Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkite išsirinkti automobilį 2

QUOTE(valkata @ 2014 02 12, 13:27)
O koks to S-Max variklis, pavarų dėžė automatinė ar ne?

Mes irgi į minivaną dairomės, S-Max kol kas pagrindinis pretendentas.


Mes ieškojom tik automato. Ieškojom ne per didelės antros mašinos miestui ir tuo pačiu patogios kelionėms, kiek įmanoma ekonomiškesnės.
Mūsų modelio - "pagerintas" (powershift ) automatas, jis ekonomiškesnis. Tokie modeliai berods nuo 2010 m, senesni turi tik įprastą automatą. Išbandėm užsmiestyje - valgo kiek virš 5 l.
Važiuojasi su ja labai minkštai, man patinka, kad ji aukštesnė (negu golfas), be abejo, gabaritai kiti, gatvėje apsisukti sudėtingiau, daugaiu ryja nei golfas.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 02 12, 13:27)
O koks to S-Max variklis, pavarų dėžė automatinė ar ne?

Mes irgi į minivaną dairomės, S-Max kol kas pagrindinis pretendentas.



mano 2008 ir automatine deze powershift 6 begiu veikia gerai tik benzinas -dujos ,dujos vokiskos 5 karta icom praeita vasara apvaziavau visa graikija ..na dali ir net maziausio gedimo ..o mate tikrai daug:D ant tiesaus kelio 10 lrt duju.... bandziau ivairiu minivenu bet sitos komfortas tikrai aukstam lygi, salono kokybe labai nebloga ne plastmases na aisku amerikonai smagus ..tik jau motorai dideli o del apsisukimo labai manievringa ..as ja patenkintas ..kol negenda biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trintuks: 12 vasario 2014 - 16:00
QUOTE(trintuks @ 2014 02 12, 12:13)
na ilgus metus uzsiemiau masinu verslu ,tai esu prisilietes prie visokiu modeliu ..jei jums visos masinos vienodos viskuom ...kodel neperkat  ziguliuko smile.gif

Gerai pasakyta thumbup.gif Įdomu, ką jūs labiausiai rekomenduotumėte iš modelių, o kurių labiausiai ne, jei imant padėvėtas, ne naujas?
Atsakyti
QUOTE(trintuks @ 2014 02 12, 12:13)
na ilgus metus uzsiemiau masinu verslu ,tai esu prisilietes prie visokiu modeliu ..jei jums visos masinos vienodos viskuom ...kodel neperkat  ziguliuko smile.gif
Nerašiau, kad man "visos mašinos vienodos viskuom". Priešingai, yra daug skirtingų markių ir modelių ir tai yra gerai, nes visi gali rinktis. smile.gif
Seni Žiguliukai jau išsidalinti jų gerbėjų, laikomi šiltuose garažuose, puoselėjami ir mylimi. smile.gif O dabartinės Autovaz produkcijos antrinėje rinkoje niekas net nesiūlo. Iš esmės rusiški automobiliai skirti uždarai ekonominei erdvei ir jų gamybą palaiko tik muitų politika ir kiti įstatymai. Konkuruoti su žinomomis markėmis jie niekaip negali, net siūlydami mažesnę kainą. Tokių gamintojų kurie gamina produkciją ne pasaulinei, o tik vietinei rinkai yra ir Indijoje, arabų šalyse ir kitur.

Čia įdomumo dėlei, jaunystės prisiminimai. smile.gif Labai norėčiau tokio žaislo, gal kada nors ir leisiu sau įsigyti ką nors panašaus.
http://www.autogidas...0125561206.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 13 vasario 2014 - 12:41
QUOTE(Dešimtukas @ 2014 02 13, 13:09)
Čia įdomumo dėlei, jaunystės prisiminimai.  smile.gif Labai norėčiau tokio žaislo, gal kada nors ir leisiu sau įsigyti ką nors panašaus.
http://www.autogidas...0125561206.html


Tokio zaislo ir as noreciau...o variklio skyrius...mmm... wub.gif
Atsakyti
Ir aš neišsirenku doh.gif
Ieškau nuo kokių 2005 m., benzinas (nors nebūtinai), keturios durys, geriau nedaužta, variklis nuo 1,4 iki kokių 2 l., kaina iki 16000 lt. ką patarsit?
Atsakyti
QUOTE(gustaine @ 2014 03 01, 12:18)
Ir aš neišsirenku doh.gif
Ieškau nuo kokių 2005 m., benzinas (nors nebūtinai), keturios durys, geriau nedaužta, variklis nuo 1,4 iki kokių 2 l., kaina iki 16000 lt. ką patarsit?
Pirmiausiai reiktų apsispręsti dėl mašinos dydžio ir kėbulo tipo. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 04 kovo 2014 - 14:36
QUOTE(Dešimtukas @ 2014 03 04, 15:32)
Pirmiausiai reiktų apsispręsti dėl mašinos dydžio ir kėbulo tipo.  smile.gif


Norėčiau didesnės negu citroen c3, yaris, picanto.
Patiktų corolla, impreza (per brangi), golfas, oktavija it t.t.
Universalai didoki, o sedanas ar hečbekas g.gif gal geriau hečbekas, bet gražiau sedanas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gustaine @ 2014 03 04, 17:27)
Norėčiau didesnės negu citroen c3, yaris, picanto.
Patiktų corolla, impreza (per brangi), golfas, oktavija it t.t.
Universalai didoki, o sedanas ar hečbekas  g.gif gal geriau hečbekas, bet gražiau sedanas smile.gif


as rinkciausi corolla benzinine ,kodel nesakysiu.. tiesiog rinkciausi
Atsakyti
QUOTE(gustaine @ 2014 03 04, 16:27)
Norėčiau didesnės negu citroen c3, yaris, picanto.
Patiktų corolla, impreza (per brangi), golfas, oktavija it t.t.
Universalai didoki, o sedanas ar hečbekas  g.gif gal geriau hečbekas, bet gražiau sedanas smile.gif

Vadinasi Jums reikia "kompakt" klasės automobilio, kaip Opel Astra, VW Golf, Ford Fokus, Peugeot 307, Citroen C4, Renault Megane ir t.t. Dabar dar reiktų apsispręsti kokio tipo kėbulo reikia: chačbeko, univesalo ar sedano. Univesalo jums turbūt nereikia, sedanas ar chačbekas? g.gif Chačbekas visgi praktiškesnis, jie daug labiau paplitę, tad būtų didesnis pasirinkimas negu sedanų. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 05 kovo 2014 - 12:22
QUOTE(trintuks @ 2014 03 05, 12:22)
as rinkciausi corolla benzinine ,kodel nesakysiu.. tiesiog rinkciausi

rinkčiausi, bet kur rasti gerą g.gif
Atsakyti
QUOTE(gustaine @ 2014 03 05, 14:09)
rinkčiausi, bet kur rasti gerą g.gif

na cia jau paslaptis ,kuria turit isiaiskinti patys biggrin.gif
Atsakyti