Įkraunama...
Įkraunama...

Sutrumpėjęs gimdos kaklelis

Sveikos visos norejau pasiklausti nors as dar ir ne nesilaukiu bet su gimdos kakleliu turiu ir dabar problemu. Ar kuriai nors buvo pries pastojamt trumpas gimdos kaklelis nes man ginekologe per apziura yra sakiusi kad mano kaklelis yra daug trumpesnis nei visu kitu merginu mano amziau.
Atsakyti
QUOTE(Vilmutukas @ 2008 07 03, 11:05)
Sveikos visos norejau pasiklausti nors as dar ir ne nesilaukiu bet su gimdos kakleliu turiu ir dabar problemu. Ar kuriai nors buvo pries pastojamt trumpas gimdos kaklelis nes man ginekologe per apziura yra sakiusi kad mano kaklelis yra daug trumpesnis nei visu kitu merginu mano amziau.

Jei pas tave normaliai trumpas, tai ir pastojus bus tavo toks normalus kalelis. Tokia tavo fiziologija. Gal ir reikes buti atsargesnei, o gal ir nekils jokiu bedu.

Papildyta:
QUOTE(Izaa @ 2008 07 02, 14:38)
Na as irgi pasiguosiu verysad.gif vakar tik skaitinejau....negalejau is to liudesio rasyti...o buvo taip: man jau kazkuri laika vis dazniau kietedavo pilvukas, spazmuodavo (per diena tikrai daugiau nei 10 kartu), o dar diegliukai pilvo apacioje ir gaktikaulio maudimas verysad.gif  tad mano gyd nusiunte i AK pasitikrinti, o ten....pasake nu del gaktikaulio, tai simfizitas, o siaip tai ... sutrumpejes ir minkstokas kaklelis...man sokas, asaros pradejo byreti, o dar sako nu tai ka guldom tave, 3 dienas ramiai pagulesi, pagersi magni o poto ziuresim, jei spazmuos ir toliau taip duosim kazko stipriau...nu ne as issiprasiau namo, prizadejau guleti....juk paciai neramu, o kas isto kad gulesiu ligoninej...juk ta pati galiu daryti ir namie, o jei kas iskarto lekiam i ligonine, tad ir guliu dabar, MB priziurima, ryt varau pas gine ziures kiek cm sutrumpejes ir pan.... o gal kuri girdejot ar zinot kada yra daromas kaklelio apsiuvimas?????

Na kaip sekesi, ar sutrumpejes? As tai kaip kaiusini apsizergus vaikstau Gaila, kad sedimas darbas ir tenka dar plius pavaikscioti nemazai peskom, tai neiseina paguleti sad.gif Labai tikiuosi, kad viskas bus gerai, tiesiog rupestis mane visa uzgules.
Atsakyti
Nu tikiuosi nes taip noriu vaikelio bet bijau kad ko negero nenutiktu. Ir aciu uz komentara.
Atsakyti
QUOTE(Izaa @ 2008 07 02, 14:38)
Na as irgi pasiguosiu verysad.gif vakar tik skaitinejau....negalejau is to liudesio rasyti...o buvo taip: man jau kazkuri laika vis dazniau kietedavo pilvukas, spazmuodavo (per diena tikrai daugiau nei 10 kartu), o dar diegliukai pilvo apacioje ir gaktikaulio maudimas verysad.gif  tad mano gyd nusiunte i AK pasitikrinti, o ten....pasake nu del gaktikaulio, tai simfizitas, o siaip tai ... sutrumpejes ir minkstokas kaklelis...man sokas, asaros pradejo byreti, o dar sako nu tai ka guldom tave, 3 dienas ramiai pagulesi, pagersi magni o poto ziuresim, jei spazmuos ir toliau taip duosim kazko stipriau...nu ne as issiprasiau namo, prizadejau guleti....juk paciai neramu, o kas isto kad gulesiu ligoninej...juk ta pati galiu daryti ir namie, o jei kas iskarto lekiam i ligonine, tad ir guliu dabar, MB priziurima, ryt varau pas gine ziures kiek cm sutrumpejes ir pan.... o gal kuri girdejot ar zinot kada yra daromas kaklelio apsiuvimas?????


Sveikos,

mano tos pacios bedos. Tik as jau nuo 18 savaites vargstu. Pilveliui dabar jau 28. du sykius VGN gulejau. Visoms patariu - jei guldo, tai nedvejokite. Bent jau VGN tai as labai patenkinta ir gydymu ir prieziura likau. namuose vis vien sunkiau gulimo rezimo laikytis, o del kleckiuku verta ir ne tokioj malonioj aplinkoj pabuti. Laselines tikrai efektyvios. 22 savaite kai pagulde, lasino gyneprali, nes nifidipinas visai nepadejo. Mano kaklelis buvo visai sutrumpejes. Net leido profilaktiskai penicilina, nes ruose apsiuvimui kaklelio. Pries primant sprendima net konsiliuma surenge gydytojos. ir ka manot? nustate, kad del gydymo kaklelis iki 1,5 cm atsistate! dabar namuose jau trecia savaite gulineju. sunku,visus sonus skauda, o dar tas stresas: juk kai trumpeja kaklelis, asmeniskai as jokiu simptomu nejauciau. kiekvienas mauduliukas i nevilti varo... bet dukryte juda, plazdena pilvuke ir tiek jegu atsiranda! laikykites visos ir labai savim rupinkites: nei mokslai nei darbas nei namu ruosa sitoj situacijoje negali leliuku interesu persverti!
Atsakyti
O kiek cm sutrumpejo ir koks buvo?
Atsakyti
QUOTE(kolyte @ 2008 06 20, 15:08)
sveiki smile.gif
esu jau su 16 sav ir 2d vaikiuku pilvelyje. vakar dare ehoskopa ir sake kad sutrumpejes gimdos kaklelis g.gif  jo ilgis 2.7 cm. sake kad didesne galimybe prieslaikinio gimdymo. as pati nieko nejauciau pilve. tiesa sakant nelabai net susigaudau koks turi buti tas kaklelio ilgis 4u.gif siaip daryt nieko neliepe bet kazkaip neramu. o ka tureciau just kai jis trumpeja?  blush2.gif

O man 18sav.,labai skauda pilvo apacia,gimda spazmuota,geriu magni,bet nepadeda.Pries keleta sav.ziurejo-tai kaklelis kietas,2,5cm,nesake,kad sutrumpejes.Skaiciau,kad norma nuo 2cm iki nepamenu kiek.
O tai tau anksciau daugiau cm buvo,kad gyd.teigia jog kaklelis sutrumpejes?Man anksciau nematavo,uztat ir nesako,kad sutrumpejes.

O,kad trumpeja-tai skaiciau jog nieko nejauciama.Dar skaiciau,kad reikia kuo maziau sedeti,geriau vaiksciot,gulet.Tiek info teradau,pati dar ieskau.

Kaip dabar jautiesi?
Atsakyti
Sveikutes,
na man taip pat pastebejo gimdos sutrumpejima. verysad.gif Mums 25sav,kaip pastebejo tai buvo 24sav.
Gyvename ne Lt,o Uk,tai nzn kaip tikrina Lt,bet Uk padare gimdos kaklelio ultragarsa,pamatavo ir pamate.Sake,kad riba yra 15mm,o pas mane buvo 16mm=1mm nuo leidziamos ribos. verysad.gif Liepe ateiti po savaites.Tada kai patikrino-buvo 11mm-nukrito 5mm.Sake,kad gimdos kaklelis dar neatsiverineja,tai geras zenklas,bet jei pasieks 1mm tada atsidarines.O teoriskai tai po mazdaug 2ju sav,jei trumpes tokiu tempu verysad.gif verysad.gif Todel israse Hormonus-Progesterono zvakutes,kurios turetu sustabdyti si trumpejimo procesa...taigi dabar turiu lovos rezima namuose,reikes kas savaite vaziuoti i ligonine patikrinimui ir tiketis,kad viskas bus gerai... smile.gif
Atsakyti
Mergaites, maziau panikuokit, aisku lengva man dabar sakyti kai iki numatytos leliuko gimimo datos liko 4 dieneles... ax.gif
Tai va, o buvo mum taip, kad 5 menesi pasiskundus pilvo apacios skausmeliais ir atlikus apziura diagnoze baisiausiai isgasdino blink.gif Sutrumpejes gimdos kaklelis. Pas mane jis nesieke 1 cm. Ir ka - gulimas rezimas, vaiksciot ne, sedet ne... gulet ir tempt bent jau iki 30 savaiciu doh.gif Gulejau savaite, kol nepatekau pas viena gine ax.gif apziurejo ir nuramino, kad kaklelis nera vienintelis "stabdis" laikantis vaikeli. Taip kad gyvenau normalu, pilnaverti gyvenima ir vaiksciojau ir sedejau, o kiekviena apziura gaudavau paliepima tempti dar bent pora savaiciu, dar pora.. Aisku prisiziureti save tikrai reikia nono.gif Linkiu visoms sulaukti savosios dieneles ir sveiku leliuku 4u.gif
Atsakyti
siandien mano gydytoja, manes paprasyta, paziurejo gimdos kakleli, ir pasake, kad jis centruotas (o tai esa pavojingiau) ir jo ilgis tik apie 1,5 cm, taciau ziurejo ne echoskopu, o apciuopos budu smile.gif
dabar man 25 savaites, kita gydytoja 18 savaiiciu ziurejo per pilva echoskopu, ir pamatavo 4 cm kakleli...

kuo tiket?
gimda spazmuoja man nuo 14 sav, paskutiniaja savaite net su skausmeliais, todel ir sunerimau.
Sake jei dar su skausmeliais spazmuos, vaziuot i ligonine, nes gresia prieslaikinis...
nedirbu, saugausi pakankamai, ilsiuosi, tik teko paskutinem savaitem streso nemazai bei pavazineti i kita miesta i egzaminus, tai liepe stabdyt mokslus ... smile.gif
Atsakyti
ar cia toks retas reiskinys, kad daugiau niekam neaktualu?....
Atsakyti
manau kad nelabai retas reiškinys. Man pilvelį pradėjo spazmuoti maždaug nuo 12 sav. 3 kartus gulėjau ligoninėj dėl šios problemos. Po to sugalvojau kad reikia važiuoti į Kauno klinikas dar pasikonsultuoti nes gyvenu Alytuje. Kai konsultavausi buvo 25 sav. gydytojas mane labai nuramino išmatavo gimdos kaklelį jis nebuvo sutrumpėjęs. Žodžiu pasakė kad viskas gerai antras nėštumas dėl to spazmuoja daugiau dabar eina 36 sav. po Kauno negulėjau ligoninėj ir magnio nebegeriu (beje pastebėjau ar jį gėriau ar ne spazmuoja taip pačiai nei daugiau nei mažiau) gydytojas liepė negerti. Kažkaip juo pasitikiu kol kas viskas gerai spazmuoja bet kenčiu ir laukiu savo antro angelėlio tikiuosi kad viskas baigsis gerai ir išnešiosiu pilnai. Tai va tokia mano istorija. Aišku suprantu kad kiekvienos atvejis kitoks. Norėjau pasidalinti savo istorija su jumis. manau visada reikia pasikonsultuoti su keliais gydytojais. Linkiu visoms sveikų angeliukų.
Atsakyti
Sveikos,

Na man irgi nustate gimdos kaklelio nepakankamuma verysad.gif trumpejo trumpejo ir sutrumpejo iki 0.98 verysad.gif
Gal yra kam taip buve ir pavyko sekmingai isnesioti ? Leliukui 29 sav.
Atsakyti