Įkraunama...
Įkraunama...

FOHOW - kiniški maisto papildai

QUOTE(Keryda @ 2014 03 18, 15:39)
O kokioms dozem ir kada duodavote fenixo? KOkia doze rekomenduotumet mums, kaip 2.5 metuku? ir man paciai smile.gif? Ju svetaineje raso, kad profilaktiskai suaugusiam nuo 5 ml/d. o ant buteliuko nurodyta po 15 ml/d du katus- ryte ir vakare. Tai kaip man daryti? smile.gif


Is savo ir mano pazystamu patirties pasidalinsiu. Tokiam vaikeliui uztenka 2 ml. du kartus dienoje, jei pakiltu temperatura, padidinkite iki 3-4 ml. Suaugusiam profilaktiskai uztenka po 5-7 ml. du kartus dienoje, geriausiai isgerti 2 dezutes. Bet jeigu susirgote, krecia saltis ar temperatura puola, tai as buteliuka per du kartus sugeriu. Sekancia diena dar vienas buteliukas ir daznai trecio neprireikia, bet jei dar nepraeina, sugeriu visus keturis buteliukus ir liga nesikomplikuoja, nenueina i plaucius, isgiimas irgi labai spartus. Sustiprinu imuniteta ir tikrai nepasikartoja liga, kaip, kad po antibiotiku.
Atsakyti
Sveikos, galiu pasakyti, kad labai geras dalykas tie Fohow produktai! Labai rekomenduoju. Kainuoja tai kainuoja, bet sveikatos kaina neikainuojama thumbup.gif Netgi bendroj sumoj maziau kainuoja nei daugybe antibiotiku [o to ilga laika vartoti probiotikus.
Noriu uzakineti paketa, gal butu norinciu kooperuotis? Kaunietems gal butu paprasciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saules spindulelis @ 2014 03 04, 12:13)
sveikos merginos:)
Gal kas esate naudoje tamponus/ kapsulės GuiFei Bao - Princeses perlus ? Pasidalinkite prasau savo potyriais  smile.gif)) Aciu


pasidalinsiu savo patirtimi jau: pirma menesi naudojau 2 kapsules. Jokiu perstejimu nebuvo,gal kazkiek pamaude pilvo apacia,bet cia labiau gal sieju su apturetu pries 2men. paralaskopija.
Tai po siu perlu isejo nemazai atplaisu, ir iskrito mazesnis siek tiek nei st.teniso kamuoliuko gabalas. Isnagrinejau : tai viduje jo visokiu kraujosruvu gabaliuku.
2men viena kapsule nes buvau isvykusi ir pamirsau pasiimti. Tai atplaisu jau gerokai maziau ir iskrito vel gabaliuks smile.gif
Idomu ,gydomaisiais tikslais, kiek perlu per menesi, reiktu suvartoti ? ax.gif
Atsakyti
Jeigu ciklas yra normalus, tai gaunasi 3 vnt. Fohow Princeses perlu tarp menesiniu. Kursas 2-3 men.
Atsakyti
turėjau pliauritą (kas žino, siaubingai negera liga) su operacijom ir kt. Praėjus vos ne metams niekaip nepraėjo visokie blogumai, nors tyrimai nerodė nieko. siaubingai svaigdavo galva, laikydavosi temperatūra. pradėjau ieškotis visko, atradau Tianshi kordycepsa, bet pasirodė per brangis ir radau pigesni, fohow. sugeriau jo gal du buteliukus is pakuotes, ir viskas praejo. like du buteliukai nebesuvartoti kelavo siukslinen, nes po pagerejimo neprisiverciau ju pribaigti, nu labai jau nemalonus skonis smile.gif bet poveikis tai super buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laumė*: 26 balandžio 2014 - 19:35
Sveikos !

Uzsisakiau princeses perlu dezute, laukiu kol atkeliaus, meginsiu naudoti ir tikiuosi pagelbes. Paskutinias metais teko ivairiu vaistu vartoti, po kuriu pienlige pristojo sad.gif Vis zaidziau su ivairiom zvakutem, bet jos trumpam tepadeda, tai tikiuosi issigydyti tu perlais.

Nors ir baugiai skamba kai kurie pasakojimai kiek "brudo" issivalo, na bet nepabandzius, turbot ir nesuzinosiu smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Pasidalinsiu ir aš savo patirtimi smile.gif Iš pradžių buvau skeptiškai nusiteikusi Fohow produkcijos atžvilgiu - kaina nemaža, o ir visi produktai aprašomi kaip kokie vaistai nuo visų ligų. g.gif Tačiau draugas padovanojo man Fohow geriamąjį eleksyrą Sanbao (Trys brangenybės). Ir nepatikėsit! Tikrai tikras stebuklas! mirksiukas.gif Išgydė man sinusitą, nebesergu peršalimo ligomis (nors sirgdavau labai dažnai). Padovanojome ir mamai vieną pakuotę - irgi labai džiaugiasi, jaučiasi daug žvalesnė, judresnė (nors turi problemų su sąnariais). Kaina tikrai atitinka kokybę! 4u.gif
Atsakyti
Rekomenduoju siuos papildus. Daugiau nei 10 metu su jais draugauju - laiko patikrintas ir geras daiktas. Ir mazam, ir dideliam.
Seniai patys perkam, mama seminaruose nuolat dalyvauja.
Atsakyti
Gal kas galėtų pakomentuoti situaciją?nusipirkau princesės perlų,žadu naudoti,bet gydytoja išrašė duphaston'ą..ar galima kaži kartu čia man viską? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2015 02 22, 15:49)
Gal kas galėtų pakomentuoti situaciją?nusipirkau princesės perlų,žadu naudoti,bet gydytoja išrašė duphaston'ą..ar galima kaži kartu čia man viską? g.gif


As nelabai eksperte, bet... Jei dufas israsytas issaukti mmm tai ir perlai niekaip nesutrukdys, tiesiog atsirinkite dienas kuomet juos naudoti, nes perlo detis nesiulo kai mmm beldziasi.

Atsakyti
QUOTE(-sky- @ 2015 02 24, 10:51)
As nelabai eksperte, bet... Jei dufas israsytas issaukti mmm tai ir perlai niekaip nesutrukdys, tiesiog atsirinkite dienas kuomet juos naudoti, nes perlo detis nesiulo kai mmm beldziasi.


jis išrašytas reguliuoti ciklui.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2015 02 24, 16:39)
jis išrašytas reguliuoti ciklui.. smile.gif



Kas -jis?Pvz. perlai tikrai nesureguliuos ciklo .
Atsakyti