Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų gamintojai - 2

Sveiki, kadangi as, mano mama ir drauge likom patenkintos biggrin.gif tai galiu rekomenduot viena gera baldininka thumbup.gif . Aš dariau baldus pas žmogų, kuris mano pažįstamų pažįstamas. ax.gif Jis dirba firmoj, kuri gamina baldus is medžio bei plokštės, bet kartais dirba ir sau be jokiu firmos antkainiu ir pan. Kas man labiausiai patiko, jis tikrai zino savo darba ir nekisa brangesniu dalyku, kuriu kaina lemia kartais tik vien pavadinimas. Jis parenka optimaliausia kainos ir kokybes varianta. Aisq, as ta projekta persiunciau per nemazai firmu ir tikrai galiu pasakyt, kad jo kaina man patiko. Galite pabandyti... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inutele @ 2011 02 25, 13:24)
Sveiki, kadangi as, mano mama ir drauge likom patenkintos  biggrin.gif  tai galiu rekomenduot viena gera baldininka thumbup.gif . Aš dariau baldus pas žmogų, kuris mano pažįstamų pažįstamas.  ax.gif Jis dirba firmoj, kuri gamina baldus is medžio bei plokštės, bet kartais dirba ir sau be jokiu firmos antkainiu ir pan. Kas man labiausiai patiko, jis tikrai zino savo darba ir nekisa brangesniu dalyku, kuriu kaina lemia kartais tik vien pavadinimas. Jis parenka optimaliausia kainos ir kokybes varianta. Aisq, as ta projekta persiunciau per nemazai firmu ir tikrai galiu pasakyt, kad jo kaina man patiko. Galite pabandyti... mirksiukas.gif

Iš kokio miesto baldininkas?
Atsakyti
QUOTE(selene @ 2011 02 15, 17:42)
Sveiki,

Labai labai ir beveik skubiai ieškau gerų baldžių, galinčių pagamint virtuvės, vonios baldus, stumdomas duris sieninei spintai Kaune. Aišku, nebrangininkų  ax.gif
Labai mažai šioje ir senesnėje temelėje, jei nepražiopsojau  doh.gif , teradau kauniečių... Gal kas neseniai gaminotės ir likot patenkinti tiek kokybe, tiek kaina? Parašykit  blush2.gif


Mes gaminomes baldus imoneje "TGbaldai" ir likome labai patenkinti tiek kainos tiek kokybes atzvilgiu.
Tikrai saunus vyrukai ten dirba, viska atliko laiku svariai ir kokybiskai.
Cia ju puslapis www.tgbaldai.lt
Atsakyti
QUOTE(Driuliukas @ 2011 01 24, 16:32)
Sveiki,

Ieskome virtuves baldu baldininku Vilniuje. Gal galit rekomenduoti. Aciu smile.gif


Sveika, mes gaminomės virtuvės baldus dizaino laboratorijoje, ankstesnėje temoje buvau įdėjusi nuotraukas. Pas juos kainos ir kokybės santykis idealus thumbup.gif smile.gif Beje, dabar mums jie gamina lovą, kai atveš įdėsiu nuotraukas. 4u.gif Jų tinklapis: www_dizainolaboratorija_ltwww_dizainolaboratorija_lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alesvc: 26 vasario 2011 - 12:22
QUOTE(elipsė @ 2011 02 25, 17:42)
Iš kokio miesto baldininkas?


Baldininkas is Vilniaus. Jeigu kam reikia galiu duot numeri, pabandysite pasiskambint paklaust ar apsiimtu daryti.
Atsakyti
QUOTE(Inutele @ 2011 02 25, 13:24)
Sveiki, kadangi as, mano mama ir drauge likom patenkintos  biggrin.gif  tai galiu rekomenduot viena gera baldininka thumbup.gif . Aš dariau baldus pas žmogų, kuris mano pažįstamų pažįstamas.  ax.gif Jis dirba firmoj, kuri gamina baldus is medžio bei plokštės, bet kartais dirba ir sau be jokiu firmos antkainiu ir pan. Kas man labiausiai patiko, jis tikrai zino savo darba ir nekisa brangesniu dalyku, kuriu kaina lemia kartais tik vien pavadinimas. Jis parenka optimaliausia kainos ir kokybes varianta. Aisq, as ta projekta persiunciau per nemazai firmu ir tikrai galiu pasakyt, kad jo kaina man patiko. Galite pabandyti... mirksiukas.gif


Domina firmos pavadinimas ir aisku baldininko tel. nr. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurite @ 2011 02 01, 19:19)
Labas,
Mes užsakinėjome virtuvės baldus 2x2 baldai. Padarė laiku, kokybiškai, nebrangiai  thumbup.gif . Prieš tai aptarėm kur galima taupyti, o kurioj vietoj reikia dėti brangesnes medžiagas. Poto ir įmontuojamas spintas ten gaminom ir lentynėles tokias nestandartines koridoriaus kampe užsisakėm, viskas  thumbup.gif .
http://www.2x2baldai.lt/ bigsmile.gif


kaip jums pasiseke. as pasikvieciau vadybininka jis pamatavo, aptarem projekta ir iki siol laukiu pabraizyto projekto ir apytikres kainos (antradieni bus dvi savaites)
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2011 02 27, 22:00)
kaip jums pasiseke. as pasikvieciau vadybininka jis pamatavo, aptarem projekta ir iki siol laukiu pabraizyto projekto ir apytikres kainos (antradieni bus dvi savaites)

o jei ne paslaptys, kiek sumokėjote už projektą? Tiesiog smalsų 4u.gif
Atsakyti
Zinau tokius "Azuolo baldai" vadinasi. thumbup.gif Gamina baldus is azuolo, virtuves taip pat. Tikrai fainus dalykus padaro:) http://www.oakfurnit...nufacturers.com
Mano jau trys pazystami pas juos daresi, virtuvikes saldainiukai wub.gif gavosi!.
Atsakyti
QUOTE(alesvc @ 2011 02 28, 00:30)
o jei ne paslaptys, kiek sumokėjote už projektą? Tiesiog smalsų 4u.gif


Visa laime, kad nieko moket is anksto nereikejo.
Atsakyti
Ka galvojat apie voke? gal kas gaminotes pas juos?
Atsakyti
QUOTE(alepuks @ 2011 02 28, 16:14)
Zinau tokius "Azuolo baldai" vadinasi.  thumbup.gif Gamina baldus is azuolo, virtuves taip pat. Tikrai fainus dalykus padaro:) http://www.oakfurnit...nufacturers.com
Mano jau trys pazystami pas juos daresi, virtuvikes saldainiukai  wub.gif gavosi!.

Ši virtuvė labai wub.gif
http://www.oakfurnit...ern-oak-kitchen
Kažin kainos labai kosminės? g.gif
Atsakyti