Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vedėjai visoje Lietuvoje

QUOTE(jurgitajoc @ 2011 01 11, 08:55)
Gal zinot ar vestuves veda Karolis Sakalauskas?  4u.gif Ir kokia kaina cocolo?
aciu lauksiu atsakymu




Cololo kaina 6 valandoms 3000Lt
Atsakyti
QUOTE(pliusiukas @ 2011 01 21, 17:52)
maciau vienas vestuves, teko dalyvauti..
ramus, santurus, kulturingas, savo vietoje... man siek tiek pritruko energijos.. bet ten buvo tokios ramios vestuves, kad ten jis labai tiko...

va kaip idomu, o as kaip tik buvau radus tik viena atsiliepima apie Ryti, kad jis nelabai tinka vestuvems, nes jam truksta solidumo, o seip linksmas, energingas, bet daugiau visokiems vakareliams tinkamas. Tai pradejau abejoti, kadangi musu vestuves restorane su minimaliomis tradicijomis, man noretusi kazko elegantisko, kulturingo g.gif Seip ji mums pasiule Pompejos direktore ir muzikantai.. Na, rytoj su juo susitinkame, tai paziuresiu, kaip mums seksis bendrauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareja @ 2011 01 24, 20:57)
o matai... labai idomu, parasyk kaip sekesi...
man teko matyti kaip jis dirba lietuviu ir japonu vestuvese... tai daug kas pasakyta -  ir jie liko patenkinti

na, as ka tik po susitikimo su Ryciu. Man jis visai patiko, viskas su juo gerai, bet brangoka:( jo paslaugos kainuotu 2500 lt, sakiau ar neimanoma butu pasidereti, tai sake na nebent simboliskai..tai va, manau mes jo neimsim, nes MB tare griezta zodi, kad vedejui tiek tikrai nemokesim:(beda beda.. schmoll.gif butu fantastika gauti normalu vedeja uz 1000lt, kaip jus manot, tai imanoma? unsure.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif
Ieskom ir mes vedejo ir DJ savo vestuvems, bet daugiau nei 2000lt negalim moket.. Gal kas zinot koki gera vedeja kartu su DJ, kad butu iki 2000lt? smile.gif Buvau nusiziurejus pora DJ, kurie kartu ir veda vestuves ir ju kaina apie 1800-1900lt, bet jie musu diena jau uzimti verysad.gif

QUOTE(baltojifeja @ 2011 01 26, 09:31)
tikrai brangu, mes uz vedeja ir DJ maziau mokejom wink.gif


O kas pas jus vede vakara? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gizzy @ 2011 01 26, 14:12)
Laba diena  smile.gif
Ieskom ir mes vedejo ir DJ savo vestuvems, bet daugiau nei 2000lt negalim moket.. Gal kas zinot koki gera vedeja kartu su DJ, kad butu iki 2000lt?  smile.gif Buvau nusiziurejus pora DJ, kurie kartu ir veda vestuves ir ju kaina apie 1800-1900lt, bet jie musu diena jau uzimti  verysad.gif
O kas pas jus vede vakara?  ax.gif

Mantautas is triju karaliu, su savo DJ. smile.gif
Atsakyti
Radau pora pigesniu vedeju: Gintas Vaicikauskas, kur per M-1 su Skaiva Radioekrana veda, jis praso 1000Lt ir Roberta Petrauska (1500Lt). Apie abu juos skaiciau neblogu atsiliepimu, tik Gintas baisu, kad jaunas labai (26 metai jam). Gal kas nors su jais susidurusios esate?Buciau dekinga uz atsiliepimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sankvl @ 2011 01 27, 16:57)
O gal kas turit atsiliepimu apie Remigiju Ambrulaiti?
O gal galit placiau parasyti apie Mantauto draba? Jam 26 metai nebus abai jaunas?

nu mantautas su didele patirtim - pats dainuoja, groja kapeloje, veda ir vakareliu renginius ir vestuves. manau pasnekejus ir pamacius jos siuloma scenariju ir apsispresi. na su dj jis gera komanda. cia mano nuomone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paze @ 2011 01 22, 18:34)
Cololo kaina 6 valandoms 3000Lt


Man tai tas coloco-siaubo filmas cool.gif Nemaciau as jo vedamu vstuviu, bet i savo tikrai nekviesciau schmoll.gif rolleyes.gif
Oi kaip sunku, kai pa zmones skoniai skiriasi... skaitau skaitau ir galvoju, kad gal veltui, nes visiems gi neitiksi, tai kokios tada gali buti rekomendacijos? wacko.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 28 kovo 2012 - 10:15
QUOTE(jurkita @ 2011 01 28, 23:18)


As jums labai pritariu! Kas per rekomendacija "man patiko"? O kas patiko, ka dare, koks kainos ir kokybes santykis, tradiciniai, netradicinia? Cia tas pats, kaip ir "visi juokesi ir buvo linksma". As buvau vestuvese, kur visi, isskyrus keleta, juokesi ir zinau, kad pas mane tokie "bajeriukai zemiau klyno" nepraeitu. Deja, SM'e daug tokiu temu, kur pateikiama tik subjektyvi bendrine informacija realiai apie nieka. Lygiai taip ivedus i google vestuviu vedejus galima butu susirankioti kontaktu, o vat issamius atsliepimus apie juos, kaip ir apie fotografus, susirinkti beveik neimanoma.
Pas mus greiciausiai rengini ves ganetinai nezinomi vedejai. Pai ju buciau tikrai neradusi, tiesiog jie vede mano greiausios drauges vestuves. As negarantuoju 100%, kad visiems patiks, bet bent jau per savo vestuves su pantalonais prie bonkes lakstyti ir baliono sokinejat ant keliu tikrai nereikes, situo galiu buti 200% tikra!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 27 kovo 2012 - 21:22
QUOTE(jurkita @ 2011 01 29, 01:18)


nu reikes apie tai pagalvoti - israsysiu mantatui saskaita. matyt kai yspudziai dar ganetinai sviezi tai ir pagiriu. Bet yra ka galiu dar pagirti - viktoras usov, menu artele wink.gif tikri profesionalai gana ilgai dirbantys savo srityje wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 28 kovo 2012 - 10:16
Sveikos,
reik pagelbos biggrin.gif Planuojam vestuves rugsėjį, laiko - ne marios. Biudžetas ribotas, tad ar įmanoma rast vedėją+dj (geriau, kad jie būtų iš vienos komandos) iki 1500lt? Skaitau ištisai temas, tai labai gaila, kad reta kuri parašo paslaugos kainą.
QUOTE(jurkita @ 2011 01 28, 23:18)
Baltojifeja, jums gal tas Mantautas moka, kad jau antra tema ji taip rekomenduojat? 

jurkita, nebūkit tokia kategoriška. Aš irgi Mantautą rekomenduočiau, nes per n metų dainavimo vestuvėse ir daugiausia dirbant su piršliais, įsitikinau viena - vedėjas yra vedėjas. Viskas kitaip, viskas šmaikščiau, įdomiau... tiesiog kiekviena minutė - maža staigmena. Tai Mantautas labai patiko, atsimenu daug juoko buvo, ir svečiai patenkinti (taip atrodė iš šono).

Šauni ir vedėja Dailė, taip pat teko dirbt. Netrūksta nei juoko, nei romantikos. Viskas laiku, ir vietoj. O dabar vistiek prašau atsakyt ir į mano klausimą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2011 02 06, 21:33)


kiek supratau dainuoji vestuvese wink.gif tai turbut maciusi vedeju ne viena ir ne du wink.gif tai tu galetum cia rekomenduoti, patarti ar papeikti.

menu artele kiek man zinoma nuo 2200 iki 2700 ima. nors darba tikrai puikiai atlieka.

tiksliai nezinau, bet gal su Viktoru Usov bandyk susisiekti, gal eitu susitarti uz 1500 lt. jo numeris 868703032.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 27 kovo 2012 - 21:22