Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Rita Dovydaitienė.

sveikutes gal kam teko su sia gydytoja susidurti?gal kokiu atsiliepimu turite?man siule uz 600 lt privaciai ja nusisamdyti...gal kasnors ka nors zinot kaip ten buna poto ?ar tu lt ir uztenka ar reik dar moketi gimdymo namuose ir t.t.? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės smile.gif , šiaip aš pas ja negimdžiau ir visiškai nenorėčiau. Aš pas ja lankiausi profilaktiškai, tai jos grubumas ir šaltumas mane pritrenkė.
Atsakyti
As taipogi pas sia gydytoja negimdziau, bet turejau sioki toki kurioza. Lankiausi pas ja nestumo laikotarpiu. Tai ji pas mane mate ne tik vaisiu, bet ir cista. Labai issigandau ir nuvariau dar pasitikrint pas kita gyd. O pasirodo ta cista buvo - kita mergyte. Dugiau pas ja taip ir negrizau. Ir dabar auginu grazuoles dvynukes thumbup.gif
Atsakyti
Labai neatsakinga daktare.Pas ja lankiausi,bet jos neatsakingumas virs ribu.
Atsakyti
na va kaip buna o as pas ja 5metai lankaus ir man ji super ir du vaikiukus su ja gimdziau.
Atsakyti
1.Man ji su kolege mano dvyniams išsigimus bandė pripiršt.... Ačiū Dievui gimė sveiki, gražūs dvyniai. thumbup.gif thumbup.gif
2.Labai jau siūlė gimdyti pas ją....bet ačiū daktarui Krūminiui kuris mane perkalbėjo ir gimdžiau klinikose. Praėjus kelioms minutėms po gimdimo stojo abiejų vaikučių širdelės, skubiai reikėjo pagalbos. Pasak gydytojos Gembeckienės pas kurią gimdžiau, būtų tikrai nespėją pervešti mano mažylių į klinikas ir suteikt reikiamą pagalbą.
Tai apie šitą gydytoją tikrai nieko gero pasakyti negaliu.
Atsakyti
QUOTE(Madmozel @ 2006 02 21, 20:24)
As taipogi pas sia gydytoja negimdziau, bet turejau sioki toki kurioza. Lankiausi pas ja nestumo laikotarpiu. Tai ji pas mane mate ne tik vaisiu, bet ir cista. Labai issigandau ir nuvariau dar pasitikrint pas kita gyd. O pasirodo ta cista buvo - kita mergyte. Dugiau pas ja taip ir negrizau. Ir dabar auginu grazuoles dvynukes  thumbup.gif

smile.gif Kai laukiausi dukters irgi jau per pirmą echo gydytoja kažkokį darinį šalia pamatė, sako, arba kokia mioma, arba dvynukai, neretai taip būna smile.gif oi kaip savo gyvenimėlį pergalvojom su vyru biggrin.gif Bet dvynukų nebuvo...


O Dovydaitienė man schmoll.gif Manau, koks bebūtų gydytojas, su juo pirmiausia turi rasti kalbą, kad neliktų neaiškumų, neatsakytų klausimų. Pas ją lankiausi tik kartą, pasirodė kaip vilma rašė, šalta ir nelinkusi gilintis į mano problemas. niu netiko man toksd bendravimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miegelis: 03 kovo 2006 - 18:51
o man tai is vis geraisia - lankiausi visa nestuma, betgimdyti nusprendziau kmk. tai liepe uz konsultacijas susimoketi. paskambinau i mazyli - sako jokio tokio mokescio nera...
o kai jos klausiau kaip ten viskas vyksta, tai - negalvo, kad daktaras prie taves bus uz kelis simtus... ir dar akuserei reiks duot, ir seselei... ne 10 vaiku gimdot, galit susimoketi...
vietoj to, kad sakytu jog pades
Atsakyti
Labai keista skaityti tokius zodzius. as pirma vaika gimdziau pas sia gydytoja ir si karta noreciau papult, kadangi as nesitariu, o vaziuoju pas ta kas budi. O man kartais atrodo, kad tos kurios klausia kiek moketi, tai gal ir izeidzia gydytojas, nes as pirma karta kai vaziavau gimdyt, tai gydytoja per visa gimdyma buvo salia, tikrai padejo (net keista skaityti kitu pasisakymus, kad joms labiau padejo akuseres), o mes jai simboliskai atsidekojom tiktai kita diena po gimdymo. Taip, kad...
Beje mane labai nustebino, kad si nestuma, kai gulejau patologiniam skyriuje, o gyd. Dovydaitiene budejo, tai atejus ji pazino mane, kad as pas ja gimdziau, nors mano pirmas sunus gime 2001 metais. Turbut tikrai kartais reikia kad biolaukai sutaptu...
Atsakyti
Lankausi pas R. Dovydaitienę ir esu labai patenkinta. Nežinau, kaip būtų, jei būtų kilę kokių problemų, bet nėštumas buvo lengvas, gimdymas taip pat, o gydytojos priežiūra likau patenkinta. Čia ko gero irgi biolaukai sutapo, nes man gana sunku rast tinkančius gydytojus. Esu bailė, viską noriu žinoti ir pan. Kai kurioms tai nepatinka, o ši gydytoja mane priėmė tokią, kokia esu.
Mokėti reikia dabar jau kiekvieną kartą atėjus, nes lankausi ne MGN, o filiale. O prieš kelis metus visą nėštumą priežiūra buvo nemokama. Viskas keičiasi.

Man ši gydytoja rūpestinga, švelni. Taip, ji temperamentinga, sako tiesiai, jei klausi, bet tai nėra blogai. smile.gif
Atsakyti
Aš galiu tik gerai atsiliepti apie šią gydytoją. lankiausi pas ją per visą nėštumą ir gimdžiau pas ją. Visas dienas, kol gulėjau Mažylyje ateidavo palankyti, paskui dar ir į namus skambino, klausinėjo ar viskas gerai. Per sąrėmus masažavo, stengėsi raminti, aiškino, kas vyksta ir kad taip turi būti. Visą laiką buvo šalia. Na, tik geri prisiminimai biggrin.gif
Atsakyti
Ir man teko su ja susidurti, kai gulėjau dėl gresiančio persileidimo. Tai paliko labai gerą įspūdį.
Atsakyti