Įkraunama...
Įkraunama...

Kokia ta, ideali žmona?

"Idealu" , "tobula"...mano akimis žiūrint , tai-siekiamybė...bet , deja, ne realybė.Aš nujaučiu , kad nelabai atitinku vyro įsivaizduojamą "idealią" ar"tobulą" žmoną, bet dar kenčia... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tetis2005 @ 2006 02 12, 14:21)
Tikiuosi kad ji laiminga, siaip panasu kad laiminga. Bet norejau pasakyti kad mes vyrai mylime vienodai viska. Ar tai masina ar tai zmona. Tiesiog meile zmogui yra gilesne nei daiktui, bet prioncipas tas pats. Mylim ir lepinam.

Įdomiai. Žmona turbūt nebūtų labai laiminga, perskaičius tokius išvedžiojimus.
Atsakyti
Mane vyras vadina idealia, draugams giriasi įvardija -
iš vyrų vakarėlio naktį parsivežu, valgyti darau, žinau automobilių markes, kėbulų tipus smile.gif , rūpinuosi savo išvaizda, uždirbu kaip jis, vaiku rūpinuosi, viską spėju, nebambu. Turiu tik vieną trūkumą anot vyro - niekada neplaunu indų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mergelytė @ 2013 08 10, 18:44)
Mane vyras vadina idealia, draugams giriasi įvardija -
iš vyrų vakarėlio naktį parsivežu, valgyti darau, žinau automobilių markes, kėbulų tipus smile.gif , rūpinuosi savo išvaizda, uždirbu kaip jis, vaiku rūpinuosi, viską spėju, nebambu. Turiu tik vieną trūkumą anot vyro - niekada neplaunu indų  biggrin.gif

Užuojauta.
Atsakyti
QUOTE(Pavasarinė13 @ 2013 08 10, 19:55)
Užuojauta.


Nereikia užjausti, pavydėti reikia biggrin.gif . Turiu patį nuostabiausią vyrą, plauna indus, tvarko namus, prižiūri mano auto, iš mergaitiškų vakarėlių pasiima pats biggrin.gif , atiduoda visą atlyginimą reguliuoti man, nevaržo laisvės biggrin.gif . Bet turi vieną trūkumą - neleidžia laikyti katės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mergelytė @ 2013 08 10, 19:09)
Nereikia užjausti, pavydėti reikia  biggrin.gif  . Turiu patį nuostabiausią vyrą, plauna indus, tvarko namus, prižiūri mano auto, iš mergaitiškų vakarėlių pasiima pats  biggrin.gif  ,  atiduoda visą atlyginimą reguliuoti man, nevaržo laisvės  biggrin.gif  . Bet turi vieną trūkumą - neleidžia laikyti katės  biggrin.gif

Aa, nes atrodė, kad tu viska darai.
Atiduoda atlyginima g.gif negerbciau tokio vyro. Bet kiekvienai seimai savaip.
Atsakyti
QUOTE(Pavasarinė13 @ 2013 08 10, 19:40)
Atiduoda atlyginima g.gif

Išlaidus gal. Iki gyvo kaulo. Taip savo silpną valią varžo. Nėra pinigų, nėra pagundos. Arba jo tėvas motinai pinigus po algos atiduodavo.
Atsakyti
QUOTE(Verutea @ 2013 08 10, 21:24)
Išlaidus gal. Iki gyvo kaulo. Taip savo silpną valią varžo. Nėra pinigų, nėra pagundos. Arba jo tėvas motinai pinigus po algos atiduodavo.

Jo tėvas gal ir neatiduodavo mamai, bet mano tėtis mamai tai viską atiduodavo biggrin.gif . Kortelę jis turi, bet tokią kuri bendra, ne grynais gi atiduoda, bet mano kortelė yra tik mano ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mergelytė @ 2013 08 10, 21:39)
Jo tėvas gal ir neatiduodavo mamai, bet mano tėtis mamai tai viską atiduodavo  biggrin.gif .

Gyvenat pagal Jūsų šeimos modelį. Svarbiausia, kad vyras revoliucijos kelt ilgainiui nesugalvotų.
Atsakyti
Nesistenk susirasti idealia moteri, geriau pasistenk tapt idealiu vyru. (Oso)
Atsakyti
Idealaus vyro/ žmonos manau būt negali, pirmiausiai dėl to, kad žmones su laiku keičiasi, bet jie skirtingi, taip jie pripranta viens prie kito, apsišlifuoja, vienas gali kito nematyti erzinančių dalykų, bet taip, kad būtų edialu, mano manymu yra neįmanoma, kaip kažkas aukščiau pasakė tai gali būti siekiamybė. O patarnavimas, plovimas - vienu žodžiu pataikavimas, tai sorry very nėra tobulybė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pipirinė: 15 rugpjūčio 2013 - 12:08
Oho kaip rimtai čia viskas, aš esu šiek tiek paprastesnio požiūrio į viską. Jei jau imant žodžio tobulas reikšmę - be priekaištų. Tai matyt nesu tobula, bet svarbiausia, kad vyras mano ir vadina tobula, o man daugiau nieko ir nereikia. Jis man tobulas, aš jam tobula ir vsio biggrin.gif

O šiaip tai galima gyvenime atrasti daug pliusų, grožių, tobulumų... tik numeskime šalin kritiką ir mokėkime pasidžiaugti savimi ir kitais wub.gif
Atsakyti