Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų gamintojai - 2

Sveiki,

Ieskome virtuves baldu baldininku Vilniuje. Gal galit rekomenduoti. Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Driuliukas @ 2011 01 24, 16:32)
Sveiki,

Ieskome virtuves baldu baldininku Vilniuje. Gal galit rekomenduoti. Aciu smile.gif


Sveika,

As saviskius galiu parekomenduoti;)
www. el-baldai.lt
Atsakyti
Geri baldininkai Vilniuje
http://public.fotki.com/Mbaldai/
Atsakyti
Aciu uz rekomendacijas, gal kas daugiau dar ka pasiulyt turi? smile.gif
Atsakyti
Sveika, galiu rekomenduoti baldžių, kuris man pastatė virtuvę. Įkeliu nuotraukas:

user posted image


user posted image
Atsakyti
Ex,kokios visos standartines virtuves smile.gif,na ,bet cia skonio reikalas,pati dirbu retro stiliaus furnituros salone,pazystu daug geru meistru,tikrai super baldelius gamina,aisku del kainu negaliu nieko pasakyti,nezinau,tik matau ju darbus,matau kokias rankeneles renkasi,dekorus ir panasiai ,jei kam kokio meistrelio tel reikes,kreipkites smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramatukas @ 2011 01 31, 15:49)
Ex,kokios visos standartines virtuves smile.gif,na ,bet cia skonio reikalas,pati dirbu retro stiliaus furnituros salone,pazystu daug geru meistru,tikrai super baldelius gamina,aisku del kainu negaliu nieko pasakyti,nezinau,tik matau ju darbus,matau kokias rankeneles renkasi,dekorus ir panasiai ,jei kam kokio meistrelio tel reikes,kreipkites  smile.gif

man kai dare baldus,tai visai ne prie ko tas rankeneles,rankeneles renkasi baldininkai pagal uzsakovu nora ir kisene,man atveze visa kataloga pati rinkausi kokius noriu,taip pat ir visa kita,jie atveza katalogus,o uzsakovas renkasi,bent jau pas mane taip buvo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas,
Mes užsakinėjome virtuvės baldus 2x2 baldai. Padarė laiku, kokybiškai, nebrangiai thumbup.gif . Prieš tai aptarėm kur galima taupyti, o kurioj vietoj reikia dėti brangesnes medžiagas. Poto ir įmontuojamas spintas ten gaminom ir lentynėles tokias nestandartines koridoriaus kampe užsisakėm, viskas thumbup.gif .
http://www.2x2baldai.lt/ bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(deimanciukas_ @ 2011 01 18, 19:25)
Sveiki, mes daremes pas Giedriu is Kauno. Labai kruopsciai atliko darba, tai ir drabuzine uzsisakem pas ji. Pavasari zadam toliau testi namo remonta, tai ir kitus baldus tikrai uzsisakysim pas ta pati zmogu. Va cia jo svetaine www.praktiskibaldai.lt
Yra ideta ir musu virtuves nuotrauka smile.gif



Nepavadinciau jais puikiais meistrais. Ju puslapyje yra daug kopijuotu nuotrauku, kurios nepriklauso siam meistrui. Nesaziningas meistras, kopijuodamas nuotraukas is kitu. Nepatariu niekam kreiptis i si meistra. www.praktiskibaldai.lt
Papildyta:
QUOTE(Gedulis28 @ 2011 02 10, 01:18)
Nepavadinciau jais puikiais meistrais. Ju puslapyje yra daug kopijuotu nuotrauku, kurios nepriklauso siam meistrui. Nesaziningas meistras, kopijuodamas nuotraukas is kitu. Nepatariu niekam kreiptis i si meistra. www.praktiskibaldai.lt



Giedriau, jei esi saziningas ir skaitai sia zinute, buk malonus istrink is savo puslapio nesavo nuotraukas. Nes kitaip gresia baudziamoji atsakomybe ir gali atsidurti teisme.
Atsakyti
QUOTE(Kaipaugintdioneja @ 2011 01 26, 00:53)
Sveika, galiu rekomenduoti baldžių, kuris man pastatė virtuvę. Įkeliu nuotraukas:


Matosi, kad dizainas šiuos baldus gaminusiam baldžiui mažiausiai rūpėjo. doh.gif Visos spintelės skirtingų dydžių ir stiliaus, išdėstytos be jokios simetrijos...
Jeigu toks buvo užsakovo projektas, tai geras baldžius privalėjo jį pakoreguoti(aišku suderinęs su užsakovu). doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Meida X @ 2011 02 14, 10:38)
Matosi, kad dizainas šiuos baldus gaminusiam baldžiui mažiausiai rūpėjo.  doh.gif  Visos spintelės skirtingų dydžių ir stiliaus, išdėstytos be jokios simetrijos...
Jeigu toks buvo užsakovo projektas, tai geras baldžius privalėjo jį pakoreguoti(aišku suderinęs su užsakovu). doh.gif

man kaip tik pasirode visai grazi virtuve, o ka turit omeny sakydama skirtingu dydziu spinteles? blink.gif mano kaip ne profesionalo akim tai cia visai graziai viskas jungiasi i visuma g.gif
Atsakyti
Sveiki,

Labai labai ir beveik skubiai ieškau gerų baldžių, galinčių pagamint virtuvės, vonios baldus, stumdomas duris sieninei spintai Kaune. Aišku, nebrangininkų ax.gif
Labai mažai šioje ir senesnėje temelėje, jei nepražiopsojau doh.gif , teradau kauniečių... Gal kas neseniai gaminotės ir likot patenkinti tiek kokybe, tiek kaina? Parašykit blush2.gif
Atsakyti