Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vedėjai visoje Lietuvoje

Sveikos,

Žvalgomės ir mes savo šventei muzikantų/vedėjų, bet niekaip su MB nesutariam kas geriau - nelabai tradiciški muzikantai ar vedėjas ir Dj (samdyt abu, t.y. ir gyvą muziką ir vedėją mums turbūt būtų per brangu). Maniškis labiau linkęs kviest muzikantus, o aš vis bandau įkalbėti rinktis vedėją ir Dj, nors realiai abu esam dalyvavę tik tokiose labiau tradicinėse vestuvėse, tačiau man kažkaip širdis linksta ir galvoju, kad būtų linksmiau, romantiškiau ir šiaip geriau su vedėju. Suprantu, kad turbūt ir jaunesnei auditorijai šis variantas labiau patiktų, tačiau kaip su vyresniais - tėvais, giminėmis? Maniškio mama išgirdus šitą pasiūlymą iškart persimainė, maždaug nebus tada mums ką ten veikt, jeigu gyvos muzikos nebus... Gal galit kas nors pasidalinti mintimis/įspūdžiais iš tokių vestuvių? Ar buvo nusivylusių?

P.S. Svarstom tarp muzikantų "Dvyniai" ir kelių čia paminėtų vedėjų.

P.P.S. Perskaičius visą temą tikrai susidaro įspūdis, kad Mantas (Atas) pernelyg pats save reklamuoja... Atkreipiau dėmesį, kad visose mano manymu jo rašytose žinutėse paminėtas apšvietimas smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidusikas @ 2012 09 29, 20:30)
Maniškio mama išgirdus šitą pasiūlymą iškart persimainė, maždaug nebus tada mums ką ten veikt, jeigu gyvos muzikos nebus...


galiu tik vieną patarimą duoti... tai jūsų šventė, o ne draugų, giminių ar tėvų.. taigi nuspręsti imti vedėja+DJ ar muzikantus turite jūs, o ne jie.. ir visai nesvarbu kokios yra kitų uomonės.. cool.gif
mes kai sprendėme šį klausimą irgi išgirdome tokių pareiškimų iš mano mamos, kad jeigu nebus gyvos muzikos, tai kas čia per nesąmoningos vestuvės.. tai tada kam dar suknelės ir visa kitą, einam visi su džinsais ar treninginėm kelnėm.. bet mes labai gražiai pasakėm, kad šią šventę rengiame mes ir jie yra tik svečiai, gali išsakyti savo nuomonę, bet mes neprivalome jos klausyti ir kaip suorganizuosim, tai bus mūsų dviejų pasirinkimas, todėl prašome daugiau nesikišti... o dalyvauti ar ne, čia jau kiekvieno pasirinkimas, jeigu nenori, per prievartą neversime... tuo viskas ir pasibaigė.. daugiau be jokių komentarų viską rinkomės, organizavom.. ir praėjus šventei galiu pasakyti, kad džiaugiuosi mūsų su MB pasirinkimu vedėju ir DJ.. nes buvo tikrai šaunus balius ir liko visi patenkinti ir programa ir parinkta muzika.. visi šoko, linksminosi iki ryto, tikrai niekam neteko liudėti smile.gif
neturiu nieko prieš muzikantus, tiesiog mes norėjome šiek tiek naujasnio vėjo savo šventėje.. o ne akardeono ar klavišinių.. ax.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymą -Vėja-, tikrai žinau, kad galutinį tašką visame organizavime dedame mes, tačiau lygiai taip pat norisi, kad mūsų šventėje būtų gera visiems, ne tik mums smile.gif Iš tikrųjų paskaičius tiek daug gerų atsiliepimų, vis labiau įsitikinu, kad verta rinktis šį netradicinį variantą smile.gif
Atsakyti
as tai remigiju zioga nusisamdziau...visi sneka kad geras, bet as pati pirma karta ji pamatysiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidusikas @ 2012 09 29, 19:30)
Sveikos,

Žvalgomės ir mes savo šventei muzikantų/vedėjų, bet niekaip su MB nesutariam kas geriau - nelabai tradiciški muzikantai ar vedėjas ir Dj (samdyt abu, t.y. ir gyvą muziką ir vedėją mums turbūt būtų per brangu). Maniškis labiau linkęs kviest muzikantus, o aš vis bandau įkalbėti rinktis vedėją ir Dj, nors realiai abu esam dalyvavę tik tokiose labiau tradicinėse vestuvėse, tačiau man kažkaip širdis linksta ir galvoju, kad būtų linksmiau, romantiškiau ir šiaip geriau su vedėju. Suprantu, kad turbūt ir jaunesnei auditorijai šis variantas labiau patiktų, tačiau kaip su vyresniais - tėvais, giminėmis? Maniškio mama išgirdus šitą pasiūlymą iškart persimainė, maždaug nebus tada mums ką ten veikt, jeigu gyvos muzikos nebus... Gal galit kas nors pasidalinti mintimis/įspūdžiais iš tokių vestuvių? Ar buvo nusivylusių?

P.S. Svarstom tarp muzikantų "Dvyniai" ir kelių čia paminėtų vedėjų.



Draugu vestuvese dalyvavo dvyniai tai tokiu dar atsidavusiu reiketu paieskoti smile.gif)) labai linksmi vaikinukai,o kas labiausia patiko,kad visus svecius pajunge y dalyvavima. Aisku zaidimai pas visus vedejus tie patys,nauju niekas neismastys smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Hedra:) @ 2012 09 30, 13:01)
as tai remigiju zioga nusisamdziau...visi sneka kad geras, bet as pati pirma karta ji pamatysiu g.gif

Su ziogu taip pat buvau susidurusi keliose vestuvese,tai viskas su juo gerai,bet tik pirma karta. Antra karta dalyvaujant viskas tas pats,tai jau nebeidomu buvo 4u.gif ir vienintelis minusas,bet cia kaip kam,kad pavalgem karstus ir istisai programa,zaidimai... Turetu buti palikto laiko ir pailsejimui,pabendravimui ir aisku sokiams. O sokiu visai nebuvo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(baltojifeja @ 2010 12 29, 16:15)
peržiūrėjau dalį senosios temos, tai pradžiai atrinkau kontaktus iki kokio 15 psl, kurie buvo su telefonais ir neblogais atsiliepimais:

mantautas (Klaipėda) - 867411816 "Trys karaliai"
teatras arti www.teatrasarti.lt
gintaras vidmantas 865511155
www.liuks.lt
laimis benevičius 867020134
Vaida (Klaipėda) 868560050
Giedrius Gustas 869953185, 861041041
darius Čepulis 868714712
Marius Olekas 8698 08627
Violeta mačiulienė ("puikusis šou") - 868218567
Danielius (Šiauliai) 861846516
www.vakarovedejas.lt
Andrius Cinkutis (Šiauliai) 867709143


Sauni kompanija is SVESK LINKSMAI Justas Kupstas Ir Prof. DJ Niko Tomas ,+370 6 23 23 261 ,+37067901002 www.svesklinkmai.lt 
bus daugiau....

Papildyta:
QUOTE(beddable @ 2012 09 30, 17:59)
Draugu vestuvese dalyvavo dvyniai tai tokiu dar atsidavusiu reiketu paieskoti smile.gif)) labai linksmi vaikinukai,o kas labiausia patiko,kad visus svecius pajunge y dalyvavima. Aisku zaidimai pas visus vedejus tie patys,nauju niekas neismastys smile.gif
Papildyta:

Su ziogu taip pat buvau susidurusi keliose vestuvese,tai viskas su juo gerai,bet tik pirma karta. Antra karta dalyvaujant viskas tas pats,tai jau nebeidomu buvo 4u.gif  ir vienintelis minusas,bet cia kaip kam,kad pavalgem karstus ir istisai programa,zaidimai... Turetu buti palikto laiko ir pailsejimui,pabendravimui ir aisku sokiams. O sokiu visai nebuvo  blink.gif


Agituosiu ,ir sakysiu,ir tikrai nepasigailesite jai pasiimsite DJ'eju ir Vedeja,. Vedejas sudarys visa programa,viskas bus lygiai tas pats tik modernizuotai netradiciskai,bus ir zidinys,ir muzika gera parinks,jus tik paskambinkyte jiems,isgirde ju balsus ir ju idejas ,iskarto pasakysite 100% taip ,Dj Niko ,labai smagus vaikinukas ,dirbantis jau ne vienerius metus ,muzikos fonoteka atsiunte mums labai didele ,mes tikrai turejome is ko pasirinki,ir net nustebome kai rinkomes,priverte mus atsiminti gana senai uzmirstu dainu,Vedejas ,is DOmiNo teatro dirbias su labai izimiais Lietuvos aktoriais ,Kaip V.Sapranauskas,V.COLOLO,Bingeliu ir .t.t Jaunas virukas,daulyvauja ir veda rengini puikiai ,per vakara uzima tikrai smagiai ,palieku jums ju numeriukus jai sudomins skambinkit jiems Tomas DJ Niko +37067901002 ,Vedejas Justas +370 6 23 23 261 .
Papildyta:
QUOTE(Vaidusikas @ 2012 09 30, 11:47)
Ačiū už atsakymą -Vėja-, tikrai žinau, kad galutinį tašką visame organizavime dedame mes, tačiau lygiai taip pat norisi, kad mūsų šventėje būtų gera visiems, ne tik mums smile.gif Iš tikrųjų paskaičius tiek daug gerų atsiliepimų, vis labiau įsitikinu, kad verta rinktis šį netradicinį variantą smile.gif



Vaidute ,dar butinai paskambink renginiu organizavimo kompanijai www.Svesklinksmai.lt Justinas Vedejas +370 6 23 23 261, ir DJ Niko (Tomas ) +37067901002. Tomas Dirbias ivairiuosia vilniaus klubuose ,ir zino ne tik Lietuvos kulturos pop muzika,bet ir RU,Lenk.Anglu. Vedejas tuo tarpu yra tikrai prof.Labai gerai pasikausciusi kompanija,jie dirbo su renginiu kompanijom GERAS RENGINYS ,Renginiu idejos,Liuk.lt .O dabar atsidare savo kompanija. Mano vestuves pavyko 100% . Ir tikrai sakau ,kad ir jums patiks,Mes juos pastebejom pas savo draugus,ir mum nekylo klausimu,kad jie taip pat bus pas mus ,buvo sudaryta isskirtine programa,mano mociute soko,ir dainavo smile.gif Tikrai jega smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2012 09 30, 17:59)


Su ziogu taip pat buvau susidurusi keliose vestuvese,tai viskas su juo gerai,bet tik pirma karta. Antra karta dalyvaujant viskas tas pats,tai jau nebeidomu buvo 4u.gif  ir vienintelis minusas,bet cia kaip kam,kad pavalgem karstus ir istisai programa,zaidimai... Turetu buti palikto laiko ir pailsejimui,pabendravimui ir aisku sokiams. O sokiu visai nebuvo  blink.gif

gerai kad pasakei, reikes ji ispeti, kad mes sokti norim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Snaily @ 2012 09 27, 18:03)
Labukas,

Paulius orentuojasi vedimui is ivairiu saliu tradicijom. Duoda visokiu uzduoteliu, ka daro kitu saliu jaunieji. Ivairiausius zaidimus ruosia. Siaip labai gerai jaucia publika, kam ko reikia, ar zaidimu daugiau nori ar pasisokti. Man labai patiko jo nuosekliai sudeliotas visas vakaras, labai organizuotas, mielas, siltas zmogus. Pats susiskambino su sales semininke, paprase ko jam reikia, pakalbejo su padaveja, kad 12 val isnestu ant padeklo ispilstyta sampana... nu vienu zodziu SUPER!!! Neturiu nei vieno blogo zodzio, tik geriausi atsiliepimai. Bet cia aisku mano nuomone, reiketu jums asmeniskai su juo susitikti, ar bent telefonu pakalbeti ir paciai nuspresti. Sekmes  4u.gif


Sveikos, merginos smile.gif

Dėl Pauliaus Markulio, tai galiu pasakyti tik pačius geriausius atsiliepimus 4u.gif jis buvo mūsų vedėjas per vestuves, likom labai patenkinti smile.gif viskas buvo taip, kaip sutarta, pagal scenarijų, jokių siurprizų, nebent tik malonūs ir linksmi smile.gif mums labai patiko Pauliaus vakaro tema - kelionės, tradicijos iš kitų šalių. buvo įdomu sužinoti ir išbandyti kitų šalių vestuvių žaidimus, nes mūsų vetsuvės apskritai buvo netradicinės, tai norėjosi kuo mažiau lietuviškų akcentų smile.gif aišku, manau, sutarus su Paulium, galima susiorganizuoti tokį scenarijų, kokio tik pageidausit - Paulius lankstus, pataria ir prisitaiko prie jaunuju norų smile.gif apskritai, jis visą vakarą labai bendravo su mumis, nuolat klausė ir teiravosi, kaip einasi vakaras, ar viskas tvarkoje, žodžiu, labai patiko smile.gif linkim Pauliui sėkmės 4u.gif o užsakovams - įsimintinų akimirkų ir linksmų vakarų wink.gif rekomenduojame 4u.gif
Atsakyti
cia geras straipsnis, gal kam pades...
http://www.apievestu...2013-m.-sezonui
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif na va sekiau sekiau temelę bet nieko nepriseku smile.gif biggrin.gif net nežinau ką pasirinkti, noriu jog šventė nebūtų labai tradiciška, bet kažkokių tradicijų norėtusi, taip pat noriu jog ir gyvai padainuotų ir pravestų žaidimų na visokių linksmybių įdomybių, pasiskaičius pakolkas man labai patinka Atas, bet jo kaina kiek esu girdėjus tikrai ne maža. Net nežinau ką ir bedaryti, o užsakyti jau reikia kažką smile.gif Gal patarimų turėtumėte jog galėčiau iki galo pasirinkti tinkamą variantą. Planuojamas biudžetas 1500-2000lt, ne daugiau. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Vaidusikas @ 2012 09 29, 20:30)
Sveikos,

Žvalgomės ir mes savo šventei muzikantų/vedėjų, bet niekaip su MB nesutariam kas geriau - nelabai tradiciški muzikantai ar vedėjas ir Dj (samdyt abu, t.y. ir gyvą muziką ir vedėją mums turbūt būtų per brangu). Maniškis labiau linkęs kviest muzikantus, o aš vis bandau įkalbėti rinktis vedėją ir Dj, nors realiai abu esam dalyvavę tik tokiose labiau tradicinėse vestuvėse, tačiau man kažkaip širdis linksta ir galvoju, kad būtų linksmiau, romantiškiau ir šiaip geriau su vedėju. Suprantu, kad turbūt ir jaunesnei auditorijai šis variantas labiau patiktų, tačiau kaip su vyresniais - tėvais, giminėmis? Maniškio mama išgirdus šitą pasiūlymą iškart persimainė, maždaug nebus tada mums ką ten veikt, jeigu gyvos muzikos nebus... Gal galit kas nors pasidalinti mintimis/įspūdžiais iš tokių vestuvių? Ar buvo nusivylusių?

P.S. Svarstom tarp muzikantų "Dvyniai" ir kelių čia paminėtų vedėjų.

P.P.S. Perskaičius visą temą tikrai susidaro įspūdis, kad Mantas (Atas) pernelyg pats save reklamuoja... Atkreipiau dėmesį, kad visose mano manymu jo rašytose žinutėse paminėtas apšvietimas smile.gif smile.gif

Na, mes irgi gyvenome panašiomis dvejonėmis, kai planavome savo šventę smile.gif Bet visgi pasirinkome DJ ir vedėjo variantą, kadangi negalėjome sau leisti tokios grupės, kokios norėjome, dėl vietos bei finansinių sumetimų. Ir galiu pasakyti, kad visiškai nelikome nusivylę. Netgi labai džiaugėmės tokiu savo pasirinkimu. Labiausiai viskas priklauso nuo vedėjo, todėl rinkitės jį itin atsakingai. Mes vadovavomės vienu pagrindiniu ir visiškai primityviu principu - vedėjas mums pirmiausia turėjo patikti kaip žmogus, turėjo būti malonu ir paprasta su juo bendrauti, tartis. Bendravome su gana daug vedėjų ir toks atrankos principas mums pasitvirtino daugiau negu 100 % smile.gif Būtent vedėjas valdo visus svečius, visą vakaro eigą ir yra atsakingas už tai, kad visi turėtų ką veikti, todėl jis turi turėti patirties ir gebėti jausti bei valdyti publiką. Kiekvienas vedėjas dažniausiai turi DJ su kuriais dažniausiai dirba, bet visgi siūlyčiau daugiau pasidomėti ir apie DJ - ar jis pakankamai lankstus, ar atsižvelgia į svečių pageidavimus, ar sugeba perprasti publiką, ar turi visą reikiamą aparatūrą, ar ją papildomai tektų nuomotis ir pan.
Mes taip pat labai ilgai galvojome, jog mūsų tėvai bei kiti vyresni svečiai galbūt liks nusivylę, jog nebus gyvos muzikos, bet visgi apsisprendėme vadovaudamiesi savo norais. Ir ištikrųjų nebuvo apgailestaujančių, kad jų neliksmino muzikantai. Didžioji dalis svečių puikiai pasilinksmino, kadangi DJ leido muziką, atsižvelgdamas į mūsų sudarytą sąrašą, o vėliau labai puikiai pats pajautė kokia muzika sutraukia į šokių aikštelę visus šventės dalyvius, tame tarpe ir tėvus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tatoogirl @ 2012 10 09, 18:23)
Sveikos merginos smile.gif na va sekiau sekiau temelę bet nieko nepriseku smile.gif biggrin.gif net nežinau ką pasirinkti, noriu jog šventė nebūtų labai tradiciška, bet kažkokių tradicijų norėtusi, taip pat noriu jog ir gyvai padainuotų ir pravestų žaidimų na visokių linksmybių įdomybių, pasiskaičius pakolkas man labai patinka Atas, bet jo kaina kiek esu girdėjus tikrai ne maža. Net nežinau ką ir bedaryti, o užsakyti jau reikia kažką smile.gif Gal patarimų turėtumėte jog galėčiau iki galo pasirinkti tinkamą variantą. Planuojamas biudžetas 1500-2000lt, ne daugiau. Ačiū.

Pagal jūsų norus, ypač dėl padainavimo, labiausiai tiktų būtent Atas. Jeigu norite truputį mažiau mokėti už jo paslaugas, planuokite vestuves penktadienį. Arba tiesiog kažkur kitur sumažinkite vestuvių išlaidas, o vedėjui skirkite daugiau. Šiaip ar taip, į susiplanuotas sumas dažniausiai nepavyksta sutilpti, ypač turint labai konkrečius norus ir konkretų šventės įsivaizdavimą 4u.gif
Atsakyti