Įkraunama...
Įkraunama...

Studijos nuotoliniu būdu Lietuvoje

QUOTE(Nala24 @ 2013 07 29, 17:47)
Jeigu kam dar idomu,kaip zadejau,parasysiu,kaip del trukmes. taigi LTVK studijos vyksta 3m. Jos vyksta pagal nuolatiniu (nuotoliniu) studiju programa. Ir kaina 1495lt uz semestra.

Jau apsisprendžiau studijuoti LTVK smile.gif
Atsakyti
QUOTE(angel666 @ 2013 07 29, 18:53)
Jau apsisprendžiau studijuoti LTVK smile.gif

As jau issiunciau elektronini prasyma,laukiu sutarties smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2013 07 29, 16:41)
Pasigoolinkit. bet cia Siauliuose kolegija... Jeigu kam tinka... Bet ta da vis tik rinkciausi Lietuvos verslo kolegija,nes pagal reitingus uzima aukstesne vieta ir pasirinkimui padaliniai 3-uose miestuose : Klaipedoje, Siauliuse ir Vilniuje. Ir idomu,kokia kaina? nes ju psl atidarius lygiai taip raso nuotolines studijos nuolatine ir istestine formos,tai priklausomai nuo to ir kaina smile.gif


Paguglinau 4u.gif , bet nerandu ŠLK kainų įdomu ar daug skiriasi nuo LTVK g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Nox @ 2013 07 29, 19:44)
Paguglinau  4u.gif , bet nerandu ŠLK kainų įdomu ar daug skiriasi nuo LTVK  g.gif .

as nzn,bet kiek irgi bandziau googlint,tai vienam foruma tik radau,kad neva kaina 3m mokslu 3800lt uz metus,o jeigu neakivaizdziai tai 2800lt. bet ar cia tikros kainos,tikrai nzn. reiktu,jeigu jus domina,rasyti uzklausima. As nt nesidomiu,nes man Siauliai nepatogu bus diplomo gynimui + ju reitingas zemesnis... o LTVK zinau asmeniskai sia kolegija ir destytoju nemazai,tai zn,ka gausiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(angel666 @ 2013 07 29, 18:53)
Jau apsisprendžiau studijuoti LTVK smile.gif

Na,ar jau tapote sios kolegijos studente? ax.gif As jau pasirasiau sutarti,laukiu rugsejo,kada atsius prisijungimo duomenis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2013 08 09, 12:17)
Na,ar jau tapote sios kolegijos studente? ax.gif  As jau pasirasiau sutarti,laukiu rugsejo,kada atsius prisijungimo duomenis smile.gif

Taip jau pasirašiau sutartį, irgi laukiu rugsėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(angel666 @ 2013 08 09, 11:27)
Taip jau pasirašiau sutartį, irgi laukiu rugsėjo smile.gif

Smagumelis thumbup.gif Va jau ir "grupioke" yra ax.gif smile.gif ir dar is to pacio miesto!
Atsakyti
Laba diena, ar kam is merginu tenka studijuoti VDU nuotoliniu budu? Labai susidomejau, bet ten pamineti susitikimai su destytojais pradzioje ir pabaigoje semestro baido, nes nepriskraidysiu is uzsienio ... Spelioju ar imanoma kazkaip susitarti. VDU studentes atsilieptike g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(LadySylvanas @ 2013 08 24, 13:58)
Laba diena, ar kam is merginu tenka studijuoti VDU nuotoliniu budu? Labai susidomejau, bet ten pamineti susitikimai su destytojais pradzioje ir pabaigoje semestro baido, nes nepriskraidysiu is uzsienio ...  Spelioju ar imanoma kazkaip susitarti. VDU studentes atsilieptike  g.gif  unsure.gif

Man teko uzklausima rasyti,tai jo,ten reikia skraidyti,ne visai pilnai nuotolinis... Del sios priezasties pasirinkau studijas kolegijoje,nes tai pilnai nuotolinis... o paskiau ziuresiu isliginamasias studijas,taip net gi pigiau iseina,kiek teko skaiciuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2013 08 24, 15:19)
Man teko uzklausima rasyti,tai jo,ten reikia skraidyti,ne visai pilnai nuotolinis... Del sios priezasties pasirinkau studijas kolegijoje,nes tai pilnai nuotolinis... o paskiau ziuresiu isliginamasias studijas,taip net gi pigiau iseina,kiek teko skaiciuoti  ax.gif


pasiskambinau tai mano vidurkis per mazas VDU... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(LadySylvanas @ 2013 08 26, 15:40)
pasiskambinau tai mano vidurkis per mazas VDU... verysad.gif

Keista,man apie vidurki nieko nerase,nes sake i mokamas vieta stoju... g.gif
Atsakyti
Gal kas studijuoja ttvam nuotoliniu budu ? ax.gif
Atsakyti