugsmo jog atsiradau prie kompo, net nepadėkojau Žanei už naują palatą biggrin.gif Ačiū, Žane aciuks.gif Aš gi mat tokia pasirodo, kad tik greičiau geresnę vietelę užimti, o padėkoti... blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
ei, labukas

style, aš tą patį šiandien pagalvojau, kad kaip nėščia. ryt reikia iškrovos laikytis.

miško uoga, aš irgi žiauria mėgstu aguonpienį su šližukais, tik jis mane "iškerta". beje, man iki švenčių buvo totalus pervargimas; o per šventes su aguonpieniu taip išsimiegojau biggrin.gif
ir taip, labai noriu pažiūrėt kalendorių tavo, įmesk į mūsų albumą 4u.gif

šiandien ramiai sau be nervų tik su savo trimete dukra nuvažiavom iki Katedros, apžiūrėjom Betliejuką, uždegėm žvakutę, apėjom eglę, papietavom Zoese. dukra buvo gera, sukalbama, plepėjom sau smagiai, nu karoče, rojus, o ne pusdienis biggrin.gif

nedėkokit už temą ir apklausą, nes čia tik pakopijavau i psio biggrin.gif



Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2010 12 26, 17:05)
Balsavau uz " Visi pirmieji trys punktai iš karto" ir susidomejau, kas tos trys, pasirinke paskutini varianta g.gif  biggrin.gif


Matyt ne iš mūsų tarpo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2010 12 26, 17:05)

Balsavau uz " Visi pirmieji trys punktai iš karto" ir susidomejau, kas tos trys, pasirinke paskutini varianta g.gif  biggrin.gif



Arti ir jos chebra - Džeikobėlis su Robertėliu g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos smile.gif
Kaip fainai tos visos sventes smile.gif Man tai jos dar nesibaige ax.gif bent jau pagal nuotaika..Persivalgymo pas mane nebuvo..labai nemegstu persivalgymo jausmo, taigi dazniausiai ir nepersivalgau biggrin.gif O siaip viskas labai thumbup.gif
Nika, kaifuoju nuo sitos Stay thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Laputaitytė @ 2010 12 26, 23:55)
Arti ir jos chebra - Džeikobėlis su Robertėliu g.gif  bigsmile.gif

As dar nebalsavau tongue.gif
Atsakyti
Nu Hi mergos 4u.gif As tai persivalgaiu tik per Kucias ax.gif Per Kaledas negalejau i maista ziuret unsure.gif Bet sventes - geris bigsmile.gif
QUOTE(Arti @ 2010 12 27, 00:17)
Nika, kaifuoju nuo sitos Stay  thumbup.gif  thumbup.gif

Ja ja thumbup.gif sita irgi gerule, bet jau atsiklausiau cool.gif
Mergos noriu atostogu verysad.gif Nenoriu mokslu, nenoriu darbo.... unsure.gif noriu ilgai miegot, voliotis lovoj... aaaaa... verksiu unsure.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

QUOTE(Žanė @ 2010 12 26, 22:10)
miško uoga, aš irgi žiauria mėgstu aguonpienį su šližukais, tik jis mane "iškerta". beje, man iki švenčių buvo totalus pervargimas; o per šventes su aguonpieniu taip išsimiegojau biggrin.gif
ir taip, labai noriu pažiūrėt kalendorių tavo, įmesk į mūsų albumą  4u.gif

šįmet neiškirto manęs aguonpienis (gal pirmą kartą? biggrin.gif), bo namo iš tėvų važiavom pasičiuožinėdami, tai užpakaliai buvo sutraukti nuo įtampos rolleyes.gif
O išsimiegoti man dar nepavyksta.. Viliui DAR dantys neprasikalė (nu kaip jam / mums nepasisekė!), visokie rankdarbiai iki beprotinės vėlumos.. Gal jau atsigausim tuoj..
Antajo, Žane, sukūriau naują albumėlį "Ne į temą". Eikit žiūrėt. Visą mano familiją pamatysit biggrin.gif Tik gaidiškai ne eilės tvarka sudėjo, o tvarkyt lyg neleidžia.. Ilgai nelaikysiu, ištrinsiu. Juk ne į temą lotuliukas.gif 4u.gif

QUOTE(Nika89 @ 2010 12 27, 07:29)
Mergos noriu atostogu verysad.gif  Nenoriu mokslu, nenoriu darbo.... unsure.gif noriu ilgai miegot, voliotis lovoj... aaaaa... verksiu unsure.gif

O pagalvok, po kelių dienų atsibostų taip vartaliotis ir užsimanytum KAŽKĄ veikt? Ilgai irgi nesivoliotum.. Va grįžus namo, dumk į lovą ir voliokis smile.gif Išsiilsėsi ir paskui į viską iš naujo žiūrėsi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miško uoga: 27 gruodžio 2010 - 09:02
Labas rytas,

su praejusiom ir ateinanciom sventem visas 4u.gif

QUOTE(Nika89 @ 2010 12 27, 08:29)
Mergos noriu atostogu verysad.gif  Nenoriu mokslu, nenoriu darbo.... unsure.gif noriu ilgai miegot, voliotis lovoj... aaaaa... verksiu unsure.gif

Kaip as tave suprantu... ir as noriu... unsure.gif

2008 m. Kaledos. Robertas su seserim Viktorija
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2010 12 27, 09:01)
O pagalvok, po kelių dienų atsibostų taip vartaliotis ir užsimanytum KAŽKĄ veikt? Ilgai irgi nesivoliotum.. Va grįžus namo, dumk į lovą ir voliokis smile.gif Išsiilsėsi ir paskui į viską iš naujo žiūrėsi smile.gif

Uoga, labai grazi tavo seima smile.gif
Zinok man savaitele atostogu ir butu taip liux unsure.gif

QUOTE(uzsispyrele27 @ 2010 12 27, 09:26)
Kaip as tave suprantu... ir as noriu...  unsure.gif
2008 m. Kaledos. Robertas su seserim Viktorija
user posted image

Man tokio Kaleu senelio wub.gif
Atsakyti