Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vedėjai visoje Lietuvoje

QUOTE(baltojifeja @ 2011 02 08, 11:37)
kiek supratau dainuoji vestuvese wink.gif tai turbut maciusi vedeju ne viena ir ne du wink.gif tai tu galetum cia rekomenduoti, patarti ar papeikti.

Daugiausia tenka dirbti su piršliais, iš vedėjų teko su Mantautu, Daile,Antanu, bet užmušk pavardės nepamenu, bet ne tas jaunas iš Trijų Karalių, su Žiogu daugiau atviruose renginiuose teko. Man visi geri buvo, rimtai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2011 02 08, 16:06)
Daugiausia tenka dirbti su piršliais, iš vedėjų teko su Mantautu, Daile,Antanu, bet užmušk pavardės nepamenu, bet ne tas jaunas iš Trijų Karalių, su Žiogu daugiau atviruose renginiuose teko. Man visi geri buvo, rimtai biggrin.gif

Na man dar teko matyt kaip Viktoras Usov veda (bet ne vestuves, tik firmos vakarelius, vakarus klube) ir dar prisiminiau, kad drauges vestuves Simona Mocejunaite vede. na ji tokia kulturinga, savo vietoj, neissisokanti. Atrodo veda ir anglu kalba.
tai klaipedietems yra is ko rinktis wink.gif
Atsakyti
Gal galetumete ka pasakyti apie vedeja Irmanta is "Tryju karaliu".

Gal kas turetu parekomenduoti Vilniuje nebrangu vedeja+DJ. Vestuvese bus iki 35 zmoniu.
Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Labutis, noreciau paklausti,gal zinote vestuviu vedeju anglu/lietuviu kalba? Mano busimas vyras nelietuvis ir nelabai sekasi rasti vedeju,kurie pravestu dvikalbe programa. Prasau pasidalinkit bet kokia informacija... Aciu!
Atsakyti
QUOTE(Sannra @ 2011 02 09, 22:31)
Labutis, noreciau paklausti,gal zinote vestuviu vedeju anglu/lietuviu kalba? Mano busimas vyras nelietuvis ir nelabai sekasi rasti vedeju,kurie pravestu dvikalbe programa. Prasau pasidalinkit bet kokia informacija... Aciu!



didelis pirsliu ir vedeju pasirinkimas yra cia:

http://www.didysisve...ir-svocios.html
Atsakyti
O mes susitarem su Žiogu, nežinau kiek skaičiau atsiliepimai geri. Buvom susitikę tai visai patiko charizmatiška asmenybė, tikiuosi viskas bus gerai smile.gif Gal pas kurią dalyvavo vestuvėse?
Atsakyti
galiu rekomenduoti Aivara is "saules radijo" is siauliu. Tikrai puikus renginiu vedejas, gali pravesti vestuves, jubiliejus,firmu vakarelius ir t.t.
http://saulesradijas...ukantis-21.html
http://www.youtube.c...player_embedded
thumbup.gif
Taip pat yra . jo kontaktai: 861409047
Atsakyti
Buvau susitikus su Mindaugu Krasausku, ji rekomenduociau didesnio biudzeto siuolaikinems vestuvems (su Dj kainuotu 3700 Lt). Man jis visai patiko, tik reikia galvoti ar verta uz vedeja su Dj tiek moketi, nes nemazai pigesniu yra, tik dar neissiaiskinau ar geresni jie biggrin.gif
Gal ka nors girdejot apie Aureliju Gedvila? g.gif Domina mane ar tiktu jis siuolaikinems vestuvems vesti?
Atsakyti
QUOTE(jurkita @ 2011 02 13, 00:28)
Buvau susitikus su Mindaugu Krasausku, ji rekomenduociau didesnio biudzeto siuolaikinems vestuvems  (su Dj kainuotu 3700 Lt). Man jis visai patiko, tik reikia galvoti ar verta uz vedeja su Dj tiek moketi, nes nemazai pigesniu yra, tik dar neissiaiskinau ar geresni jie  biggrin.gif
Gal ka nors girdejot apie Aureliju Gedvila? g.gif Domina mane ar tiktu jis siuolaikinems vestuvems vesti?



Apie aureliju Gedvila girdejau tokia nei neigiama, nei teigiamia nuomone, taip sakant neutraliai apie ji atsiliepia. Vienu draugu vestuvese jis vede kartu su DJ, tai ju vestuves buvo gana siuolaikiskos, be jokiu ten lietuvisku tradiciju ir pan. Tai jiems lyg ir tiko, bet kazkaip kad labai rekomenduotu, tai ne. Mes su MB savo vestuvems irgi ieskome vedejo, gal kartu su DJ, gal kas turit kokiu rekomendaciju, nes taip aklai rinktis tai nesinori schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rudaake20 @ 2011 02 13, 14:37)
Apie aureliju Gedvila girdejau tokia nei neigiama, nei teigiamia nuomone, taip sakant neutraliai apie ji atsiliepia. Vienu draugu vestuvese jis vede kartu su DJ, tai ju vestuves buvo gana siuolaikiskos, be jokiu ten lietuvisku tradiciju ir pan. Tai jiems lyg ir tiko, bet kazkaip kad labai rekomenduotu, tai ne. Mes su MB savo vestuvems irgi ieskome vedejo, gal kartu su DJ, gal kas turit kokiu rekomendaciju, nes taip aklai rinktis tai nesinori  schmoll.gif



Pasisnekejau su Aurelijum. Normalus jis, tik as kitokio noreciau vedejo. Siaip kaina jo gera 1500 Lt, speju daugumai cia jis vis gi patiktu smile.gif

Gal yra atsiliepimu apie Edgaro Kafkos vestuviu vedima? Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
http://www.youtube.c...h?v=lSAZeovUAoU
cia vedejo alvydo vengalio vedimo akimirkos. gal kam patiks wink.gif netiketai radau internete
Atsakyti
QUOTE(Chokoledine @ 2011 02 10, 14:22)
O mes susitarem su Žiogu, nežinau kiek skaičiau atsiliepimai geri. Buvom susitikę tai visai patiko charizmatiška asmenybė, tikiuosi viskas bus gerai smile.gif Gal pas kurią  dalyvavo vestuvėse?

ziogas tikrai geras vedejas. bet per daug ispusta jo kaina ir reklama. ima didelius pinigus, bet kiek maciau ji vedant nieko originalesnio nei kiti. kankana sokancios pamerges ir gulbiu ezera pabroliai...
Atsakyti