Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT saga, 45 tema

Apklausa: Ko aš palinkėčiau savo palatos draugėms? (51 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Arti @ 2010 12 27, 12:12)
nu kaip neteisybe? biggrin.gif as nesiskundziu biggrin.gif

Ir as nesiskundziu... mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
O Pieva cia kasnors atsimena dar? biggrin.gif

Bela pievoj I dalis

Jausmas toks..tarytum krisčiau..
Su tavimi aš žemės nejaučiu..
Šimtai drugelių manyje plazdena
Gera…ir neapsakomai baugu..
Svaigstu nuo šito auksčio
Nuo jausmų
Širdis pašėlusiai tuksena
Tavo vardą…
Aš krentu…
Lyg nuostabiam sapne..
Iš kurio tuoj tuoj pabusiu
Krentu..
Žinau..ne amžinai taip krisiu..
Sudrebu..
Kaip butu nuostabu..
Nukristi…..
Į tavo šaltą glėbį..
Nuostabu..
Bet jei nelemta..
Jei taves tenai nebus..
Aš susitaikysiu…
Kad ir kieno tai rankos bus..
Krentu...
Kitaip ir negalėčiau
Kaip tik kristi..

Bela pievoj II dalis

Edvardai,
Taves nebeistrinsiu...per velu...
Nes tai ka tau jauciu...
Nebeisnyks be pasekmiu
Lengviau nei lengva..pasirinkti..
But su tavimi..
Kur kelias sis nuves, as nezinau
Turiu mazyte vilti..
„Pas tave“
As niekad to nepasakysiu...garsiai
Bet jeigu..tektu pasirinkt
Mirti arba gyvenima, kuriam nera taves
As pasirinkciau mirti
Nes ji arciau taves...


Bela pievoj III dalis
http://www.youtube.c...h?v=1nP3XB7hrFo

Virpejau..
Nuo saltu prisilietimu
Nuo zvilgsnio...deginancio lyg ugnis
Virpejau..
Nuo svaiginancio artumo..
Nuo nuogos ispazinties
Ji sukrete mane ir surakino
Dabar nebegaleciau nusigrezt
Skaudetu...
Skaudetu fiziskai..
Vos pagalvojus
Sirdi suspaudzia liudesys
Dabar zinau kiek teko tau iskest
Zvelgiu i tavo atgailaujancias akis
Nejaugi mums nera jokios vilties


Buciuosis turbut tik kokioj sesioliktoj unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Miško uoga, žiauriai gražus kalendorius thumbup.gif tavo antrasis labai gražus vaikutis, į mano jaunėlę labai panašus thumbup.gif biggrin.gif

Arti, gražus avataras smile.gif

nu aš vakar vakare prigėriau aguonpienio, tai ir dabar apspangusi jaučiuosi...
šiandien pasivoliosiu lovoje, dar pasiilsėsiu. maisto neruošiu, nes vis dar silkių, kepenėlių ir visokių keptų žuvų bei kalakutų turim. siaubas siaubas, kiek to maisto. kitąmes mamai sąrašą reguliuosiu, kad tiek nepriruošų. ale ji nes ir su sąrašu papildomai dar vieną kitą antrą trečią patiekaliuką suruošia...

bet jūs man pasakykit, kaip kažkokia nuotrauka iš asmeninio šeimos nario albumo patenka į viešumą? nu lyg kokia sesuo ar sūnėnas patys įmestų į internetą...
arba... jaučiu turiu savo teroriją. kad tai specialiai "netyčia" išplaukia, fanų pakurstymui... jums mano teorija aišku nepatiks smile.gif
Papildyta:
Arti, gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 12 27, 11:23)
Arti, gražus avataras smile.gif


Aciu ax.gif jis labai tinka mano nuotaikai apibudint smile.gif
Atsakyti
Labas merginos 4u.gif aciu dievui praejo sventes ir persivalgymo maratonas lotuliukas.gif , dabar bus lengviau gyvent smile.gif . Tik reiks pora dienu nevalgyti kad i rubus itilpciau, o tai vos isibrasku i kai kuriuos verysad.gif . Tai tokio senio Robertelio noretusi ax.gif ir dovanu nereiktu. Pasigirkit ka dovanu nuo savo kaledu seneliu gavot bigsmile.gif. Nes maniskis be fantazijos arbatinuka padovanojo unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Militukas @ 2010 12 27, 12:37)
Pasigirkit ka dovanu nuo savo kaledu seneliu gavot bigsmile.gif. Nes maniskis be fantazijos arbatinuka padovanojo unsure.gif  doh.gif

Netiketa dovana - mano patys paciausi kvepalai, kuriuos brolis atsiunte is Airijos.
Sirdziai miela dovana - dukra iremino Robsten ivairiu foto (papildziau savo altoriu).
Praktiskos dovanos - pedkelnes, sliures, pizama, dezodorantas, druska voniai, kava keliu rusiu, ranksluostis ir daug daug saldainiu... biggrin.gif
Dovana is mylimojo...kelione i Bulgarija 14 dienu (jis surado apartamentus, isrinko data, sumokejo avansa ir visa tai ligos patale ) biggrin.gif
Atsakyti
Daiva kelione tai puiku thumbup.gif , puiki dovana 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Militukas @ 2010 12 27, 12:50)
Daiva kelione tai puiku thumbup.gif , puiki dovana 4u.gif

Puiku, tik ta dovana, tai abiems...va, kad man taip, kaip Zanei ax.gif biggrin.gif

Arti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 27 gruodžio 2010 - 12:00
as fotikui stova gavau, diiiideli salika-skara su priderintom pirstinem (labai reikejo, o tai begrandant ledus pirstai visi lauk islindo biggrin.gif ), kuno prieziuros priemoniu visokiu visokiausiu biggrin.gif
o pati paskutines dienas pirkau vienam broliui megztini, kitam mp3, sesems trims-rankinuka, kosmetikos ir apatinio trikotazo rinkini, brolio draugei auskarus ir nuo brolio egipto zemes nupirkau hihihi.gif mamai velym dantu kremo ir lupu dazus. ir nuo visu vaiku mamai 500 dantuku fejos litu (dantu remontui). siemet visos dovanos tokios praktiskos isejo, be pezalioniu biggrin.gif
Atsakyti
labas mergaites smile.gif

ech tas svenciu maratonas.. vienos baigesi.. kitos prasideda ( cia ypac man ax.gif ax.gif ).. Pavydziu arti sugebejimo neapsivalgyt biggrin.gif as prikertu kaip parsiukas.. biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(Daiva41 @ 2010 12 27, 11:46)

Dovana is mylimojo...kelione i Bulgarija 14 dienu (jis  surado apartamentus, isrinko data, sumokejo avansa ir visa tai ligos patale ) biggrin.gif


daiva, kokia puiki dovana! koks saunuolis taviskis wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2010 12 27, 11:52)
Puiku, tik ta dovana, tai abiems...va, kad man taip, kaip Zanei ax.gif  biggrin.gif

Arti  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Daiva, aciu mirksiukas.gif
O kada ta kelione nusimato? Greitai? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(antajo @ 2010 12 27, 12:20)
Pavydziu arti sugebejimo neapsivalgyt  biggrin.gif as prikertu kaip parsiukas..  biggrin.gif  biggrin.gif

Iprotis doh.gif galiu lekstej kasni palikt..jei to kasnio man per daug biggrin.gif Bet valgau tai as nemazai..tik niekuomet nepersivalgau..Ir nemegstu jokiu uzkandziavimu tarp valgiu..valgau 2-3 kartus dienoj ir psio ax.gif irgi iprotis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 27 gruodžio 2010 - 12:40
Daiva, puiki dovana wink.gif nu jo, ne taip gerai, kaip man, bet kartais ir kartu reikia paatostogaut biggrin.gif
aš nieko ypatingo nustebinančio negavau, viskas gerai ir reikalinga, tai tiek. saldainius va šokoladinius šlamščiu ir jokios iškrovos dietos nesilaikau biggrin.gif
Atsakyti