Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos * 46 namučiai

Charles Bukowski - Paštas

Arba aš jau peržengiau tą amžių, kai būdavo įdomu skaityti apie viską kas pošla ir pigu, arba tiesiog nesupratau autoriaus. Įtaigu, paleisti nesinori, tačiau nesupratau, koks buvo šio romano tikslas. Parodyti, kaip galima nusiristi? Ir realybėje žinau kelis pavyzdžius, taigi alkoholizmo tematika manęs neveikia, tik siutina žmonių nesugebėjimas išsikapanoti, juolab, puikiai suvokiant pasekmes. Istorija irgi neturi kažkokio įvykio, sprogimo - tiesiog pasakojimas apie žmogų, jo ritimąsi žemyn ir bandymą dirbti... neva bandant kažką sau įrodyti. Nepatiko. Visi taip giria, o aš nesupratau.
Atsakyti
Labs ryts bigsmile.gif is darbuko rasau... vakar pradejau Z. Gerulaitienes (jei nesusapnavau pavardes) Tolima artima, iveikiau 50psl.. nu visai idomu.. bigsmile.gif tik gal man tos salys maziausia idomios, tai kol kas nera, kad wau.. biggrin.gif bet va apie Australija tai lb noriu paskaityt wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2011 01 03, 22:35)
Tikrai ne dėl viršelio. Ne toks jau jis ir gražus man.



drinks_cheers.gif man tai irgi jis ner ten kazkoks labai jau..
Atsakyti
LABAS RYTAS 4u.gif

QUOTE(Skaitanti @ 2011 01 03, 20:15)
Na taip, tikri skaitytojai plepėti neturi kada  smile.gif
O tie pasižadėjimai tai man labai patiko, nes tokie kaip mano, vienas prie vieno, tik tiek, kad mano tai ir palieka pasižadėjimais.

Būtų labai gerai, kad tuos pasižadėjimus ir įvykdyčiau. Tiesiog reiks labai pasistengti bigsmile.gif O kaip pavyks, bus matyti po metų bigsmile.gif

Kas dėl skaitymo ir plepėjimo. Dirbu iki 17 val., darbas ištisai prie kompiuterio, per dieną į jį tiek prisižiūriu, kad namie jau nebenoriu jo nei matyti, be to, nelabai ir laisvas būna, tai vyras, tai vaikai okupuoja. Įlendu į SMą per kavos pertraukėles darbe, perskaityt kas domina, laiko užtenka ir dar žinutę kokią parašau retsykiais.
O daug perskaitau gal dėl to, kad televizoriaus beveik nebežiūriu, kaip sakiau, namie prie kompo irgi nesėdžiu, kai tik turiu laiko sau, tai ir griebiu knygą, nors pagrinde skaitau prieš miegą, kai jau galiu eiti ilsėtis...
Atsakyti
Labas rytas,atsikėliau,kad pašto dėžutę patikrinčiau ir SM,ir vėl bėgu į lovą. doh.gif
Atsakyti
Labas rytas biggrin.gif

Buvau šiandien "Pegase", pačiupinėjau Claire Goll „Vaikantis vėją“. O pirkau Algimanto Baltakio "Gimiau pačiu laiku" (ech jau ta forumo įtaka biggrin.gif ) , Lewis Carroll "Silvija ir Brunas" (kažkaip nedaug kainavo, tai paėmiau ax.gif ) ir Živilės Gerulaitienės "Tolima artima" (ši bus MB mamai dovanų rolleyes.gif ). Tai tokie pirmieji pirkiniai šiemet ax.gif
Tiesa, amber, mačiau skaitei Dalios Jazukevičiūtės "Anarchistės išpažintis" (ir kitos, jei skaitėt ax.gif ) gal pasidalinsi įspūdžiais? blush2.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

QUOTE(Gegytė @ 2011 01 04, 01:19)
Charles Bukowski - Paštas

Arba aš jau peržengiau tą amžių, kai būdavo įdomu skaityti apie viską kas pošla ir pigu, arba tiesiog nesupratau autoriaus. Įtaigu, paleisti nesinori, tačiau nesupratau, koks buvo šio romano tikslas. Parodyti, kaip galima nusiristi? Ir realybėje žinau kelis pavyzdžius, taigi alkoholizmo tematika manęs neveikia, tik siutina žmonių nesugebėjimas išsikapanoti, juolab, puikiai suvokiant pasekmes. Istorija irgi neturi kažkokio įvykio, sprogimo - tiesiog pasakojimas apie žmogų, jo ritimąsi žemyn ir bandymą dirbti... neva bandant kažką sau įrodyti. Nepatiko. Visi taip giria, o aš nesupratau.



Aš už tave kur kas labiau pagyvenusi tongue.gif , bet, matyt, gal dar neperžengiau tokios savo amžiaus ribos tongue.gif Šutka, čia aišku mirksiukas.gif
Šiaip įdomu, jei galėtum palyginti jo romaną "Paštas" su pvz. autobiografiniu "Arklienos kumpis" (kuris man pačiai labai patiko). Nors, iš atsiliepimo nujaučiu, kad su Bokowsky reikalų pati turėti jau gal ir nebenorėsi? g.gif Gal tiesiog ne tokį jo romaną pasirinkai? Vien apie alkoholizmą tai ir man nebūtų įdomu skaityti. Užtat pagal anotacijas esu nusižiūrėjusi berods keletą kitų Bokowsky romanų ateičiai (nebepamenu pavadinimų, kai norėsiu kažką iš jo kūrybos išsirinkti, tada ir gilinsiuosi).
Nors šiaip jo rašymo stilius, kiek sugebėjau susidaryti įspūdį iš vienos knygos, išties grubus. Tikrai ne kiekvieno skoniui, ir ne kiekvieno skaitytojo humoro suvokimui. Jei norisi kažko gražaus, Bokowsky tikrai netinka schmoll.gif



QUOTE(Magnė @ 2011 01 04, 08:56)
O daug perskaitau gal dėl to, kad televizoriaus beveik nebežiūriu,

Na aš irgi TV beveik visai nežiūriu. T.y. žiūrėdavau tik šeštad. vakare šokių projektus paraleliai kompą įsijungusi. Bet jei išneštų iš namų TV, tikrai nepergyvenčiau. O tą laiką, kurį kiti sugaišta TV ir filmus žiūrėdami, aš praleidžiu skaitydama. Užtai perskaičiau per pernai metus tikrai daug.
Atsakyti
Labas dienas, taigis prasidėjo jau mano vaaaargeeeliai biggrin.gif išeinu į praktiką, dar laukia vienas svarbus kvalifikacinis egzas ax.gif tad grožinę literatūrą teks atidėti kuriam laikui į šoną cool.gif
QUOTE(aistuliaa @ 2011 01 03, 19:31)
gaila man mokinukių mūsų temos    4u.gif , jau ko ko, bet gyvenime nenorėčiau sugrįžti į mokyklą  smile.gif

tai gal labai negera mokykla ar klasė? aš tai norėčiau sugrįžti ax.gif žinoma, baigiamųjų egzaminų nenorėčiau, bet kas liečia pasilinksminimus, šiaip bendrą būseną- būti dvyliktoke norėčiau biggrin.gif man asmeniškai buvimas studente ne toks linksmas, bet gal čia priklauso nuo u-teto ir miesto...tiesa- studijavau ir LT ir SE ir FI, tai skirtumas tikrai yra rolleyes.gif
QUOTE(AgnĖ.** @ 2011 01 03, 20:04)
Net neįsivaizduoji, kaip džiaugiuosi, kad kiti jau paskutiniai metai  rolleyes.gif O po to jau darysiu tai, apie ką ilgai ilgai svajoju  rolleyes.gif  ax.gif

sėkmės, duok die, kad darytum ir veiktum tai, ko labai nori ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stikliukas: 04 sausio 2011 - 10:53
Labas rytas smile.gif Adžani, knygutes gavau, dėkui. Paštininkė mano mylimoji prikėlė mane.

Ingėnai, tikrai ne „norisi gražaus“ esmė. Skaičiau ir tą „Prisukamas apelsinas“ kažkada, saldžia knygute nepavadinčiau, o įstrigo žiauriai... mintis kažkokia buvo. o čia kažkaip tuštoka...
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2011 01 04, 12:05)
Labas rytas smile.gif  Adžani, knygutes gavau, dėkui. Paštininkė mano mylimoji prikėlė mane.

Nėra už ką. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2011 01 04, 11:05)
Ingėnai, tikrai ne „norisi gražaus“ esmė. Skaičiau ir tą „Prisukamas apelsinas“ kažkada, saldžia knygute nepavadinčiau, o įstrigo žiauriai... mintis kažkokia buvo. o čia kažkaip tuštoka...


Žinai, aš permečiau akimis knygos "Paštas" anotaciją. Man pačiai kažkaip matyt nekiltų minčių ją skaityti. Vien dėl to, kad , kiek supratau ten išties alkoholikai valdo tongue.gif O pvz. man nei apie alkoholikus, nei apie narkomanus skaityti tiesiog neįdomu. Aš pati paprastai renkuosi ne tik autorių, bet ir siužetą.
Tikrai galbūt be reikalo paėmei būtent šią Bukowsky knygą. Tikriausiai pažintį su juo reikėjo pradėti nuo kurios kitos g.gif Kad ir nuo "Arklienos kumpio", kuri yra autobiografinė, tai bent sužinotum, kaip jis tokiu ciniku ir keikūnu pasidarė mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 04 sausio 2011 - 11:13
QUOTE(adžani @ 2011 01 04, 10:46)
Labas rytas,atsikėliau,kad pašto dėžutę patikrinčiau ir SM,ir vėl bėgu į lovą.  doh.gif


Labas rytas biggrin.gif aš atsikėliau 8, pasitikrinau kompe viską ir irgi nuėjau miegot lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Stikliukas @ 2011 01 04, 11:52)
Labas dienas, taigis prasidėjo jau mano vaaaargeeeliai biggrin.gif išeinu į praktiką, dar laukia vienas svarbus kvalifikacinis egzas ax.gif tad grožinę literatūrą teks atidėti kuriam laikui į šoną cool.gif

tai gal labai negera mokykla ar klasė? aš tai norėčiau sugrįžti ax.gif žinoma, baigiamųjų egzaminų nenorėčiau, bet kas liečia pasilinksminimus, šiaip bendrą būseną- būti dvyliktoke norėčiau biggrin.gif man asmeniškai buvimas studente ne toks linksmas, bet gal čia priklauso nuo u-teto ir miesto...tiesa- studijavau ir LT ir SE ir FI, tai skirtumas tikrai yra rolleyes.gif


Kam primeni praktiką rolleyes.gif rolleyes.gif man nuo pirmadienio, bijau kaip nežinau kas lotuliukas.gif
sėkmės 4u.gif 4u.gif
Normali ir klasė, ir mokykla, bet.. Nenoriu ir tiek. Vaikų darželis ta mokykla, kontrolė, beprasmiai (kartais) kai kurių dalykų mokymaisi.. Dėl to kartais labai ir VPU negaliu pakęsti, nes irgi nemažai mokyklinės tvarkso (pvz. n raidžių žymėjimai doh.gif ). Suaugę žmonės, daug kas dirbantys, o žymi kaip viščiukus doh.gif doh.gif
O studente man apskritai smagu būti. Sakyčiau, ne tiek studente, o kiek apskritai ma dabar labai geras amžius atrodo. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 04 sausio 2011 - 12:29
Sveiki kiškučiai 4u.gif

amber123, tavo lentynos puikios. Apžiūrėjau visas knygas, taip užpavydėjau kelių blush2.gif

Gegyte, aš irgi pažintį su Bukowskiu (Ingėnai, ne Bokowskis), pradėjau nuo "Paštas", bet man patiko. Nes mėgstu tą alkoliteratūrą, kada neviniojama į vatą, nebandoma apie tai parašyti kuo gražesniais žodžiais, o tiesiog kaip yra. aš siūlyčiau pabandyt paskaityt daugiau jo knygų.
O beje, ar yra kas nors dar skaitę be manęs V. Jerofėjevo "Maskva-Petuškai", čia rusų alkoliteratas biggrin.gif

Vessta, kaip nustebinai mane, kad tarp geriausių knygų priskyrei "Miegaliai". Na jei nebūčiau mačiusi filmo, tai gal ir mane būtų sukrėtusi ši knyga, bet po filmo šiek tiek nuvylė.

Agnė, įdomiai paskaičiavai savo išlaidas biggrin.gif O kaip skaičiavai? Žymėjaisi kažkur visų kainas? Nes aš ir norėdama negalėčiau suskaičiuoti. bet gerą mintį davei, šiemet reiks susirašyt kur nors, stebėti, kiek išleidžiu, kiek knygų nusipirkau. bigsmile.gif
Atsakyti