Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Daiva @ 2006 03 01, 18:12)
Nes tikiuos, kad po tavo ilgos schemos susitiksim kitam skyrely smile.gif



wub.gif

svarbu, kad tik neuzsibutume ax.gif
Atsakyti
MamyteSirdele, kokia naujiena, net nustebau ax.gif
Daivut, nepaleisk savo stebukliukų smile.gif
Jolančiuke, manau ši diena laimingiausia tavo gyvenime, linkiu, kad taip būtų ir toliau clap.gif
Atsakyti
Ryte, linkiu kuo gražiausių paskutinių nėštumo dienelių ir sėkmingo gimdymo 4u.gif

Jolančiuke, aš tai manau, kad ta tavo temperatūra tik į gerą, nes, kaip Daivutė sakė, man irgi taip buvo. Po to ji praeis. Taip, kad laaabai tikiuosi, jog viskas tau bus gerai wink.gif

MamyteSirdele, sekmingu startu 4u.gif

Daivute, kavą galima gerti po 2-3 puodelius per dieną. O gimda tavo, matyt, ruošia kambarius tavo žiogeliams, juk visus 9 mėnesius tie ten tvarką darys biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Britta @ 2006 03 01, 20:16)
O gimda tavo, matyt, ruošia kambarius tavo žiogeliams, juk visus 9 mėnesius tie ten tvarką darys biggrin.gif



Tai tada viskas aišku - ten ne tik kad ruošti, ten generalinę tvarką reikia daryti lotuliukas.gif
Oi prisijuoksiu aš šiandien... nepagalvokit, kad jau iš proto išsikrausčiau biggrin.gif tiesiog stengiuosi būti geros nuotaikos ir neprileisti nė menkiausios minties, kad nepasiseks, nes ta mintis bjaurybė juk šaiposi iš už kampo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 01, 19:02)
. Visoms pasakoju, kaip man Britta skambino išsigandus,nes temperatūra pakilo (va tokia kaip pas tave ir buvo), manė kad peršalo, tai aš jai tada ir pasakiau- viskas, motin, nėščia biggrin.gif Ir dar kažkas (nebepamenu kas) irgi lygiai taip pat skambino man apsiverkus, kad temperatūra pakilo - irgi buvo nėštumas.



As skambinau apsiverekus su temperatura blush2.gif bet nestumas atsirado tik po geru puses metu biggrin.gif ir ne po IVF smile.gif Bet Jolanciuke tikiuosi, kad tau butent nuo to temperatura, ir siaip be viso kitko testas II nerodo smile.gif Taip, kad manau tau pavyks smile.gif Juolab, kad dar labai anksti

QUOTE(Daiva @ 2006 03 01, 19:18)


Papildyta:
Dar nenusipirkau biggrin.gif Bet aha - jau apsvarsčiau, kad vienoj vaistinėj visų nepirksiu schmoll.gif



O kodel ne is vienos vaistines? As tai pirkadavau ir po penkis blush2.gif , tik visus skitingus. Gal as giminems lauktuvems, ka ta vaistininke zino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mallena @ 2006 03 01, 18:23)
  Gal as giminems lauktuvems, ka ta vaistininke zino biggrin.gif


aha, o jei dar pries Sv.Kaledas pirktum, tai isvis niekam klausimu nekiltu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū, kad palaikot merginos mane, sunku oi sunku būtų be jūsų wub.gif

Bet labai prašau, nesveikinkit dar, ankstoka ax.gif Aš ir pati noriu jau tikėt, bet...laukim 4u.gif
Atsakyti
Jolančiuke, rytoj jau pamatysi riškesnes juosteles, to labai labai linkiu mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos visos,
Ziuriu sitam skyrelyje labai karsta thumbup.gif
Ir naujienos tokios kurios virpuliukus sirdy kelia doh.gif laukiam laukiam geru naujienu, stenkites nesinervuoti(Jolanciuke), daug sypsotis ir gerai maitintis.

Daiva saunuole ir drasuole(del filmavimuosi) wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
Dar as,
Man tikrai uzsinorejo kuo greiciau daryt antra IVF, nes pasilgau tos busenos, kaip Daiva sako, siandien as tikrai nescia rolleyes.gif
Na bet teks palaukt rudens. Ir kazkaip uzsinoreja pas Usoniene smile.gif , nes ar man taip atrodo, ar pas ja daugiausia pastoja unsure.gif
Pirma IVF dariausi Motinoj ir vaike, kaune, nelaimingai verysad.gif
Atsakyti
Taip pat labai visas sveikinu su nuostabiais startais thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , manau, kad svajonės ir viltys turi butinai pildytis. O jei ne paslaptis, kada gi "srovės" pateiks reportažą plačiai visuomenei g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(MamyteSirdele @ 2006 03 01, 20:13)
wub.gif

svarbu, kad tik neuzsibutume  ax.gif

Tai apsisprendei? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Zanavyke ar buvai jau pas gydytoją?

Gal jau matei ką?

Kaip malonu , kad tokios linksmos ir pakilios nuotaikos šiame skyrelyje tongue.gif
Skaitau ir šypsausi pati sau biggrin.gif
Atsakyti