Įkraunama...
Įkraunama...

Studijos nuotoliniu būdu Lietuvoje

QUOTE(Nala24 @ 2013 07 25, 21:43)
Ir as vis domiuosi nuotolinem studijom. Pries metus rasiau i MRU,bet ten atsake,kad sesija laikyti teks vietoe,todel atkrito. TTVAM atrkito del per auksto kainos,nes man buvo pasakyta,kad metai kainuos 4900lt blink.gif ,o ta studiju programa kur viesbuciu administravimas + dar kazkoks diplomas,tai beveik 6000lt,taip kad gausi du,bet ir mokesi uz du... Taigi vienintele vieta,kur per metus suziurejau,irt ai tik siandien ax.gif  yra VLVK. Jau parasiau jiems,ten mokslai trunka 3m,mokaisi kaip dieniniam pagal sudaryta programa,bet savairankiskai. Kaina normali. Kolegija lb gera,stipriai ruosia,nes teko ten studijuoti vienus metus,gaila nebaigiau... Deja,kol kas ten turi tik viena specialybe verslo administravima. Mokslus galima pradeti nuo artimiausio semestro,t.y. nebutina pradeti nuo rgusejo,galima pradeti nuo vasario. Taigi,laukiu ar man uzskaitys tai ka buvau prasimokiusi,ir jeigu taip,manau vis tik rinksiuos sia kolegija. Beja,kas nzn ji turi savo filialus Klaipedoje,Siauliuose ir Kaune (atrodo)

Sudomino ir mane studijos VLVK kolegijoje. O gal žinai kaip vyksta atsiskaitymai? Ir dar domina ar priima visus norinčius, ar pagal pažymius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angel666: 27 liepos 2013 - 13:09
QUOTE(angel666 @ 2013 07 27, 12:50)
Sudomino ir mane studijos VLVK kolegijoje. O gal žinai kaip vyksta atsiskaitymai? Ir dar domina ar priima visus norinčius, ar pagal pažymius?

Priima kaip supratau,visus. Atsiskaitymai vyksta pilnai nuotoliniu budu. Medziaga talpinam moodle,bet kalbejau su bestudijuojancia ten,sake jos tikrai daug. dar vyksta paskaitos skype pagalba,yra grupines,ir asmenines. Destytojai ten tikrai lb paslaugus,teko gyvai bendrauti,todel ir noriu grizti i sia kolegija. Jau padaviau prasyma. Ji galima paduoti elektroniniu budu,bet paskui reikia ir originaliu doku,bet man rodos juos butu galima pastu siusti arba su igaliojimu. Priemimas vyksta 2k i metus,tai yra nuo artimiausio semestro. Elektroniniu budu pildant prasyma reikia prikabinti brandos atesta (ar kitu turimu issilavinimu dokumentu kopijas) ir asmens dokumento kopija. Paskui suruosia studiju sutarti ir ja atsiuncia i e-meila. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2013 07 27, 16:32)
Priima kaip supratau,visus. Atsiskaitymai vyksta pilnai nuotoliniu budu. Medziaga talpinam moodle,bet kalbejau su bestudijuojancia ten,sake jos tikrai daug. dar vyksta paskaitos skype pagalba,yra grupines,ir asmenines. Destytojai ten tikrai lb paslaugus,teko gyvai bendrauti,todel ir noriu grizti i sia kolegija. Jau padaviau prasyma. Ji galima paduoti elektroniniu budu,bet paskui reikia ir originaliu doku,bet man rodos juos butu galima pastu siusti arba su igaliojimu. Priemimas vyksta 2k i metus,tai yra nuo artimiausio semestro. Elektroniniu budu pildant prasyma reikia prikabinti brandos atesta (ar kitu turimu issilavinimu dokumentu kopijas) ir asmens dokumento kopija. Paskui suruosia studiju sutarti ir ja atsiuncia i e-meila. smile.gif


O kokios kainos čia? Studijuosi Įmonių ir įstaigų administravimą? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nox @ 2013 07 27, 16:50)
O kokios kainos čia? Studijuosi Įmonių ir įstaigų administravimą?  smile.gif

Istestines 2990lt metai, nuolatines - 4200lt metai
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2013 07 27, 16:32)
Priima kaip supratau,visus. Atsiskaitymai vyksta pilnai nuotoliniu budu. Medziaga talpinam moodle,bet kalbejau su bestudijuojancia ten,sake jos tikrai daug. dar vyksta paskaitos skype pagalba,yra grupines,ir asmenines. Destytojai ten tikrai lb paslaugus,teko gyvai bendrauti,todel ir noriu grizti i sia kolegija. Jau padaviau prasyma. Ji galima paduoti elektroniniu budu,bet paskui reikia ir originaliu doku,bet man rodos juos butu galima pastu siusti arba su igaliojimu. Priemimas vyksta 2k i metus,tai yra nuo artimiausio semestro. Elektroniniu budu pildant prasyma reikia prikabinti brandos atesta (ar kitu turimu issilavinimu dokumentu kopijas) ir asmens dokumento kopija. Paskui suruosia studiju sutarti ir ja atsiuncia i e-meila. smile.gif

Dar nelabai aišku dėl studijų formos ax.gif pildant prašymą yra nuolatinės(nuotolinės) ir ištęstinės(nuotolinės), tai jei imčiau ištęstines nuotoliniu būdu mokslai truktų 4 metus ar kaip nesuprantu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(angel666 @ 2013 07 28, 13:57)
Dar nelabai aišku dėl studijų formos ax.gif pildant prašymą yra nuolatinės(nuotolinės) ir ištęstinės(nuotolinės), tai jei imčiau ištęstines nuotoliniu būdu mokslai truktų 4 metus ar kaip nesuprantu? g.gif

Greiciausiai taip vis tik,as irg pildant rinkausi istestines,tada 4m. Bent jau taip supratau,jeigu renkiesi nuolatines,tai 3m,bet kaina tada didesne.
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2013 07 28, 16:05)
Greiciausiai taip vis tik,as irg pildant rinkausi istestines,tada 4m. Bent jau taip supratau,jeigu renkiesi nuolatines,tai 3m,bet kaina tada didesne.

Norėtųsi kuo greičiau baigt, bet tikrai imant 3 metus kaina nepalanki schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(angel666 @ 2013 07 28, 15:46)
Norėtųsi kuo greičiau baigt, bet tikrai imant 3 metus kaina nepalanki schmoll.gif

na kaina daugiau maziau visur tokia pati uz nuolatines studijas... Zinat,kad cia jos nuotoliniu budu,tai kaina kaip ir visur,bet man kanda... as parasiau uzklausima kolegijai,bet ats gausiu tik rytoj,kaip ten istiesu yra,nes kai parasiau pirma karta,man buvo parasyta,kad mokslai trunka 3m ir kaina 2990lt. tai va,tuo metu atkreipiau demesio,kol nedaejo pildyti prasymo... kai ka suzinosiu,galesiu parasyti,kaip yra is tiesu.
Atsakyti
Šiaurės Lietuvos kolegijoje ir studijos trunka 3 m. Ir kaina, mano nuomone, tikrai priimtina. Nuotoliniu būdų čia galima rinktis 4 specialybes. Studijuojant čia nuotoliniu būtų, studentai studijuoja pagal nuolatinių studijų planą, o ir atsiskaitymai bei egzaminai organizuojami nuotoliniu būdu.
Atsakyti
QUOTE(ritamis @ 2013 07 29, 13:46)
Šiaurės Lietuvos kolegijoje ir studijos trunka 3 m. Ir kaina, mano nuomone, tikrai priimtina. Nuotoliniu būdų čia galima rinktis 4 specialybes. Studijuojant čia nuotoliniu būtų, studentai studijuoja pagal nuolatinių studijų planą, o ir atsiskaitymai bei egzaminai organizuojami nuotoliniu būdu.


Kokias specialybes? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nox @ 2013 07 29, 13:00)
Kokias specialybes?  smile.gif

Pasigoolinkit. bet cia Siauliuose kolegija... Jeigu kam tinka... Bet ta da vis tik rinkciausi Lietuvos verslo kolegija,nes pagal reitingus uzima aukstesne vieta ir pasirinkimui padaliniai 3-uose miestuose : Klaipedoje, Siauliuse ir Vilniuje. Ir idomu,kokia kaina? nes ju psl atidarius lygiai taip raso nuotolines studijos nuolatine ir istestine formos,tai priklausomai nuo to ir kaina smile.gif
Atsakyti
Jeigu kam dar idomu,kaip zadejau,parasysiu,kaip del trukmes. taigi LTVK studijos vyksta 3m. Jos vyksta pagal nuolatiniu (nuotoliniu) studiju programa. Ir kaina 1495lt uz semestra.
Atsakyti