Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkite išsirinkti automobilį 2

Tai vis tik ne S-Max pirkote?
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 02 11, 15:47)
Tai vis tik ne S-Max pirkote?



S-Max drinks_cheers.gif Bet dar turim ir WV (golf).
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 02 11, 16:31)
S-Max drinks_cheers.gif Bet dar turim ir WV (golf).

kas liecia S-MAX ji yra isrinkta 2007 europos metu masina ..nesaku kad ji geriauisa ir tikrai taip nera , bet kai reikia talpesnes tai geras pasirinkimas ,vaziavimo komfortas tikrai geras , o su reno kokiu tai vien paziurekit salono kokybe net nera ka lygint kas del kainu tai ir tik nereikia kalbet
o reitingai pagal TUV vokieciu technikine apziura nuoroda cia ,jei norit gilinkites
http://www.anusedcar.com/
Atsakyti
QUOTE(Oksana79 @ 2014 02 11, 13:41)
Šitokią nesamone parašėte-kad tik parašyt,ar kaip?  doh.gif  g.gif
Gal detaliau,kodėl apeinate?
O ko neapeinate? Kas jūsų "favoritai"?(markės)


nesamone todel kad nesutampa su jusu nuomone?

pats nuo kudikystes prie automobiliu, o ir dirbu dabar tuvlitoj, tai cai mano favoritai ne prie ko (nes man masina turi but idomi) o jei klausiat ka rekomenduociau kitiem, tai ivairiai, pagal zmoniu galimybes ir pagal tai kur jie ketina tas masinas priziuret/remontuot, bet seip tai kazka is nissan, honda, kai kuriuos peugeot, citroen modelius, opel, ford ir t.t. anksciau, kol liaudis seiliuodavosi vien ziuredami i vw/audi, tai dar i rekomenduojamu sarasa toyotas itraukdavau, bet kad paskutiniu metu labai jau ju kainos uzlenktos padevetu auto rinkoj, tai galima susirast neprastesniu alternatyvu uz pigiau...

jei i asmeniskumus, tai pats siu metu turiu: porsche 944, pontiac fiero, honda prelude na ir aisku darbine nissan note...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SAraliai: 11 vasario 2014 - 17:27
QUOTE(SAraliai @ 2014 02 11, 18:26)
nesamone todel kad nesutampa su jusu nuomone?

pats nuo kudikystes prie automobiliu, o ir dirbu dabar tuvlitoj, tai cai mano favoritai ne prie ko (nes man masina turi but idomi) o jei klausiat ka rekomenduociau kitiem, tai ivairiai, pagal zmoniu galimybes ir pagal tai kur jie ketina tas masinas priziuret/remontuot, bet seip tai kazka is nissan, honda, kai kuriuos peugeot, citroen modelius, opel, ford ir t.t. anksciau, kol liaudis seiliuodavosi vien ziuredami i vw/audi, tai dar i rekomenduojamu sarasa toyotas itraukdavau, bet kad paskutiniu metu labai jau ju kainos uzlenktos padevetu auto rinkoj, tai galima susirast neprastesniu alternatyvu uz pigiau...

jei i asmeniskumus, tai pats siu metu turiu: porsche 944, pontiac fiero, honda prelude na ir aisku darbine nissan note...

palaikau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(trintuks @ 2014 02 11, 17:11)
kas liecia S-MAX ji yra isrinkta 2007 europos metu masina ..nesaku kad ji geriauisa ir tikrai taip nera , bet kai reikia talpesnes tai geras pasirinkimas ,vaziavimo komfortas tikrai geras 
http://www.anusedcar.com/


drinks_cheers.gif Labai smagi važiuojant.

Atsakyti
Vieną dalyką pastebėjau. Didžiausi vienos ar kitos markės kritikai dažniausiai yra tie, kurie niekada net nėra turėję tokios mašinos. O jeigu toks kritikas dar ir turėjo kritikuojamą mašiną kokį pusmetį, tai kritiką būna pritrenkianti: "žinokit mašina sugedo, tada supratau, kad čia bloga markė ir pardaviau". O kuri čia negendanti? Visokių ADAC ar kitokių organų, ar žurnalų sudaromi reitingai gali įtikinti tik lengvatikius, jau vien todėl, kad šie reitingai vienas nuo kito labai skiriasi. Visos mašinos genda ir visas reikia remontuoti. Aš pasakiau apie tai, kad turiu jau ne pirmą prancūzišką mašiną ir sulaukiau kritikos. smile.gif Na ir kas, negi aš dabar turiu kritikuoti Jūsų mašinas, tai juk Jūsų pasirinkimas, vadinasi aš kritikuočiau Jūsų pasirinkimą, priversčiau Jus jaustis nejaukiai, vadinasi elgčiausi netaktiškai. Nepasakysiu didelės naujienos, kad jeigu kas nors turėjo pvz. Opel, tai vėl renkasi Opel, jei kas nors turėjo Peugeot, tai vėl renkasi Peugeot ir t.t. Tai vadinasi, labai blogai jau nebuvo. Nėra gerų ir blogų markių, yra tik skirtingi pasirinkimai kuriuos lemia skirtingos kiekvieno žmogaus, ar šeimos gyvenimo aplinkybės, skirtingi kriterijai ir prioritetai. Vieni ilgai ieško patikimos markės ir modelio ir viliasi tokią radę. Kiti perka bet ką, nes jiems taip patarė draugas "kuris išmano apie mašinas", treti pamišę dėl Alfa Romeo ir važinėja tik su Alfa Romeo, dar kiti perka tik japoniškas, dar kiti tik vokiškas mašinas. Mano vienas bendradarbis perka tik Chrysler, o kitas turbūt kryžiumi gultų gindamas Volvo garbę. Dar yra tokių kurie nori vis kitokios markės negu prieš tai turėjo... Ir visi esame teisūs, tad gerbkime vieni kitų pasirinkimą. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 11 vasario 2014 - 19:53
QUOTE(Dešimtukas @ 2014 02 11, 20:18)
Vieną dalyką pastebėjau. Didžiausi vienos ar kitos markės kritikai dažniausiai yra tie, kurie niekada net nėra turėję tokios mašinos. O jeigu toks kritikas dar ir turėjo kritikuojamą mašiną kokį pusmetį, tai kritiką būna pritrenkianti: "žinokit mašina sugedo, tada supratau, kad čia bloga markė ir pardaviau". O kuri čia negendanti? Visokių ADAC ar kitokių organų, ar žurnalų sudaromi reitingai gali įtikinti tik lengvatikius, jau vien todėl, kad šie reitingai vienas nuo kito labai skiriasi. Visos mašinos genda ir visas reikia remontuoti. Aš pasakiau apie tai, kad turiu jau ne pirmą prancūzišką mašiną ir sulaukiau kritikos.  smile.gif  Na ir kas, negi aš dabar turiu kritikuoti Jūsų mašinas, tai juk Jūsų pasirinkimas, vadinasi aš kritikuočiau Jūsų pasirinkimą, priversčiau Jus jaustis nejaukiai, vadinasi elgčiausi netaktiškai. Nepasakysiu didelės naujienos, kad jeigu kas nors turėjo pvz. Opel, tai vėl renkasi Opel, jei kas nors turėjo Peugeot, tai vėl renkasi Peugeot ir t.t. Tai vadinasi, labai blogai jau nebuvo. Nėra gerų ir blogų markių, yra tik skirtingi pasirinkimai kuriuos lemia skirtingos kiekvieno žmogaus, ar šeimos gyvenimo aplinkybės, skirtingi kriterijai ir prioritetai. Vieni ilgai ieško patikimos markės ir modelio ir viliasi tokią radę. Kiti perka bet ką, nes jiems taip patarė draugas "kuris išmano apie mašinas", treti pamišę dėl Alfa Romeo ir važinėja tik su Alfa Romeo, dar kiti perka tik japoniškas, dar kiti tik vokiškas mašinas. Mano vienas bendradarbis perka tik Chrysler, o kitas turbūt kryžiumi gultų gindamas Volvo garbę. Dar yra tokių kurie nori vis kitokios markės negu prieš tai turėjo... Ir visi esame teisūs, tad gerbkime vieni kitų pasirinkimą.  smile.gif

drinks_cheers.gif Va cia teisingai pasakyta,labai 4u.gif As pati uzkietejusi opeliste,kiek teko ismeginti kitas markes-nu gal ir nieko,bet opel kaip ikrito kazkada i dusia,taip ir liko...svajonese-nusipirkti busika,o noreciau,ir dairausi-tik opel vivaro. O negaliu ziureti i VW marke,jauciu sitiems asmenine antipatija ir netraukia absoliuciai nei vienas modelis,net nesidairau i ta puse,bet tai jokiu budu negaliu tvirtinti,kad tai blogos masinos-geros,tik man nepatinka,nu tai ka dabar? biggrin.gif O masina,berods,jau rasiau-bus patikima tiek,kiek ir kaip ji bus priziurima,nepriklausomai nuo modelio ir metu,nes genda visos ir visas reikia remontuoti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dešimtukas @ 2014 02 11, 21:18)
... Na ir kas, negi aš dabar turiu kritikuoti Jūsų mašinas, tai juk Jūsų pasirinkimas, vadinasi aš kritikuočiau Jūsų pasirinkimą, priversčiau Jus jaustis nejaukiai, vadinasi elgčiausi netaktiškai. Nepasakysiu didelės naujienos, kad jeigu kas nors turėjo pvz. Opel, tai vėl renkasi Opel, jei kas nors turėjo Peugeot, tai vėl renkasi Peugeot ir t.t. Tai vadinasi, labai blogai jau nebuvo. ....Nėra gerų ir blogų markių, yra tik skirtingi pasirinkimai kuriuos lemia skirtingos kiekvieno žmogaus, ar šeimos gyvenimo aplinkybės, skirtingi kriterijai ir prioritetai. ... Ir visi esame teisūs, tad gerbkime vieni kitų pasirinkimą.  smile.gif


Aš irgi džiaugiuosi, kai žmonės protingai ir taktiškai pakomentuoja drinks_cheers.gif
Brolis labai seniai vairuoja, daug visokių mašinų turėjo ir jis, ir žmona, ir šiaip susijęs su automobilių pasauliu. Tai paklausiau jo, gal padėtų išsirinkti mašiną, kokią markę pasiūlytų. Jis atsakė lygiai tą patį: nėra nei blogų, nei gerų markių, negendančių mašinų irgi dar niekas nesukūrė. Svarbiausia - kad atitiktų TAVO poreikius ir TAU PATIKTŲ. Ir nieko daugiau neklausyk...
O dabar skaitydama pagalvojau, kad jei žmogui jo mašina miela, tai ir rūpinasi jis ja, prižiūri...
Atsakyti
QUOTE(Dešimtukas @ 2014 02 11, 20:18)
Vieną dalyką pastebėjau. Didžiausi vienos ar kitos markės kritikai dažniausiai yra tie, kurie niekada net nėra turėję tokios mašinos. O jeigu toks kritikas dar ir turėjo kritikuojamą mašiną kokį pusmetį, tai kritiką būna pritrenkianti: "žinokit mašina sugedo, tada supratau, kad čia bloga markė ir pardaviau". O kuri čia negendanti? Visokių ADAC ar kitokių organų, ar žurnalų sudaromi reitingai gali įtikinti tik lengvatikius, jau vien todėl, kad šie reitingai vienas nuo kito labai skiriasi. Visos mašinos genda ir visas reikia remontuoti. Aš pasakiau apie tai, kad turiu jau ne pirmą prancūzišką mašiną ir sulaukiau kritikos.  smile.gif  Na ir kas, negi aš dabar turiu kritikuoti Jūsų mašinas, tai juk Jūsų pasirinkimas, vadinasi aš kritikuočiau Jūsų pasirinkimą, priversčiau Jus jaustis nejaukiai, vadinasi elgčiausi netaktiškai. Nepasakysiu didelės naujienos, kad jeigu kas nors turėjo pvz. Opel, tai vėl renkasi Opel, jei kas nors turėjo Peugeot, tai vėl renkasi Peugeot ir t.t. Tai vadinasi, labai blogai jau nebuvo. Nėra gerų ir blogų markių, yra tik skirtingi pasirinkimai kuriuos lemia skirtingos kiekvieno žmogaus, ar šeimos gyvenimo aplinkybės, skirtingi kriterijai ir prioritetai. Vieni ilgai ieško patikimos markės ir modelio ir viliasi tokią radę. Kiti perka bet ką, nes jiems taip patarė draugas "kuris išmano apie mašinas", treti pamišę dėl Alfa Romeo ir važinėja tik su Alfa Romeo, dar kiti perka tik japoniškas, dar kiti tik vokiškas mašinas. Mano vienas bendradarbis perka tik Chrysler, o kitas turbūt kryžiumi gultų gindamas Volvo garbę. Dar yra tokių kurie nori vis kitokios markės negu prieš tai turėjo... Ir visi esame teisūs, tad gerbkime vieni kitų pasirinkimą.  smile.gif


na ilgus metus uzsiemiau masinu verslu ,tai esu prisilietes prie visokiu modeliu ..jei jums visos masinos vienodos viskuom ...kodel neperkat ziguliuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 02 11, 17:50)
drinks_cheers.gif Labai smagi važiuojant.

O koks to S-Max variklis, pavarų dėžė automatinė ar ne?

Mes irgi į minivaną dairomės, S-Max kol kas pagrindinis pretendentas.
Atsakyti
QUOTE(trintuks @ 2014 02 12, 14:13)
na ilgus metus uzsiemiau masinu verslu ,tai esu prisilietes prie visokiu modeliu ..jei jums visos masinos vienodos viskuom ...kodel neperkat  ziguliuko smile.gif


ot, pas mus kaimynas advokatas, gan jaunas vyrukas - važinėja žiguliu biggrin.gif turi ir kirtą mašiną, bet važiuoja dažniau žiguliuku - reiks paklaust, kas jam patinka jame, bet kiekvieno skonis ir poreikiai matyt skirtingi
Atsakyti