Įkraunama...
Įkraunama...

Baisybės

QUOTE(Auksėja @ 2011 08 02, 22:21)
4u.gif
Jau visą savaitę užsidengiu veidrodį eidama miegoti. Man patinka  4u.gif


Jauciasi poveikis? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Label @ 2011 08 08, 13:02)
Jauciasi poveikis? bigsmile.gif


Net nežinau, matyt, įtikinot mane. Pagalvojau, kad naktį pro tą veidrodį "kažkas" žiūri į mane kai aš miegu.
Atsakyti
Cia manau daugiau isitikinimai irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Label @ 2011 08 08, 18:18)
Cia manau daugiau isitikinimai irnesakyk.gif

Ta pati galvoju drinks_cheers.gif
Gyvenom butuose po simta metu, sunkiai tevai gaudavo sovietmeciu baldu paskyras, visi tie miegamieji baldai turejo veidrodzius(prestizo reikalas buvo), ismiegodavo jie puikiausiai drinks_cheers.gif

Mano a.a. probobute miegamajame, salia sventuju paveikslu laike ir didziuli veidrodi. Ir gyveno puikiai, nei bedos jos lanke(prieskaris buvo, paskui karas, vokieciai ejo, paskui rusai, paskui saudymai prasidejo, paskui tremimai...), visi vaikai sveiki gime, visi sekmingai isaugo, mokslus aukstus pasieke, nei sirgo ji, o ir mire senuciuke 97 metu ne nuo ligos, o nuo...senatves. O veidrodis pastoviai ir kabejo per jos visa gyvenima toje vietoje, visas apmusijes, apsiblauses...

Pas mane pacia miegamuosiuose(kiek teko pakeisti butu/namu) baldu komplektas su didziuliu veidrodziu jau va 19 metu. Ir net kai pakeitem miegamojo komplekta be veidrodzio, vis tiek as ji papildomai isigijau, nu negali normali moteris be veidrodzio apsieiti biggrin.gif
Atsakyti
Na taip, labai daug mes patys prifantazuojam.. Dabar miegu vėl prie atidengto veidrodžio, kuris yra įskilęs ir kuriame atsispindi lova. Nu ir lįskit, brudai, iš jo, aš jus tuoj išrūkysiu!!!!!! cool.gif
Atsakyti
ateiviai prie baisybiu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2011 08 15, 15:12)
ateiviai prie baisybiu?  g.gif


Gali būti priskiriami smile.gif

Turite istoriją? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmogeliukas @ 2011 08 15, 15:33)
Gali būti priskiriami smile.gif

Turite istoriją?  4u.gif



nezinau ar tai istorija, bet esme tame jog pas mabo MB kaime mes pastoviai matome neatpazintus skraidancius objektus, mato visi, kaimynai, seimos nariai 4u.gif
pries savaite nusprendziau ir as stebeti dangu, po visu pasakojimu buvo labai smalsu, juolab niekada pati nesu maciusi to ko negaleciau paaiskinti.
kagi, giedra naktis atnese tokius rezultatus :
4 skraidancios zvaigzdes , sakyciau palydovai, bet ,kad jie turi nekintancia traektorija ir orbita, o sios skrisdavo, toldavo...kol isnykdavo..(tikrai ne krentancios zvaigzdes)

1 'lektuvas' ,iprastos lektuvui mirksincios lemputes, kuris skrido palei misko horizonta, paskui pasuko staigiu kampu, skrido link musu, vienu metu staigiai suletejo, uzsiziebe geltona sviesa, paskui ji uzgeso, vel atsirado 'iprastos lemputes' ir nuskrido tolyn...

pats ryskiausias mano akimis matytas daiktas buvo nesizvalgant i dangu, tiesiog nakti atejau i virtuve, pro langa matau virs misko skrendancias svieseles, sakyciau lektuvas, bet labai jau zemai...pasiemiau mb uz parankes ir isejome i lauka, 'lektuvas' skrido be garso, letai, paskui kaip ir anas pirmasis pakeite traektorija kaip lektuvai seip jau jos nekeicia..nuskrido tolyn virs misko gilumos ir nusileido ! lotuliukas.gif ...seip, netoli oro uostas, taciau biski ne i ta puse, ir tai sakydama turiu omenyje, kad puikiai zinome kaip lektuvai atrodo ir kaip jie puikiai girdisi, juolab nakti... doh.gif sakyciau primine sraigtasparnio auksti, bet anas tai jau labai triuksmingas doh.gif


na, uzsienyje tai pamanyciau jog tikrai zmoniu valdomi, nes jau dabar turi tookiu lektuveliu....ir nezinia is kur ismoktu konstruoti, bet tai tik ne lt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FrostyFrosty: 15 rugpjūčio 2011 - 15:37
Ten gali būti tie žibintai, kur paleidžia per kokį balių į orą, jie pakyla aukštai ir labai gražiai skrenda pavėjui lyg kokie balti taškai.
Atsakyti
QUOTE(Snikers @ 2011 08 15, 16:58)
Ten gali būti tie žibintai, kur paleidžia per kokį balių į orą, jie pakyla aukštai ir labai gražiai skrenda pavėjui lyg kokie balti taškai.



na jau ne, zinau kaip jie atrodo 4u.gif
Atsakyti
pasiskaiciau apie tai, kad kiti dvasias kvietinejosi/ kvietinejasi, siulau to niekada nedaryti, primygtinai siulau.... schmoll.gif prisizaidziau su tuo.... ilgai kitus gasdinau ir pati bijojau schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FrostyFrosty: 15 rugpjūčio 2011 - 22:27
okur pasakojimas?
Atsakyti