Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vedėjai visoje Lietuvoje

QUOTE(youstina @ 2012 09 21, 11:38)
Sveikos. Gal galite daugiau papasakoti apie Pauliaus Markulio vedima, jo programa? Kas patiko, kas ne? Aciu 4u.gif

Labukas,

Paulius orentuojasi vedimui is ivairiu saliu tradicijom. Duoda visokiu uzduoteliu, ka daro kitu saliu jaunieji. Ivairiausius zaidimus ruosia. Siaip labai gerai jaucia publika, kam ko reikia, ar zaidimu daugiau nori ar pasisokti. Man labai patiko jo nuosekliai sudeliotas visas vakaras, labai organizuotas, mielas, siltas zmogus. Pats susiskambino su sales semininke, paprase ko jam reikia, pakalbejo su padaveja, kad 12 val isnestu ant padeklo ispilstyta sampana... nu vienu zodziu SUPER!!! Neturiu nei vieno blogo zodzio, tik geriausi atsiliepimai. Bet cia aisku mano nuomone, reiketu jums asmeniskai su juo susitikti, ar bent telefonu pakalbeti ir paciai nuspresti. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Zinot perskaiciau visa sia tema ir ka galiu pasakyti:
1. puse komentaru cia pasirase patys vedejai kurie reklamuojasi, atkreipkit demesi i komenraru skaiciu ir pagyringuma smile.gif nebukit naivios ir neapsigaukit nepasimaukit apie Manta Karpoviciu ar koks jis ten raso po kelis komentarus turincios ala nares, geda kad pats vedejas apie save raso fuj, o apie Ginta pagyruniski irgi jo pacio rasyti
2. Skaityti reikia tik tuos komentatus kuriuos kazkas raso po vestuviu ir dalinasi normaliu komentaru, yra ne naujas narys su keliom ar keliolika zinuciu super mamoj
3. geras vedejas dirba ne maziau ketverius metus sioje rinkoje ir yra vedes maziausiai 100 vestuviu tik tada jis yra pasiruoses viskam
4. apie zvaigzdes cia prirasyta irgi nesamoniu smile.gif
Atsakyti
Musu vestuviu vedejas buvo R. Ziogas. Tikrai zmogus ismanantis savo darba. Dirba keturiu zmoniu kompanija - vedejas, dj ir 2 husarai. Na galiu pasakyti, kad labai dziaugiames siuo pasirinkimu. Viskuo pasirupinta nuo a iki z. Nereikejo galvos sukti del jokiu smulkmenu,tokiu kaip kur kokias geles padeti ar dovanas, kas pasveikino. Tuo rupinosi husarai. Jie ir pilste sampana, ir uzkandzius sveciams pateikinejo po baznycios ir fotosesijos metu gamtoj ir kt. Zodziu visais tais reikaliukais rupintis nereikejo. Kas liecia patį vedeją, jis pas mus buvo nuo pat ryto, viska koordinavo, po oficialiu daliu gamtoj uzeme jaunima, kol fotografavomes. Mums tai buvo didelis pliusas, nes nenorejom ieskoti kas is sveciu koki zaidimuka pravestu, visgi svesti ateina zmones, nesinori nieko apkrauti. Vakarine programa irgi super. Mums labai patiko. Drasiai rekomenduoju wink.gif Sekmes visoms savo pasirinkimuose wink.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, ar galite man kas nors pasakyti, ar 3000 litu skaitosi daug uz vedeja + dj. Vedejas jaunas, su sava aparatura, sviesom. Antanas Mockevius, kazkur jau forume buvau radusi jo pavarde, tik deja atsiliepimu neradau. Man paciai si suma tikrai didele, bet gal siai dienai tokios kainos ir vyrauja?
Atsakyti
QUOTE(electra @ 2012 09 27, 21:58)
Sveikos merginos, ar galite man kas nors pasakyti, ar 3000 litu skaitosi daug uz vedeja + dj. Vedejas jaunas, su sava aparatura, sviesom. Antanas Mockevius, kazkur jau forume buvau radusi jo pavarde, tik deja atsiliepimu neradau. Man paciai si suma tikrai didele, bet gal siai dienai tokios kainos ir vyrauja?



profesionalai kurie garantuoja kokybe dirba nuo 2500 Lt uz vedima + DJ su garso aparatura nuo 1200 iki 1500 Lt sia vasara buvo vestuviu maratonas musu draugai tuokesi, dar liko mano sesers vestuves... matem 9 vedejus.... patikek kiek visko matem ir dabar galim sakyti - tik profesionalai gali padaryti tavo svente gera
Atsakyti
QUOTE(pakratushke @ 2012 09 27, 14:39)
Tai cia busiu as ta negeroji, kuri jį tai dienai pasisamde blush2.gif



Oi tu smile.gif tai pries kiek laiko sakeisi??? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SmilteSmilte @ 2012 09 27, 18:31)
Zinot perskaiciau visa sia tema ir ka galiu pasakyti:
1. puse komentaru cia pasirase patys vedejai kurie reklamuojasi, atkreipkit demesi i komenraru skaiciu  ir pagyringuma smile.gif nebukit naivios ir neapsigaukit nepasimaukit apie Manta Karpoviciu ar koks jis ten raso po kelis komentarus turincios ala nares, geda kad pats vedejas apie save raso fuj, o apie Ginta pagyruniski irgi jo pacio rasyti



o man vat labai įdomu.. ar panelė (ponia) SmilteSmilte yra gyvai bendravusi su šiais asmenimis, prieš rašydama tokį komentarą??? g.gif cool.gif
o gal čia rašo kitas koks nepaminėtas vedėjas pasisako, bijantis šių dviejų asmenų konkurencijos? biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Gerądien panelės, ponios smile.gif

Domiuosi ir aš visais vestuvių reikalais, vis paskaitau, tai pritariu, tai paprieštarauju sau tyliai, tai nusprendžiau prisijungti wink.gif

Turim ir mes jau su vedėju sutartį pasirašę, po susitikimo nė nekilo jokių minčių dėl kito vedėjo, nes dar ir šiokių tokių bendrų pažįstamų atradom, o ir vestuvių viziją matėm panašiai, papildėm vienas kito idėjas.

p.s. čia vienos personos logika vadovaujantis, tai aš negalėsiu dar kokius metus čia komentaro teigiamo apie kažką parašyti, nes esu naujokas, o tai reiškia, kad aš turbūt vedėjas, susikūręs naują anketą ir giriu save:))
Atsakyti
[quote=Snaily,2012 09 27, 17:03]Labukas,

Paulius orentuojasi vedimui is ivairiu saliu tradicijom. Duoda visokiu uzduoteliu, ka daro kitu saliu jaunieji. Ivairiausius zaidimus ruosia. Siaip labai gerai jaucia publika, kam ko reikia, ar zaidimu daugiau nori ar pasisokti. Man labai patiko jo nuosekliai sudeliotas visas vakaras, labai organizuotas, mielas, siltas zmogus. Pats susiskambino su sales semininke, paprase ko jam reikia, pakalbejo su padaveja, kad 12 val isnestu ant padeklo ispilstyta sampana... nu vienu zodziu SUPER!!! Neturiu nei vieno blogo zodzio, tik geriausi atsiliepimai. Bet cia aisku mano nuomone, reiketu jums asmeniskai su juo susitikti, ar bent telefonu pakalbeti ir paciai nuspresti. Sekmes  4u.gif
[/quote]
Na mes jį buvom pasisamdę, tai truputuką įkišiu trigrašį šitoj vietoj jei leisit  4u.gif

Taigi, jo programa, kaip jis pats sako pasaulio šalių tradicijos, tai ne kas kita, kaip visi eiliniai vestuvių muzikantų žaidimai, tik įvilkti į tokią temą (bendra idėja liux, bet jei tikitės kažko kitko, tai nesitikėkit). Absoliučiai visi žaidimai tikrai bus matyti, kuriam nors daugiau vestuvių mačiusiam žmogui (kai kurie organizuoti vakaro metu net labai panašūs vienas į kitą, pvz. jaunieji daužo lekštę, o po valandos šampės... abiem atvejais skaičiuoja šukes ir kiek šukių tiek laimingų metų jie gyvens ir t.t. ir bla bla bla) smile.gif Apie programą tiek, o garsas ir šviesos, tai be problemų, playlist'ą paderinat kokios muzikos norit ir eina... smile.gif Aš jam duodu 8 iš 10.  Bet ir kaina jo kurkas protingesnė (mažesnė), nei kitų "topinių" šioje temoje minimų vedėjų Mantauto ir t.t po 3000 Lt... kurie irgi naišku ką ten parengę... todėl jei tiesiog norit kultūringo vakaro pravedimo, tradicinių vestuvinių žaidimų ir originalios muzikos (o ne klausyti kaip koks diedas dainuoja Butkutės nemylėjau taves...), tai tuomet Paulius gali būti yra tai ko Jūs ieškote rolleyes.gif

[/quote]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skaiciukas: 28 rugsėjo 2012 - 12:17
QUOTE(Freira @ 2012 09 27, 21:51)
Oi tu smile.gif tai pries kiek laiko sakeisi??? smile.gif


na jei neklystu tai jau pries pora menesiu sutartele pasirasem smile.gif ir jau tada zinok kai mes buvom susitike, tai pas ji puse vasaros buvo jau uzsakytos, tai nors galvojau kad labai anksti tokius dalykus pradejau planuoti, pasirodo kad ne...
Atsakyti
Prisijungiau kaip nauja narė, kad parašyčiau gerą komentarą apie vedėją Mantą K., kuris kaip tik vedė mano vestuves rugsėjo pradžioje. Pati jo kontaktą susiradau čia ir tą patį skaičiau, kad visi apie save rašo. Bet, kai susitinki žmogų gi lengvai gali matyti, ar jis tinkamas, ar ne. Mantas pateisino lūkesčius, vesdamas mūsų netradicines vestuves, nors iš jo programos išmetėm pusė veiksmo, programa nenukentėjo smile.gif Jo didelis pliusas dainavimas, geras balsas ir apšvietimas. Nebijokit susitikti su keliais vedėjais, pavyzdžiui mūsų atveju, turėjom tris iššsirinkę, vienas net sugebėjo pirmą susitikimą pamiršti, tai ką ir bekalbėti...

QUOTE(SmilteSmilte @ 2012 09 27, 17:31)
Zinot perskaiciau visa sia tema ir ka galiu pasakyti:
1. puse komentaru cia pasirase patys vedejai kurie reklamuojasi, atkreipkit demesi i komenraru skaiciu  ir pagyringuma smile.gif nebukit naivios ir neapsigaukit nepasimaukit apie Manta Karpoviciu ar koks jis ten raso po kelis komentarus turincios ala nares, geda kad pats vedejas apie save raso fuj, o apie Ginta pagyruniski irgi jo pacio rasyti
2. Skaityti reikia tik tuos komentatus kuriuos kazkas raso po vestuviu ir dalinasi normaliu komentaru, yra ne naujas narys su keliom ar keliolika zinuciu super mamoj
3. geras vedejas dirba ne maziau ketverius metus sioje rinkoje ir yra vedes maziausiai 100 vestuviu tik tada jis yra pasiruoses viskam
4. apie zvaigzdes cia prirasyta irgi nesamoniu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(SmilteSmilte @ 2012 09 27, 18:31)
Zinot perskaiciau visa sia tema ir ka galiu pasakyti:
1. puse komentaru cia pasirase patys vedejai kurie reklamuojasi, atkreipkit demesi i komenraru skaiciu  ir pagyringuma smile.gif nebukit naivios ir neapsigaukit nepasimaukit apie Manta Karpoviciu ar koks jis ten raso po kelis komentarus turincios ala nares, geda kad pats vedejas apie save raso fuj, o apie Ginta pagyruniski irgi jo pacio rasyti
2. Skaityti reikia tik tuos komentatus kuriuos kazkas raso po vestuviu ir dalinasi normaliu komentaru, yra ne naujas narys su keliom ar keliolika zinuciu super mamoj
3. geras vedejas dirba ne maziau ketverius metus sioje rinkoje ir yra vedes maziausiai 100 vestuviu tik tada jis yra pasiruoses viskam
4. apie zvaigzdes cia prirasyta irgi nesamoniu smile.gif


Vestuvems pradejom ruostis praejusi rudeni, o siu metu rugsejo 15 d. jas atsventem. Ieskodama vedejo perskaiciau labai daug atsiliepimu...
Tada irgi susidariau ispudi kad labiausiai cia yra giriami keli vedejai, Mantas Karpovicius, tada berods vienas is Triju karaliu (vardo nebepamenu), dar keli...
Aisku itarimas tada kilo ir man, todel ieskojau info toliau - youtube - gal yra filmuotos medziagos, ar pan. Rasiau keliems vedejams, esu smulkmeniska, todel man svarbu netgi kaip vedejas atraso, ar nedaro klaidu ir pan.
Musu vestuves vede Mantas Karpovicius, man viskas patiko, sakyciau, kad tu pagyru - tikros jos ar ne - jis yra vertas.
Aisku, priklauso nuo to, kas ko nori, man nuo keliu rekomenduotu vedeju filmuotos medziagos plaukai pasisiause - negi kazkam tai patinka?
Del zvaigzdziu buvo ir pas mus keletas variantu, bet po pokalbio telefonu iskart atkrito, nes nesvarbu kokio lygio zvaigzde bebutu - mes mokam pinigus ir perkam paslauga - taigi man tikrai nereikia demonstruoti arogancijos ar pan. 10 kart derint laika susitikimui ar pan.
Na cia matyt kiek zmoniu tiek nuomoniu. Juk visi skirtingai supranta ir humora ir linksmybes ir muzika skirtinga megsta...
Atsakyti