Įkraunama...
Įkraunama...

FOHOW - kiniški maisto papildai

QUOTE(prinsese @ 2015 02 24, 23:12)
Kas -jis?Pvz. perlai tikrai nesureguliuos ciklo .


viena žinute aukščiau rašiau..duphastonas.. ax.gif
Atsakyti
girdėjau gandų,kad princesės perlas gali padėti pastoti,kiek tame gali būti tiesos? g.gif
Atsakyti
Isigijau ir as ta perla smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura RK @ 2015 03 08, 16:31)
Isigijau ir as ta perla smile.gif


kokiu tikslu naudot žadate? ax.gif
Atsakyti
susigudžiau ir aš tuo perlu ir ką galiu pasakyt - eilinis marketingas. Prasikankinau mėnesį be malonumų, sąžiningai sunaudojau ir po mm vis tiek tas pats. Be to baisiai išsausėjo. Aš supratau viena: kol nesusitvarkysi su mityba t.y. neatsisakysi cukraus, pieno produktų, miltų, nieko nebus...
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2015 03 09, 08:19)
susigudžiau ir aš tuo perlu ir ką galiu pasakyt - eilinis marketingas.  Prasikankinau mėnesį be malonumų, sąžiningai sunaudojau ir po mm vis tiek tas pats. Be to baisiai išsausėjo. Aš supratau viena: kol nesusitvarkysi su mityba  t.y. neatsisakysi cukraus, pieno produktų, miltų, nieko nebus...


šitam ir aš norėčiau pritarti,kad jei viską susireguliuoji tada ir perlas stebuklingai veikia,o jei ne.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2015 03 09, 09:19)
susigudžiau ir aš tuo perlu ir ką galiu pasakyt - eilinis marketingas.  Prasikankinau mėnesį be malonumų, sąžiningai sunaudojau ir po mm vis tiek tas pats. Be to baisiai išsausėjo. Aš supratau viena: kol nesusitvarkysi su mityba  t.y. neatsisakysi cukraus, pieno produktų, miltų, nieko nebus...



Kas tas pats? ka jus norejote pasiekti su tuo perlu, kokie buvo lukesciai ? Gal ne taip supratote ir isivaizdavote, kad tas perlas nuo visu moterisku ligu? Taip nebuna. O , kad su juo "apsikuopiame", tai tiesa. Ir ta sausuma reikejo nekenteti, o butinai pasitepti su Aloe geliu. To jums turbut nepaaiskino. Prastas pardavejas pasitaike g.gif
Atsakyti
QUOTE(prinsese @ 2015 03 09, 09:44)
Kas tas pats? ka jus norejote pasiekti su tuo perlu, kokie buvo lukesciai ? Gal ne taip supratote ir isivaizdavote, kad tas perlas nuo visu moterisku ligu? Taip nebuna. O , kad su juo "apsikuopiame", tai tiesa. Ir ta sausuma reikejo nekenteti, o butinai pasitepti su Aloe geliu. To jums turbut nepaaiskino. Prastas pardavejas pasitaike g.gif


sudomino, nes kankina pienligė. Pasiskaičiau komentarus įdėmiai ir tikėjausi tai bus ta panacėja. Bet deja.
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2015 03 09, 10:01)
sudomino, nes kankina pienligė. Pasiskaičiau komentarus įdėmiai ir tikėjausi  tai bus ta panacėja. Bet deja.



nors niežėjimo neliko. Gal kažkiek visgi pasitvarkė. Manyčiau kiekvienam skirtingai, reiktų pabandyti kad įsitikinti smile.gif
Atsakyti
na poveikį jis turi,bet nėra stebuklas tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2015 03 09, 10:01)
sudomino, nes kankina pienligė. Pasiskaičiau komentarus įdėmiai ir tikėjausi  tai bus ta panacėja. Bet deja.


Tikrai tinkamas MAiSTAS turetu sustabdyti. O panacejos tikrai nera.
Atsakyti
Jau savaite kaip geriu feniksa , linchi ,ir naudoju perlus ax.gif . Nezinau ar cia taip turi but ,bet jau nusibodo ,paumejo mano ligos ,kad net nezinau ka ir galvoti , kazin kada viskas prades gereti g.gif
Linci tiksliau geriu jau 2 sav. tai lygiai savaite buvo paumejimas , bet jautesi ir energija bigsmile.gif
Atsakyti