Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT saga, 46 tema

Apklausa: Šauniausias filmas/serialas apie vampyrus: (43 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Arti @ 2011 01 06, 12:56)
oij wub.gif man tai patinka kai vyrai ypatingom progom pratruksta wub.gif Bet ypatingom blyn lotuliukas.gif



QUOTE(Japoniene @ 2011 01 06, 13:02)


Pirma... neaisku ar verkia, ar apsvietimas ir akys ziba... biggrin.gif
Antra...pati apsiverkiau, kai isgirdau, kad Kristen gavo apdovanojima ir pamaciau ja einancia to apdovanojimo atsiimti. wub.gif
Trecia...atsiimu zodzius, kad cia kompanija labai puiki biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 06 sausio 2011 - 12:19
QUOTE(Daiva41 @ 2011 01 06, 12:18)

Trecia...atsiimu zodzius, kad cia kompanija labai puiki biggrin.gif

unsure.gif unsure.gif unsure.gif cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(style @ 2011 01 06, 13:22)

Neraudok schmoll.gif ...dukra, tai ne kompanija mirksiukas.gif ...tai seima... mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Verkia jis ten ar neverkia... koks skirtumas... smile.gif
Man dziugu, kad jis laimingas, kad jis dziaugiasi, kad jo mylima moteris laimi apdovanojima, jis yra jos gerbejas Nr. 1. Ir jis sia nakti buvo daug laimingesnis, kad apdovanojima gavo ne jis, o Kristen. Ji buvo ivertinta butent fanu ( o visi zino, kiek jai tenka visko perskaityti, isgirsti butent is ju del vaidybos, santykiu su Robertu ir pan). Jis nemoka slepti savo jausmu, ir tai dar karta irode, kad jis ja dievina. Jam net nebuvo reikalo dalyvauti siuose apdovanojimuose, bet jis cia vaziavo ne del Tayloro, o del jos...

Vienoms patinka istorija, kitoms aktoriai, dar kitoms kompanija... Juk tai normalu smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2011 01 06, 12:24)
Neraudok schmoll.gif ...dukra, tai ne kompanija mirksiukas.gif ...tai seima... mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

Va va, tu teisi. O dazniausiai gi mamos ir dukros nuomones nesutampa... Bet jos vis tiek viena kita myli... wub.gif 4u.gif

Te mamukau, cia Tau:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style: 06 sausio 2011 - 12:32
QUOTE(Daiva41 @ 2011 01 06, 12:18)
Pirma... neaisku ar verkia, ar apsvietimas ir akys ziba... biggrin.gif
Antra...pati apsiverkiau, kai isgirdau, kad Kristen gavo apdovanojima ir pamaciau ja einancia to apdovanojimo atsiimti. wub.gif
Trecia...atsiimu zodzius, kad cia kompanija labai puiki biggrin.gif

1. Vo čia variantas bigsmile.gif
2. Ištikro tai puikiai tave suprantu.
3. Va šito jau laukiau sorry jeigu kas ne taip unsure.gif , bet juk čia tik mano ir Arti nuomonė, tu dėmesio nekraipk. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2011 01 06, 12:28)
Verkia jis ten ar neverkia... koks skirtumas...  smile.gif
Man dziugu, kad jis laimingas, kad jis dziaugiasi, kad jo mylima moteris laimi apdovanojima, jis yra jos gerbejas Nr. 1. Ir jis sia nakti buvo daug laimingesnis, kad apdovanojima gavo ne jis, o Kristen. Ji buvo ivertinta butent fanu ( o visi zino, kiek jai tenka visko perskaityti, isgirsti butent is ju del vaidybos, santykiu su Robertu ir pan). Jis nemoka slepti savo jausmu, ir tai dar karta irode, kad jis ja dievina. Jam net nebuvo reikalo dalyvauti siuose apdovanojimuose, bet jis cia vaziavo ne del Tayloro, o del jos...

Vienoms patinka istorija, kitoms aktoriai, dar kitoms kompanija... Juk tai normalu  smile.gif

Labai labai graziai ir teisingai parasei. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Japoniene @ 2011 01 06, 13:30)
3. Va šito jau laukiau sorry jeigu kas ne taip unsure.gif , bet juk čia tik mano ir Arti nuomonė, tu dėmesio nekraipk.  biggrin.gif

mirksiukas.gif 000054.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(style @ 2011 01 06, 12:08)
g.gif Na as tai nezinau... Maniskis truputi linkes ypatingom progom susigraudint (kai gimdziau tai kaip krokodilas verke  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ), bet kazkaip manes nezavi vyrai slapiom akim. Man nei silta, nei salta, o labiausiai juokinga. Jei verkia, tai lai tyliai vieni. Cia mano nuomone.  tongue.gif

Saviski per 10 metu..maciau viena karta verkianti..nesakysiu, kas per situacija buvo..nu bet tada tos kelios isriedejusios asaros labai daug pasake wub.gif O siaip jo...labai keista matyt vyrus verkiancius unsure.gif Buvo situacija, kai as jo klausiau "kaip tu gali laikytis"..o jis sako "uztenka taves verkiancios..jei dar as pradeciau verkti..tai tu isvis panikuot pradetum"..va taip va ax.gif laikosi jie vargsai, kad mums drasiau gyvent butu lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniskis verkia...maciau ne viena karta... ax.gif
Nepatinka verkiantys girti vyrai... doh.gif
Visai kitais blaiviais momentais, man verkiantis vyras labai retas, bet malonus reiskinys...jie tokie pat jautrus, kaip ir mes... biggrin.gif
Atsakyti
Daiva, taigi sakiau kad ypatingom progom grazu wub.gif Nu bet kasdien zliumbiantys vyrai man schmoll.gif Uztenka, kad pati zliumbike esu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2011 01 06, 12:36)
Nepatinka verkiantys girti vyrai... doh.gif
Visai kitais blaiviais momentais, man verkiantis vyras labai retas, bet malonus reiskinys...jie tokie pat jautrus, kaip ir mes... biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Mano vyras daznai sako sunui - nezliumbk, gi tu vyras. doh.gif Nu blyn, lai vaikystej tada issizliumbia jie. Bet kaip jie susitvardo tai neikertu. As savo tecio nesu macius verkiancio, net per mamos savo laidotuves neverke, o jis tai laaaabai jautrus zmogus... unsure.gif
QUOTE(Arti @ 2011 01 06, 12:36)
Daiva, taigi sakiau kad ypatingom progom grazu wub.gif Nu bet kasdien zliumbiantys vyrai man schmoll.gif Uztenka, kad pati zliumbike esu lotuliukas.gif

va va.. as tai totali zliumbike, man uztenka filma pazet koki ir jau verkiu verkiu... Bet gyvenime savo pacios tai retai verkiu... Dazniau sukauju... blush2.gif unsure.gif lotuliukas.gif

Myliu Jamie wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style: 06 sausio 2011 - 12:41