Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT saga, 46 tema

Apklausa: Šauniausias filmas/serialas apie vampyrus: (43 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Arti @ 2011 01 06, 13:36)
Daiva, taigi sakiau kad ypatingom progom grazu wub.gif Nu bet kasdien zliumbiantys vyrai man schmoll.gif Uztenka, kad pati zliumbike esu lotuliukas.gif

Supratau...supratau... mirksiukas.gif biggrin.gif
As maciau kasdien verkianti vyra...kai einu i parduotuve, prie kiosko toks stovi ir centu praso odekolono buteliukui...pastoviai verkia, kad zmona negera doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2011 01 06, 12:28)
Verkia jis ten ar neverkia... koks skirtumas...  smile.gif
Man dziugu, kad jis laimingas, kad jis dziaugiasi, kad jo mylima moteris laimi apdovanojima, jis yra jos gerbejas Nr. 1. Ir jis sia nakti buvo daug laimingesnis, kad apdovanojima gavo ne jis, o Kristen. Ji buvo ivertinta butent fanu ( o visi zino, kiek jai tenka visko perskaityti, isgirsti butent is ju del vaidybos, santykiu su Robertu ir pan). Jis nemoka slepti savo jausmu, ir tai dar karta irode, kad jis ja dievina. Jam net nebuvo reikalo dalyvauti siuose apdovanojimuose, bet jis cia vaziavo ne del Tayloro, o del jos...

thumbup.gif as labai sutinku su sitais zodziais..Ta ir norejau pasakyt, tik trumpiau..ale mane ne taip suprato doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2011 01 06, 13:40)
thumbup.gif as labai sutinku su sitais zodziais..Ta ir norejau pasakyt, tik trumpiau..ale mane ne taip suprato doh.gif

Atsiimu zodzius...kompanija nepakartojama... thumbup.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2011 01 06, 12:47)
Atsiimu zodzius...kompanija nepakartojama... thumbup.gif  biggrin.gif  lotuliukas.gif

yahoo.gif yu.gif ok.gif yess.gif sokiai.gif assa.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2011 01 06, 13:49)
yahoo.gif  yu.gif  ok.gif  yess.gif  sokiai.gif  assa.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nu vaaaaaaaaaaaaaaaa...tvarka...galiu eiti ... biggrin.gif
Atsakyti
Style, kas tu pagal zodiaka? mirksiukas.gif As zinok matau dvi Style..kartais vienokia, kartais kitokia lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ech, kokie jie jauni, kokie grazus, kokie laimingi...... wub.gif
Atsakyti
Style, greituka pavarei bigsmile.gif ir dar toki nebloga mirksiukas.gif Balionas 4u.gif
QUOTE(style @ 2011 01 06, 10:05)
Bet, kad ir Tayloras i ja taip sexy ziurejo kai ji ejo pasiimti apdovanojimo  unsure.gif  unsure.gif Ir pirmesnis susiprotejo ja palydeti... Ar tik nebus jie swingeriai???  unsure.gif  unsure.gif
____________
juokauju

doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif JEeeeee lotuliukas.gif

As dar apie kablus trumpai - Man grazus ax.gif ta prasme grazu ziuret i Kristen su tais kablais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nika89: 06 sausio 2011 - 13:00
QUOTE(Arti @ 2011 01 06, 12:54)
Style, kas tu pagal zodiaka? mirksiukas.gif As zinok matau dvi Style..kartais vienokia, kartais kitokia lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif pataikei - as svarstykles... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2011 01 06, 12:49)
Jo akyse asaros...  ax.gif  wub.gif

user posted image


wow.. wub.gif wub.gif wub.gif nu man dabar niekas neirodys, kad jis jos nemyli schmoll.gif MYLI.. wub.gif
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2011 01 06, 13:28)
Verkia jis ten ar neverkia... koks skirtumas...  smile.gif
Man dziugu, kad jis laimingas, kad jis dziaugiasi, kad jo mylima moteris laimi apdovanojima, jis yra jos gerbejas Nr. 1. Ir jis sia nakti buvo daug laimingesnis, kad apdovanojima gavo ne jis, o Kristen. Ji buvo ivertinta butent fanu ( o visi zino, kiek jai tenka visko perskaityti, isgirsti butent is ju del vaidybos, santykiu su Robertu ir pan). Jis nemoka slepti savo jausmu, ir tai dar karta irode, kad jis ja dievina. Jam net nebuvo reikalo dalyvauti siuose apdovanojimuose, bet jis cia vaziavo ne del Tayloro, o del jos...

dabar as verksiu.. kaip graziai parasyta wub.gif kad mane kas taip myletu rolleyes.gif biggrin.gif
bet kiek geru emociju sian gavau is sitos temos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Prancuzyte @ 2011 01 06, 13:04)
wow.. wub.gif  wub.gif  wub.gif  nu man dabar niekas neirodys, kad jis jos nemyli  schmoll.gif  MYLI.. wub.gif

dabar as verksiu.. kaip graziai parasyta  wub.gif  kad mane kas taip myletu  rolleyes.gif  biggrin.gif
bet kiek geru emociju sian gavau is sitos temos  thumbup.gif

Nu rizikuoju gaut i kaulus, ale netikiu kad anie draugauna irnesakyk.gif nes pvz gal vare i apdovanojimus del reklamos, juk naujas filmas ir t.t. O kad araros ziba a siaip blizga, tai kiekvienas manau dziaugtus kad drauga taip pagerbe, as pvz dudas paleisciau jei kokia style uz jos kedutes butu apdovanota blush2.gif va taip, pagailekit, nemuskit laugh.gif o jei ir draugauja tai valio biggrin.gif
Atsakyti
schmoll.gif As tai zinok tikiu, kad draugauja, pradzioj kazkaip nelabai dar tikejau, bet dabar tai net neabejoju smile.gif Kazkaip man tas toks nenaturalus atstumas tar ju pries kameras jau toks netikras, jei ju nieks nesietu, man rodos, visai kitoks elesys butu, o dabar bijo prisiliest viens prie kito, kad tik kas nenupyskintu smile.gif
Atsakyti