Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės

Sveikutės, gal kas nors galite patarti, rekomenduoti,kokį eilėraštį ar prozos kūrinį galima būtų duoti trečiokui skaitovų konkursui. Norėtųsi kažko naujo. Ačiū.
Atsakyti
Pas mus tai renkasi patys mokiniai eilėraščius, o mokytoja tik pataria. Ar turite temą konkursui? Ar Jūsų mokiniai pajėgūs deklamuoti prozą?
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2011 01 06, 18:04)
Pas mus tai renkasi patys mokiniai eilėraščius, o mokytoja tik pataria. Ar turite temą konkursui? Ar Jūsų mokiniai pajėgūs deklamuoti prozą?


Temos nera. Proza galima butu pameginti. Tik reiktu idomesnio .
Atsakyti
QUOTE(Iruciukass @ 2011 01 06, 18:47)
Sveikutės, gal kas nors galite patarti, rekomenduoti,kokį eilėraštį ar prozos kūrinį galima būtų duoti trečiokui skaitovų konkursui. Norėtųsi kažko naujo. Ačiū.


Pas mus griežtai negalima iš vadovėlio schmoll.gif

O šiaip, tai aš surandu keleta kūrinių, duodu vaikui persiskaityt ir leidžiu pasirinkt jam patinkantį.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 01 06, 17:31)
Jei man taip pasitaiko, tai pasakau, kad turiu gerą mokinį, jei mokytojo klaidas pastebi. Nes juk ir suaugę klysta. O ar jūsų tėveliai klaidų nedaro? Ir visi kaip susitarę atsako "Daro"  rolleyes.gif  O šiaip atsiprašau, jei suklystu...

tikiu, visos mes ne pirštu žindytos lotuliukas.gif kiekvienam pasakymui randam atsakymą.Aš jau kartais net pajuntu, kad mano diagnozė-mokytoja blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 01 06, 20:36)
tikiu, visos mes ne pirštu žindytos lotuliukas.gif kiekvienam pasakymui randam atsakymą.Aš jau kartais net pajuntu, kad mano diagnozė-mokytoja blush2.gif  lotuliukas.gif


Manau, vien pasižiūrėjus aišku, kokį mes darbą dirbam rolleyes.gif O jei jau pradedam kalbėt... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 06 sausio 2011 - 18:43
QUOTE(agė-melagė @ 2011 01 06, 17:19)
O mes jau sulaukėm savo mokinukų. Mes rudenį turėjom papildomas
Ir viena mergytė atėjo su pačia geriausia žinia: mokytoja padarė 2 klaidas laiške tėveliams. (va ką reiškia dirbt naktimis). Tai, jei kuri naudositės agės- melagės siuntinuku pagal birutuką (aš mūsų pašte taip užvadinus) tai pažiūrėkit ir pasitaisykit klaidas.Sorry blink.gif  lotuliukas.gif pirmos užduoties ketvirtam žody ir antram tekstiniam uždaviny doh.gif

Ko gero visoms pasitaikė tokia situacija. Aš pagiriu mokinį kitų akivaizdoje, nes jis yra labai atidus ir pirmasis pastebėjo klaidą. Taip bandau išsisukti iš padėties.
blush2.gif
nors būna pačiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.s: 06 sausio 2011 - 20:08
QUOTE(Iruciukass @ 2011 01 06, 18:47)
Sveikutės, gal kas nors galite patarti, rekomenduoti,kokį eilėraštį ar prozos kūrinį galima būtų duoti trečiokui skaitovų konkursui. Norėtųsi kažko naujo. Ačiū.

Labutis, mes rudenį turėjom skaitovų konkursą. Mano dvi mergaitės deklamavo ,,Daktaro Aiskaudos" ištrauką. Tai tarsi dialogas išėjo, įdomu buvo ir nenuobodu. Žodžiu, thumbup.gif pasiteisino bandymas.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 01 06, 19:43)
Manau, vien pasižiūrėjus aišku, kokį mes darbą dirbam rolleyes.gif O jei jau pradedam kalbėt... doh.gif

biggrin.gif biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viga @ 2011 01 06, 21:26)
Labutis, mes rudenį turėjom skaitovų konkursą. Mano dvi mergaitės deklamavo ,,Daktaro Aiskaudos" ištrauką. Tai tarsi dialogas išėjo, įdomu buvo ir nenuobodu. Žodžiu, thumbup.gif  pasiteisino bandymas.



Aciu uz minti.
Atsakyti
Mergaitės, kokiai jūs šventei dabar ruošitės? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2 @ 2011 01 06, 23:30)
Mergaitės, kokiai jūs šventei dabar ruošitės? g.gif


Artimiausias renginys Sausio 13. Jau reikėjo nunešti savo planus šiai renginius paminėti, tai deginsim visą valandą žvakeles ant palangių, bus klasės valandėlė ir piešime šia tema.
Atsakyti