Įkraunama...
Įkraunama...

Sutrumpėjęs gimdos kaklelis

labas,man vakar daktare pasake kad kaklelis sutrumpejes,2,2 cm.Tai liepe tik guleti,galiu atsik,elti is lovos tik kai einu i tualeta ar maisto pasiimti verysad.gif .laikiausi siu taisykliu,tris kart per diena magni geriau ir siandien vel ejau tikrintis.Ir ka jus manot,pagerejo,siandien mano kaklelis 3 cm. clap.gif . ir toliau taip sugosiuos,isvarbiausia manau daktares nurodymu klausyti,pasistengti del kleckiuko.Sekmes visoms,ilsekites ir saugokit save mirksiukas.gif
Atsakyti
nu va atradau ir as savo tema doh.gif pirma vaikeli praradau butent del to kad kaklelis atsidare ir rpasidejo gimdymas 25sav verysad.gif ,toliau su dukryte stebejo kakleli ir ka jis 20sav jau buvo labai trumpas bet buvau lt tai sako gulek gulek ir gulet ir taip istempiau ir sulaukiau net termino buvo labai sunku ta visa laika praleist lovoj verysad.gif bet nebuvo kitos iseities,pastoviai saremavau geriau tabletes kad ne taip spasmuotu,bet kazkaip istempem,dabar laukiuosi esu vel uk tai pasakius kas yra ir buvo jie mane stebi kas dvi savaites 14sav buvo 3,5cm ,16sav 3,2cm kita saviate vel lekiu buc beveik 18sav jauciu kad vel bus sutrumpejas tik neaisku kiek,sako taip leisim trumpet iki 25mm tada apsiusim ,tikiuosi isnesiosiu savo zirniuka wub.gif visom sekmes gulekit vaiksciokit kaip su kiausu ir viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
oj kaip man gerai zinomas stresavimas del kiekvieno gimdos kaklelio milimetro doh.gif mano istorija tokia - laukiausi dvyniu, nuo kokios 12 savaites pradejo spazmuot gimda.. ir taip visa nestuma doh.gif spazmavo ziauriai daug, kas nuleme kaklelio trumpejima.. 18 savaiciu ligonineje numatavo 1,5 cm, bet matavo ranka (cia priimamajame), patologiniam sako, kad cia visiska nesamone ir nebeleist taip matuot, nes dalis kaklelio neapciuopiama.. gulinejau, geriau magni, po 4 keturiu matavo echoskopu ir ismatavo 3,5 cm.. tai va, kaip gimda tonuse - kaklelis trumpesnis budavo, kaip sumazedavo spazmu, visad ilgesni numatuodavo.. as jau pati pasimeciau tuose skaiciuose doh.gif 22 savaiciu vaziavau i kauno klinikas, ten ismatavo 2,8 cm, didelio pavojaus neizvelge.. bet as pati jauciau, kad negaliu daug vaiksciot, sedeti, daug laiko gulejau.. 27 savaiciu vel atsiduriau ligoninej, kaklelis bvo 2 cm, vidines ziotys pradejo darytis doh.gif subrandino vaikam plaucius ir buvo manoma, kad gimdysiu, nes 2 vaikai, viskas kitaip, daug pavojingiau toks trumpas kaklelis.. pragulejau 2 savaites, viskas taip pat, isleido.. bet jau gavau nedarbinguma ir namuose gulejau, gulejau saziningai, net per kaledas.. smile.gif pilvas ziauriai kietejo, gal koki 50 kartu i para, 32 savaiciu nusprendziau nueit pasimatuot kaklelio, nes pilvas nakti is viso susitraukdavo kaip akmuo ir neatsileisdavo.. jokie magniai, konjakai (gydytojos nurodymu) nepadejo schmoll.gif ir ka galvojat, 32 savaiciu 2 cm atsidarymas! keliauju i patologini (nors priimamajame teko pasigincyt, kad i gimdykla neveztu doh.gif ), guliu ir laukiu, kartais duoda nifidipina, bet tik kaip visai blogai.. naktiniai kietejimai nedingo, nejo pamiegot visai.. 34 savaiciu pasiskundziau skausmais, tikrina kakleli - 4 cm atsidares! sako laukiam pora valandu, jeigu bus pokyciu - operuosim. Atrodo, kad kazko naujo nevyksta, daktarai net nebetikrina, kad nedirgint kaklelio, guliu toliau. 36 sav 1 d. vel einu skustis, kad kazkaip idomiai skauda, bet dar su abejone tokia, ir se kad nori, atsidarymas 7 cm bigsmile.gif ir subyrejom smile.gif

is tikro visa nestuma save saugojau, daug gulejau, ilsejausi, nieko sunkaus nekeliau, jokiu buities darbu nedirbau, nieko schmoll.gif geriau daug magnio, kuris visai nepadejo, net psichologiskai, tai paskui meciau.. dabar diasporalio nei uz milijona neisgerciau, nu ant tiek slykstus tas skonis doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
nu mergaites ir as pasidalinsiu man nuo 20sav buvo gimdos kaklelio kontrole, nes buvo 2.5cm, po 3 sav vel 2.5cm, o dar po 3 sav liko tik 0.68cm, tai staigiai gavau pora ukolu plauciu brandinimui ir antibijotiku Dalacin...ryt eisiu ziuret, gal pristabde sad.gif zodziu... ne kokios nuotaikeles, bet optimizmo neprarandu smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritusikas @ 2009 12 07, 10:00)
nu mergaites ir as pasidalinsiu man nuo 20sav buvo gimdos kaklelio kontrole, nes buvo 2.5cm, po 3 sav vel 2.5cm, o dar po 3 sav liko tik 0.68cm, tai staigiai gavau pora ukolu plauciu brandinimui ir antibijotiku Dalacin...ryt eisiu ziuret, gal pristabde sad.gif zodziu... ne kokios nuotaikeles, bet optimizmo neprarandu smile.gif wub.gif

oi laikom kumstukus kad jum viskas gerai zinai pati geriausia vaistas lovos rezimas

as geriu magni nzn ar jis padeda ar koks stebuklas dabar kaklas 31mm ziuresim po dvieju sav g.gif
Atsakyti
Merginos o kaip jus suprantate kad su gimdos kakleliu kazkas negerai?
Atsakyti
QUOTE(Meškėnė @ 2009 12 07, 12:15)
Merginos o kaip jus suprantate kad su gimdos kakleliu kazkas negerai?

matai as pima leliuka del kaklelio praradau,su dukryte irgi gal buciau nieko nesupratus kai daktare 20sav patikrinus sako kad visiskai trumpas ,uz tai dabar stebi mane,o jauciuosi kaip ir gerai tik va ilgai stovet negaliu vaiksciot nes apacia plesia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškėnė @ 2009 12 07, 15:15)
Merginos o kaip jus suprantate kad su gimdos kakleliu kazkas negerai?



bent jau man asmenishkai absoliuciai jokiu pojuciu, paciai shokas buvo, kai pasake, kad tiek sutrumpejes...
Papildyta:
QUOTE(Edeva @ 2009 12 07, 15:10)
oi laikom kumstukus kad jum viskas gerai zinai pati geriausia vaistas lovos rezimas

as geriu magni nzn ar jis padeda ar koks stebuklas dabar kaklas 31mm ziuresim po dvieju sav  g.gif



o kiek Tau savaiciu?
Atsakyti
QUOTE(Ritusikas @ 2009 12 07, 12:38)
o kiek Tau savaiciu?

dabar 20sav 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritusikas @ 2009 12 07, 14:38)
bent jau man asmenishkai absoliuciai jokiu pojuciu, paciai shokas buvo, kai pasake, kad tiek sutrumpejes...
Papildyta:
o kiek Tau savaiciu?


o mano gine tik viena karta tikrino kakleli kai buvo 17 sav ir tik del to kad man butu ramiau. Sako pakolkas gerai ir viskas. Dabar net nepaziurejo.... o pilvelis vis sukieteja karts nuo karto. Bet gine sako kol dideliu skausmu nera tai viskas kaip ir ok. Kazkiap neramu pasidare...
Atsakyti
QUOTE(Edeva @ 2009 12 07, 15:40)
dabar 20sav  4u.gif



o tai kiek sutrumpejes? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Meškėnė @ 2009 12 07, 15:55)
o mano gine tik viena karta tikrino kakleli kai buvo 17 sav ir tik del to kad man butu ramiau. Sako pakolkas gerai ir viskas. Dabar net nepaziurejo.... o pilvelis vis sukieteja karts nuo karto. Bet gine sako kol dideliu skausmu nera tai viskas kaip ir ok. Kazkiap neramu pasidare...



nusiramink, butu pasakius, kad trumpesnis ir kad reik kontroles, tada butu paziurejus sekancio vizito metu, manau tikrai pergyvent nereikia, o sakau, jokio jausmo, kad kas negerai, bent jau man nebuvo, nes galvojau, kad kalnus galiu nuverst...
Atsakyti
QUOTE(Ritusikas @ 2009 12 07, 15:05)
o tai kiek sutrumpejes?  g.gif
Papildyta:
nusiramink, butu pasakius, kad trumpesnis ir kad reik kontroles, tada butu paziurejus sekancio vizito metu, manau tikrai pergyvent nereikia, o sakau, jokio jausmo, kad kas negerai, bent jau man nebuvo, nes galvojau, kad kalnus galiu nuverst...


matai man vis kieteja pilvas, tai prisiskaiciau kad tai gali buti trumpejancio kaklelio pozymiai:( vis tos nestukiu baimes doh.gif
Atsakyti