Įkraunama...
Įkraunama...

Baisybės

Man jau akyse dvejinasi, nes kuo ilgiau žiūriu į nuotrauką, tuo daugiau veidų matau (matyt laikas poilsiui). Įdomumo dėlei sužymėjau eilės tvarka ką po ko pamačiau. Galim sužaisti žaidimą "kas daugiau pamatys".
user posted image
Atsakyti
o aš lange, šiek tiek virš jūsų pažymėto antro numerio, matau nusisukusio vyro atvaizdą, tokio praplikusio per vidurį pakaušio..
Atsakyti
nu didinau, mazinau, prisitraukiau, atsitraukiau...nu nieko neiziuriu....
Atsakyti
QUOTE(gira @ 2011 02 07, 22:51)
o aš lange, šiek tiek virš jūsų pažymėto antro numerio, matau nusisukusio vyro atvaizdą, tokio praplikusio per vidurį pakaušio..



as ir matau blink.gif
Atsakyti
del tu kitu, atkreipkit demesi, ka ten yra kazkoks audinys prie lango, nezinau, kas ten tiksliai, kurios atsispindi ir meta seselius. tas vat pirmasis tuo ir idomus, kad bent nuotraukoj nesimato, kas koki nors seseli, atspindi ar pan galetu toj vietoj mest.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Undinencija: 08 vasario 2011 - 01:25
Tikrai nejauki nuotrauka... O del dejavu sapnu yra ne karta teke ir man sapnuot, bet dbr jau antra diena neduoda ramybes vienas sapnas, kuris jau pasikartoja gal koki 5 karta, pirma karta ji sapnavau gal pries 10 metu, o gal ir seniau, esme tokia kad lipu i virsu laiptais, tie laiptai kaip lietuviskuose daugiabuciuose (nors pati beveik negyvenus tokiam), cementiniai su tureklais, ir as lipu lipu i virsu, o tie laiptai lyg ir pradeda judeti, svyruoti, as zinau kad jie neturetu judeti, buti tvirti, bet man taip baisu ir sunku jais lipti, bet zinau kad as turiu uzlipti, nes tik uzlipus jausiuosi saugi, ir tas toks baimes jausmas lipant... br.... nemoku paaiskinti atsikeliau sianakt visa slapia, paskui sunkiai beuzmigau, bet tas sapnas ne pirma karta man kartojas, ir vis tie patys baugus laiptai ir kaip as bandau uzlipti jais... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2011 02 07, 16:58)
Man negaila, galiu įkelti foto, tik nežinau kiek jum ten matysis, nes foto teko sumažinti ir apkarpyti.Na jei išsisaugosit ir prisitrauksit arčiau, tai manau vistiek matysis, o ir iš toliau matosi. Atkreipkit dėmesį į vyro atspindį lange, tai štai, už jo reikia žiūrėti. Kas netiki, tas nematys, kad susidūręs ar tikintis, gal neapšauks manęs paranojike. Bet taip iš tikrųjų buvo.
Nuotrauka ČIA


O siaube nematytas ohmy.gif fear.gif Ir kodėl tie anapusiniai stebėtojai negali kažkaip maloniai, su šypsena veide stebėti? Ar būtina tokį siaubiaką išmesti? doh.gif

QUOTE(Undinencija @ 2011 02 07, 20:47)
patyrinejau ta foto, nzn ar man taip susirode, bet man labai isdidinus foto (400prc) ta butybe uz vyro atrodo istiesus ranka lyg rengtus paliest ar paglostyt vyro galva  g.gif


Aš foto labai nedidinau, bet pirmas dalykas, kas krito į akis tai ta ištiesta ranka scare.gif

QUOTE(*margarita* @ 2011 02 08, 01:58)
Tikrai nejauki nuotrauka... O del dejavu sapnu yra ne karta teke ir man sapnuot, bet dbr jau antra diena neduoda ramybes vienas sapnas, kuris jau pasikartoja gal koki 5 karta, pirma karta ji sapnavau gal pries 10 metu, o gal ir seniau, esme tokia kad lipu i virsu laiptais, tie laiptai kaip lietuviskuose daugiabuciuose (nors pati beveik negyvenus tokiam), cementiniai su tureklais, ir as lipu lipu i virsu, o tie laiptai lyg ir pradeda judeti, svyruoti, as zinau kad jie neturetu judeti, buti tvirti, bet man taip baisu ir sunku jais lipti, bet zinau kad as turiu uzlipti, nes tik uzlipus jausiuosi saugi, ir tas toks baimes jausmas lipant... br.... nemoku paaiskinti atsikeliau sianakt visa slapia, paskui sunkiai beuzmigau, bet tas sapnas ne pirma karta man kartojas, ir vis tie patys baugus laiptai ir kaip as bandau uzlipti jais... unsure.gif


Gal jūs tiesiog turite planų, siekių ar ką savyje norite įgyvendinti, tačiau bijote, gal nepasitikite savo jėgomis ar šiaip atsiranda daug kliūčių... Tik pamąstymas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alta @ 2011 02 07, 21:29)
Man jau akyse dvejinasi, nes kuo ilgiau žiūriu į nuotrauką, tuo daugiau veidų matau (matyt laikas poilsiui). Įdomumo dėlei sužymėjau eilės tvarka ką po ko pamačiau. Galim sužaisti žaidimą "kas daugiau pamatys".
user posted image

Jokia cia mistika ir jokiu veidu, tik seseliu zaismas. Tikrai nieko cia nera, tik atspindziai.
Bet tai nereiskia, ka aplamai nera. Yra, tik mes per daug jau tai bandom nupiginti, isviesinti ir pan. Nemanau, kad tai taip paprasta...
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2011 02 06, 20:09)
Gal ir nevisai cia baisu buvo.Mes karta darbe per pietu pertrauka zaidem su porcelianine lekstele, papaisem lape visokiu raidziu ir vedziojam ta lekste.Nu buvom suauge moteriskes, po 30 ir daugiau metu.Tiesiog taip , uzmusinejom laika.Ir va ka ta lekste parase: jus esat durnos ir as daugiau nerasysiu.Matyt kazko uzpyko.
O dabar katinas gana daznokai stebi viena kambari.Tiesiog budamas kitam kambaryj istiesia kakla , ausis pastato ir stebi.As su juo kartu.Bet nieko nematau.O jis nepasako.Kartais , kai bunam su juo dviese namuose, kazkaip visko prisigalvoju.Tuomet sukalbu visas maldas kokias tik pamenu ir stengiuosiu nukrepti katino demesi i dubeni su maistu smile.gif Ir dar buvo toks atvejis.Vasara, anksti ryte , gal buvo kokios 5 val.skambutis i duris.As atsisedau lovoj ir  nieko negalvojus - chalata ant peciu ir net nepaziurejus per akute ,atidarau duris(gyvenam nuosavam name), o ten nieko nera.Tikrai niekas negalejo pajuokauti , nes vistik kiemas, vartai , negalejo pabegti nepastebetas.Sako , kad taip nelaime gali ileisti.Na bet tuomet bent jau kazko blogo kad nutiktu nepamenu.O pries kelias dienas vyras ziuri telika ir staiga sako :girdi kazkas skambina? O as nieko negirdziu.Jis jau ruosiasi eiti atidaryti duris, as saukiu - nedaryk, negalima, prisisauksi nelaime.Tas sako , kad paziures tik per akute.Nu , akurat, nieko nebuvo.Gal sakau prisnudo priei tv ir pasivaideno.


Matyt cia jusu burimo su lekstute pasekmes,gal liko kokia dvasele....

Papildyta:
QUOTE(zazuna @ 2011 02 07, 00:07)


Pilnai tikiu jumis blink.gif Del nuotraukos,tai esu macius tokia laida,rode apie visokius neiskius rukus nuotraukose. Kaip aiskino,kad g.b. foto klaida,bet gali buti ir dvasios....
kai sirgo mano mociute,su mama tvarkem jos namus,ziurinejom nuotraukas senas...ir radom mano mociutes mamos laidotuviu foto,kai visi vaikai stovi prie kapo,ir matoma zmogaus dydzio rukas priekyje kapo,kur galva....
as manau,kad tai dvasia dar neisejus buvo...
Atsakyti
QUOTE(biziukas @ 2011 02 08, 03:42)

Aš foto labai nedidinau, bet pirmas dalykas, kas krito į akis tai ta ištiesta ranka  scare.gif

O as jokios rankos nematau, tik veida g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Praline @ 2011 02 08, 18:50)
O as jokios rankos nematau, tik veida  g.gif  g.gif

Matymas tikriausiai nuo vaizduotės ypatumų priklauso. Aš nieko ten neįžiūri rolleyes.gif
Atsakyti
Papasakosiu ir as viena is daugelio mano matytu nuotykiu 4u.gif Tai stai mano vyreliui sove mintis parsivezti sena kazkur rasta kryziu ir jy restauruoti,pastate ta kryziu prie namo ir kuriam laikui pamirso kaip tuo tarpu as tikrai nepamirsau nes nuo to laiko kai jy parveze namuose eme vykti nesamones doh.gif Kai eidavau miegoti rasdavau slapia pagalve o atsikelusi iskarpytus plaukus,kai vyras su draugu sedejo ir snekuciavosi ju akivaizdoje nukrito spinteles durys nuplysusiuos su visais vyriais,lyg to butu maza sugedo musu namu kinas pamaniau jog iskrito laidas taigi nematydama kur kisu rankas(namu kinas buvo spinteleje)noredama patikrinti ar laidas vietoje uzciuopiau jog viskas tvarkoje ,nesuprasdama kodel nerodo isemiau is spinteles ir nusterau laidai buvo pliki nenupjauti nenutraukti nes nei zmogus nei gyvunas taip nepadarytu o juk kito laido galas buvo ykistas y rozete taigi galejo mane smagei pacirskinti blink.gif po to liepiau kryziu isvezti kai isveze viskas nurimo rolleyes.gif na kartais pasirodo koks bildukas kury pakrikstiju Dunduku Vis palinkedavo labo ryto ir labos nakties nenurimdavo kol neatsakydavau lotuliukas.gif pries visus sventus bet po visu sventu dingsta rolleyes.gif net sesuo budama pas mane viska mate lotuliukas.gif Gal mano name yra dar daugiau gyventoju kuriu nematau nes jame gyveno pasiturintys zmones karo metais juos istreme tai vienas po kito zuvo tai susaude tai traukinio katastrofoje,zodziu zuvo visa seima g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Furijax: 08 vasario 2011 - 19:15