Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis - 25 tema

QUOTE(mamamia* @ 2011 03 09, 13:19)
Gal galite man pasakyti kaip jus tirpinate sokolada twixui? antra karta dariau ir abu kartus nesigavo istirpinti ant garu voneles  doh.gif  Abu kartus naudojau skirtinga sokolada, pieniska. ISpradziu atrodo graziai, tirpsta, mase atrodo grazi, lygi, blizga siektiek, dar nespejus visam sokoladui iki galo istirpti, darosi birirus, neskystas, toks kaip kose, uzlieti jo jau nebeimanoma, siektiek vandens teko pilti, nes kitaip niekaip neuzdeciau ant rududu, ir laabai greit stingo, vos istepiau, tai pavirsius gavosi negrazus, ir nelygus... O gal sviesta reik riebesni? Naudojau 60 % riebumo. Nors gavosi skanus, bet vaizdo jokio ner.

As taigalvoju nesokolado rusyje esme,tinkavisi,bet taip gaunasi,k mirksiukas.gif ai perkaitini sokolada tirpdydama,nes man taip buvo nekarteli,kol viena zinove patare,kur beda,
Atsakyti
QUOTE(CervusDama @ 2011 03 09, 23:25)
Wow kaip nerealiai! Kazi ar gautusi, jei pas mane keksiuku formeles tokios gofruotos  g.gif ar pavyktu man iskrapstyttuo surelius is ju...?  g.gif

abejoju ar pavyktu isimti. cia reikalinga silikonine forma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meljola @ 2011 03 10, 01:01)
As taigalvoju nesokolado rusyje esme,tinkavisi,bet taip gaunasi,k mirksiukas.gif ai perkaitini sokolada tirpdydama,nes man taip buvo nekarteli,kol viena zinove patare,kur beda,

Tikrai taip! Bet kokį šokoladą sulaužau plytelėmis, įpylu nemažai pieno (tarkim apie 100ml) ir įdedu į mikrobanginę 45 sek., po to išimu, pamaišau, jei reikia, dar kelioms sekundėms įdedu. Žodžiu, kol ištirpsta šokoladas ir pasidaro vienalytė masė. Super paparasta ir visada pavyksta. O pieno kiekis priklauso nuo to, kiek svarbu, kad tas šokoladas sustingtų. Kuo daugiau pieno, tuo blogiau stings. Pvz. šokoladiniam fondiu jo pilu daugiau, bet sūrelių glaistui mažiau. Beje, sūrelius aš darau paprastam dideliam stačiakampiam indely, po to juos supjaustau norimo dydžio, o visada norisi, kad būtų panašūs į sūrelius, o tik po to išimu ir tada aplieju šokoladu (pirma vieną pusę, kai sustingsta, apverčiu ir tada kitą pusę).
Atsakyti
QUOTE(Failas @ 2011 03 10, 10:20)
Tikrai taip! Bet kokį šokoladą sulaužau plytelėmis, įpylu nemažai pieno (tarkim apie 100ml) ir įdedu į mikrobanginę 45 sek., po to išimu, pamaišau, jei reikia, dar kelioms sekundėms įdedu. Žodžiu, kol ištirpsta šokoladas ir pasidaro vienalytė masė. Super paparasta ir visada pavyksta. O pieno kiekis priklauso nuo to, kiek svarbu, kad tas šokoladas sustingtų. Kuo daugiau pieno, tuo blogiau stings. Pvz. šokoladiniam fondiu jo pilu daugiau, bet sūrelių glaistui mažiau. Beje, sūrelius aš darau paprastam dideliam stačiakampiam indely, po to juos supjaustau norimo dydžio, o visada norisi, kad būtų panašūs  į sūrelius, o tik po to išimu ir tada aplieju šokoladu (pirma vieną pusę, kai sustingsta, apverčiu ir tada kitą pusę).



gal pasidalintumet sureliu receptu ir gamyba? aciu
Atsakyti
QUOTE(Raseliuke @ 2011 03 09, 23:18)
Varškės sūreliai su šokoladiniu glaistu


bigsmile.gif kaip smagu kad idejot toki receptuka, mano smaliziukui tai pats tas... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sabatini: 10 kovo 2011 - 09:48
QUOTE(Cypas @ 2011 03 08, 16:40)
Autobusų stotyje buvo anksčiau smile.gif

meskuciu yra parduotuvese kur po viena eura. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamamia* @ 2011 03 09, 12:19)
Gal galite man pasakyti kaip jus tirpinate sokolada twixui? antra karta dariau ir abu kartus nesigavo istirpinti ant garu voneles  doh.gif 

Perkaitinat šokoladą, pr karšta jam 4u.gif


QUOTE(Nulika @ 2011 03 10, 10:06)
meskuciu yra parduotuvese kur po viena eura. 4u.gif

Aha, buvo, kol neišpirko moteros iš SM biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2011 03 10, 10:29)
gal pasidalintumet sureliu receptu ir gamyba? aciu

... viską darau "iš akies" blush2.gif
Jeigu trumpai: Taipogi pertrinu varškę su blenderiu, įdedu trintų braškių, ar kondensuoto pieno, ar tai džiovintų vaisių, aguonų, mėgstamo jogurto ir pan. Žodžiu, pagal nuotaiką ir galimybes. Jeigu reikia, cukraus, bet tai priklauso nuo dedamų priedų, kartais jo užtenka nuo trintų uogų. Ir dėl tvirtumo pilu pakaitintą išbrinkintą želatiną (irgi iš akies). Tada visą masę supilu į paprastą plastamsiniį kvadratinį indelį, maždaug 3 - 4 cm storiu ir palaikius porą valandų šaldytuve, kai jau sustingsta, verčiu ją lauk, pjaustau 3*4*7 cm kubeliais (maždaug) aplieju tirpdytu šokoladu, kai sustingsta, apverčiu, aplieju kitą pusę šokoladu. Kai sustingsta, įvinioju į foliją, kad bet kada vaikai galėtų išsitraukti iš šaldytuvo ir mėgautis ekologiškais sūreliais. Suprantama, ekologija priklauso nuo varškės, žiūrint kur ją perkam.
Vietoj sviesto mieliau renkuosi želatiną, gal ir su sviestu labai neblogai išeina, bet atrodo, būtų riebiau ir kalorijų daugiau... blush2.gif
Galima formos vidų iškloti sausainiais, tada bus sūrelis su sausainiu, arba per vidurį įpilti mėgstamos uogienės, bus su uogu įdaru... Žodžiu, fantazijai nėra ribų
Atsakyti
mielosios reikia pagalbos .. siandien kepsiu sita http://skanusgyvenim...tos-tortas.html

niekaip nesuprantu .. biskvitai 4 bet foto atrodo kad trys .. nes biskvitas +kremas +biskvitas+kremas +biskvitas .. nu tai try s.. ar kaip cia ? g.gif o ka vietoj tirpios kavos galima det? mes negeriam kavos ir daba del torto uzsipirkt visa banke kuri 10 lt kainuoja doh.gif ar uztektu 500g maskarpones?
Atsakyti
doh.gif ...mano kompui vėl galas ....negana puslapiai po 4 kartus kartojasi , dabar ir temas ne tas atidaro verysad.gif , atsiprašau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 10 kovo 2011 - 14:17
QUOTE(Raseliuke @ 2011 03 10, 09:13)
abejoju ar pavyktu isimti. cia reikalinga silikonine forma  4u.gif

Tai pas mane jos silikonines, tik tiek, kad ne lygios, o gofruotos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(CervusDama @ 2011 03 10, 15:03)
Tai pas mane jos silikonines, tik tiek, kad ne lygios, o gofruotos  ax.gif


Tirai gausis su tom formelem, vakar bandziau, labai lengvai issieme ir zinoma LABAI SKANUS thumbup.gif Darysiu dar ne karta thumbup.gif

user posted image

Tik nelabai isvaizdus blush2.gif Bet kaip pirmas kartas thumbup.gif
Atsakyti