Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė Mirena

kai deda spirale, tai nepasakyciau kad skauda..znybteli ir viskas bet po to.. doh.gif jetau...kaip saremiai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2011 09 05, 20:32)
kai deda spirale, tai nepasakyciau kad skauda..znybteli ir viskas bet po to..  doh.gif jetau...kaip saremiai  blink.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
seikos,

as taip pat noriu prisijungti prie jusu burio,nes uz dvieju savaiciu ides Mirena,tikiuos kad su ja pavys ispresti ciklo ir mm bedas,nes jau darosi nebepakeliama sirgti po dvi savaites ir po savaites vel ateina mm,nes ciklas tik 21d,o kraujavimas+ tepimas pas mane vyksta 15-16d,visiskai issiderino mikroflora,tai kaip tik baigiasi mm taip prasideda kazkas panasaus i pienlige,zodziu kol kas mano gine mato vienintele iseiti isideti mirena,nes kt nenoriu o visa kita jau seniai isbandyta..
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2011 09 05, 14:32)
kai deda spirale, tai nepasakyciau kad skauda..znybteli ir viskas bet po to..  doh.gif jetau...kaip saremiai  blink.gif



Man nekiek neskaudejo ir nebuvo blogai, tik nemaloniai jauciausi. Tik kadangi nebuvo dar menesiniu, idejus Mirena, pasirode kraujas ir tai vis dar tesiasi jau beveik menuo.
Atsakyti
As jau nuejau kartu su Mirena pas gydytoja, tai apziurejus echo, nutare nedet, kazkokias liekanas atseit po gimdymo mato g.gif
Atsakyti
QUOTE(JJmama @ 2011 09 07, 09:14)
As jau nuejau kartu su Mirena pas gydytoja, tai apziurejus echo, nutare nedet, kazkokias liekanas atseit po gimdymo mato g.gif

Tai gal veliau ides g.gif
O man vis dar teplioja...Pas gydytoja spalio pradzioje , ne sbus puse metu jau, apsirodyti liepe..
Atsakyti
QUOTE(indruxx @ 2011 09 06, 14:19)
Man nekiek neskaudejo ir nebuvo blogai, tik nemaloniai jauciausi. Tik kadangi nebuvo dar menesiniu, idejus Mirena, pasirode kraujas ir tai vis dar tesiasi jau beveik menuo.


as ir dejausi kai dar nebuvo menesiniu nes maitinau, bet man netepliojo visai schmoll.gif kelias dienas gal...
Atsakyti
As tai džiaugiuosi išemus tą bjaurybę Mireną, tik, aisku, pinigų gaila, nes prabuvau tik 2 mėn. su ja. Venos vėl normalios pasidarė, o kapiliarai taip ir liko išsiplėtę. verysad.gif Dingo visi nemalonūs pojūčiai kojose. thumbup.gif Buvo jau nustoję kraujuoti, o išėmus prasidėjo vėl kraujavimas, kuris jau baiginėjasi. Taigi dėl Mirenos sulaukiau 2 menesinių, nors be jos, manau, kad dar nebūtų atėjusios, nes maitinu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziv: 07 rugsėjo 2011 - 15:44
as su mirena jau nuo kovo menesio smile.gif esu ziauriai patenkinta thumbup.gif kai dejo, tai jausmas nelabai malonus, bet ten greitai ideda, tai galima ir pakentet 4u.gif paskui nieko nejauciau isskyrus siek tiek maude pilva unsure.gif tepliojo lygiai du menesius, bet ne kasdien ir neikyriai, bet vistiek nusibodo, o dabar menesiniu nera , tik pamaudzia pilva kai jos turetu prasideti 4u.gif tai tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes smile.gif jungiuosi ir as i jusu buri smile.gif planuojam detis mirena, bet kai dabar sitiek visko priskaiciau tai ir abejoti pradejau smile.gif svyruoja manyje jusu isvardinti + ir - doh.gif g.gif
Atsakyti
Sveikos as su mirena beveik jau 3m thumbup.gif . Pradzioje tepliojimas buvo, po kiek laiko viskas baigesi ir dabar viskas puiku. Taip, idejimas nera jau is maloniu proceduru, bet trunka neilgai. Dar pora meteliu panesiosiu ir teks isimti ax.gif
Atsakyti
Mane ta Mirena jau uzkniso.... klatinu ja del visu svieto nelaimu doh.gif turbut Mirena ir del uragano Katrina kalta g.gif
Menesines nereguliarios, tepliojimai trunka dvi savaites... padidejes plaukuotumas, nuotaiku kaita, spuogai, svorio padidejimas, nevaldomas apetitas ir dar galai zino kas... visa kalte verciu Mirenai. Treti metai jau vargstu, einu po savaites pas gine, tikiuosi, kad isims be jokiu didesniu problemu...
Isemus spirale kiek laiko trunka kraujavimas?
Atsakyti