Įkraunama...
Įkraunama...

United Colours Of Benetton

Nusipirkau languotus marskinius, prie dzinsu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 30 sausio 2011 - 09:00
Sveikos,
o as kuo toliau tuo labiau nusiviliu siuo prekiniu zenklu. Modeliukai tai nieko, bet kokybe , mano nuomone, suprastejusi. Paskutinis pirktas megstukas po pirmo skalbimo 2 dydziais sumazejo... O ir trikotazo gaminiai ypac tamsus, greitai nusiskalbia.
Atsakyti
QUOTE(safyra1 @ 2011 01 30, 15:24)
Sveikos,
o as kuo toliau tuo labiau nusiviliu siuo prekiniu zenklu. Modeliukai tai nieko, bet kokybe , mano nuomone, suprastejusi. Paskutinis pirktas megstukas po pirmo skalbimo 2 dydziais sumazejo... O ir trikotazo gaminiai ypac tamsus, greitai nusiskalbia.

Tai skalbti reikia pagal nurodymus ir teisingoje temperaturoje nei susitrauks, nei isbluks.
Atsakyti
QUOTE(lait @ 2011 01 30, 20:04)
Tai skalbti reikia pagal nurodymus ir teisingoje temperaturoje nei susitrauks, nei isbluks.

drinks_cheers.gif , o jei mekstukai vilnoniai, tai tikrai netinkamai skalbiant susitraukia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(graimonda @ 2011 01 20, 17:30)
Sveikos smile.gif  o kur Klaipėdoje yra UCB parduotuvė, anksčiau buvo Akropolyje g.gif , du kart ratus apsukau nu nemačiau blush2.gif


United colors of benetton ir Sisley parduotuves yra PC ,,Herkaus galerija" (H.Manto g. 22). Lauksime Jusu:)
Atsakyti
QUOTE(safyra1 @ 2011 01 30, 17:24)
Sveikos,
o as kuo toliau tuo labiau nusiviliu siuo prekiniu zenklu. Modeliukai tai nieko, bet kokybe , mano nuomone, suprastejusi. Paskutinis pirktas megstukas po pirmo skalbimo 2 dydziais sumazejo... O ir trikotazo gaminiai ypac tamsus, greitai nusiskalbia.

Kokybė - loterija. Nes pati idėja labdaringa. Nieko nepadarysi.

Šiaip susidariau vaizdelį, kad Lietuvon atvaro tai, kas lieka nuo didžiųjų parduotuvių. Ir ne visada gražiausius modelius cool.gif
Atsakyti
QUOTE(letitia @ 2011 02 21, 01:04)
Šiaip susidariau vaizdelį, kad Lietuvon atvaro tai, kas lieka nuo didžiųjų parduotuvių. Ir ne visada gražiausius modelius  cool.gif

Nezinia kaip istikruju yra,bet ir as taip pat manau.Atveza ir naujienu,bet tik dali,gal taiko pagal klimata Lietuviska....kai kitose salyse tapati jau perki su 50-70proc nuolaida pas mus kaba kaip nauja kolekcija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gladiole: 21 vasario 2011 - 09:51
QUOTE(safyra1 @ 2011 01 30, 18:24)
Sveikos,
o as kuo toliau tuo labiau nusiviliu siuo prekiniu zenklu. Modeliukai tai nieko, bet kokybe , mano nuomone, suprastejusi. Paskutinis pirktas megstukas po pirmo skalbimo 2 dydziais sumazejo... O ir trikotazo gaminiai ypac tamsus, greitai nusiskalbia.

Na as si prekini zenkla labai megstu, nes kaina daugmaz atitinka kokybe, ypac per ispardavimus. As nezinau kitos tokio lygio parduotuves, man visos mango, zara, vero moda - laaabai prastos kokybes, o kainos pagal kokybe mano manymu per aukstos.
O kas del blukimo, tai jeigu rubai dazyti su augalines kilmes dazais(kas maziau kenksminga), tai ir blunka labiau, o vilna 100% - visada susitraukia. As jau senai ismokau grynos vilnos gaminius skalbti tik rankomis (netinka skalbimo masinos nei su delikaciausia programa). Labai megstu UCB megztukus is 100% vilnos, man jie labai silti ir mieli wub.gif, o ir trikotazas kokybiskas, siules nekreivos... Zodziu, as kol kas Lietuvoje analogo siam brendui nematau, o gal jau kas atradote kazka panasaus? Pasufleruokit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollė @ 2011 02 27, 16:46)
Na as si prekini zenkla labai megstu, nes kaina daugmaz atitinka kokybe, ypac per ispardavimus. As nezinau kitos tokio lygio parduotuves, man visos mango, zara, vero moda - laaabai prastos kokybes, o kainos pagal kokybe mano manymu per aukstos.
O kas del blukimo, tai jeigu rubai dazyti su augalines kilmes dazais(kas maziau kenksminga), tai ir blunka labiau, o vilna 100% - visada susitraukia. As jau senai ismokau grynos vilnos gaminius skalbti tik rankomis (netinka skalbimo masinos nei su delikaciausia programa). Labai megstu UCB megztukus is 100% vilnos, man jie labai silti ir mieli wub.gif, o ir trikotazas kokybiskas, siules nekreivos... Zodziu, as kol kas Lietuvoje analogo siam brendui nematau, o gal jau kas atradote kazka panasaus? Pasufleruokit blush2.gif



Beveik viskas pritariu. Man taip pat labai patinka UCB ir kainos - kokybės santykis manau normalus, ypač turint VIP kortelę tongue.gif del blukimo, pastebėjau, kad medvilniniai marskinukai pablunka, ir gal per greitai nei norėtųsi g.gif o megztukų kokybė man labai patinka. Pernai buvo labai gera dalykinių suknelių, kostiumelių kolekcija. Šiemet pasigedau labai to. Matavausi viena languota suknele dalykinio stiliaus iš naujos kolekcijos, bet kazkaip padidintas šiemet xs dydis ir ne taip gražiai guli g.gif
Ai, o dar dėl kitų brandų kokybiškų drabužių, kas man patinka LT - tai aprangos galerijoj Miss sixty, Killah ir Naf Naf. Jų kainos didesnės nei UCB, bet marškinukų pvz kokybė geresnė. Tik pasirinkimas mažesnis modelių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jorky: 28 vasario 2011 - 11:48
QUOTE(Jorky @ 2011 02 28, 12:46)
Beveik viskas pritariu. Man taip pat labai patinka UCB ir kainos - kokybės santykis manau normalus, ypač turint VIP kortelę  tongue.gif del blukimo, pastebėjau, kad medvilniniai marskinukai pablunka, ir gal per greitai nei norėtųsi g.gif  o megztukų kokybė man labai patinka. Pernai buvo labai gera dalykinių suknelių, kostiumelių kolekcija. Šiemet pasigedau labai to. Matavausi viena languota suknele dalykinio stiliaus iš naujos kolekcijos, bet kazkaip padidintas šiemet xs dydis ir ne taip gražiai guli  g.gif
Ai, o dar dėl kitų brandų kokybiškų drabužių, kas man patinka LT - tai aprangos galerijoj Miss sixty, Killah ir Naf Naf. Jų kainos didesnės nei UCB, bet marškinukų pvz kokybė geresnė. Tik pasirinkimas mažesnis modelių.

Siaip esu uzsienio e-parduotuvese maciusi miss sixty daiktu, tai yra yra i ka paziuret, bet Lietuvoje kiek esu maciusi - vienas kitas patiko, bet man pasirode neadekvati kaina, visgi tai nera jau toks garsus prekinis zenklas, kazkaip man neitikinamai atrode g.gif. Tarkim, dzinsai MS kainuoja ~ 500, 600 lt, uz tokia kaina as geriau renkuosi GF ferre, DG sport linija ar kt.zymesnius zenklus, kuriu gaminiai tikrai idomus ir kokybiski.
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 01 09, 12:21)
vakar uzejau i akropoli, na tragedija.... jokio pasirinkimo, tuscia parde. Sijonu nera visiskai... doh.gif  blink.gif  verysad.gif

Akropolio UCB isvis nieko gero jau seeenai neberandu doh.gif dar praeita ziema vaikams idomesniu pripirkau,sia isvis tragedija doh.gif
Idomesniu dalykeliu randu Ozo UCB,vakar kaip tik buvau,nusipirkau 3 rubus thumbup.gif ir dukrai suknele...esu laaaabai patenkinta,tikrai grazus daiktai ir vnt liko tik po viena.
Dar linini kostiumeli nusiziurejau,grazutis vasarai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(olgunia_2006 @ 2011 01 20, 07:48)
Mergites, o realiai gal kas jau mate nauja kolekcija? Kaip JUms, ar patiko? Ar verta demesio?  biggrin.gif

verta biggrin.gif bet realiai grazesni,idomesni dalykeliai ir prapirkt arba po viena du vnt like rolleyes.gif arba spalva jau ne ta schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(SaiMita @ 2011 01 20, 11:11)
Labai megstu sia parduotuve, tik kad kainos  doh.gif
bet kokybe tikrai nebloga...  ax.gif  turejau pukine striuke, tai kokius 4 metus isvaiksciojau ir puikiai atitarnavo  ax.gif


del kokybes...tai yra rubeliu kuriu kokybe man nepatinka ir is karto matosi,kad issitampys schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(SaiMita @ 2011 01 20, 12:20)
o tu suknuciu Klaipeda turbut neturejo, nes nemaciau  doh.gif  labai jau grazios  wub.gif

suknutes grazios bet realiai nemaciau,kad mergaite su sia suknute atrodytu graziai unsure.gif saviskei irghi matavau netiko,dar mergaites salia matavosi irgi ne ispudingai atrode unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Jorky @ 2011 02 28, 10:46)
ypač turint VIP kortelę  tongue.gif

kiek nuolaida? cis kokioje UCB?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 02 kovo 2011 - 14:14
QUOTE(jolita.martyna @ 2011 03 02, 15:21)
kiek nuolaida? cis kokioje UCB?



25%
Atsakyti