Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip neprarasti optimizmo ieškant darbo?

Apklausa: Kokio atlyginimo tikitės naujame darbe? (netto) (100 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Geltonazuvis @ 2011 01 19, 14:03)
Žinau, kad reikia daugiau pasitikėjimo, tik nežinau, kur jo gauti, kaip įgyti...  blush2.gif

ikalti sau i galva, paprasciausiai 4u.gif nesam mes idealai, tikrai ne, bet pvz gal turit kokiu sau graziu savybiu, koki grazu bruoza, ten idealius nagus ar plaukus, nu del kazko, kas suteikia pasitikejimo savimi.. nu nezinau, bet bent niekada sau nekartoti neigiamu dalyku, kad negrazi, negera, nemokanti to ar ano.. viskas tik teigiamai 4u.gif arba siaip, gera nuotaika, su sypsena, tokius zmones labai traukia kiti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Draugiška @ 2011 01 19, 13:52)
na nerealistiskai kalbeti gerai, nes tai ir ikvepia. aplamai "blogai" zodzio negalima vartot, reikia sakyt "gerai", "puikiai", o tie, kurie sodina, gal pavydi tokio optimizmo? smile.gif

Apskritai, ne aplamai biggrin.gif

Aišku, kad pavydi. Nors nėra ko, aš žinau kaip gyvent reikia, bet ne visada ir pati sau pritaikau. Bet nedaug kenkėjų, daugiau tų, kurie pasisemia jėgų ir kol nenusėda, sau smagiai irias į priekį. Mums visiems reikia postūmio iš šalies, vieniems tai geros mintys, kitiems tai bankrotas, tretiems skyrybos, ketvirtiems meilė ir t. t. biggrin.gif O kai viskas ramu, tai ir veiksmai ramūs smile.gif

Atsakyti
Sveikos, likimo draugės,

AB Empower šiuo metu ieško buhalterės. Darbo pobūdis: pirminių dokumentų apskaita, skolų derinimas, mokėjimo pavedimų formavimas ir kt. darbai. Dirbama su Debetas buhalterine programa. Įmonė įsikūrusi Motorų g. 4 Kirtimuose. Mane kvietė pokalbiui personalo vadovė Dalia Morkaitytė, tačiau man per toli darbo vieta. Ką iš vilniečių domina, pabandykite su ja susisiekti.

Taip pat norėjau pasiteirauti, gal kuri iš vilniečių dalyvavo atrankoje dėl administratorės darbo AB Lesto. Praėjau du etapus ir vėl jie skelbimą iš naujo įdėjo į www.cvonline.lt Nesuprantama iš vis kokios administratorės jiems reikia... Bent jau informuotų tuos dalyvius, kad deja jų nepasirinko ir pan., o dabar elgiasi kaip su tuščia vieta....
Atsakyti
QUOTE(Transcendens @ 2011 01 19, 14:28)
Apskritai, ne aplamai biggrin.gif

Aišku, kad pavydi. Nors nėra ko, aš žinau kaip gyvent reikia, bet ne visada ir pati sau pritaikau. Bet nedaug kenkėjų, daugiau tų, kurie pasisemia jėgų ir kol nenusėda, sau smagiai irias į priekį. Mums visiems reikia postūmio iš šalies, vieniems tai geros mintys, kitiems tai bankrotas, tretiems skyrybos, ketvirtiems meilė ir t. t. biggrin.gif  O kai viskas ramu, tai ir veiksmai ramūs smile.gif

o taip, kaip ta zargona pakeist doh.gif tongue.gif

o tu/jus nebusit dvyniu zenklo? mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Draugiška @ 2011 01 19, 15:01)
o taip, kaip ta zargona pakeist doh.gif  tongue.gif

o tu/jus nebusit dvyniu zenklo? mirksiukas.gif

Turiu vyrą dvynį dry.gif

Aš jautis.
Atsakyti
QUOTE(Transcendens @ 2011 01 19, 15:31)
Turiu vyrą dvynį  dry.gif

Aš jautis.

a, vyrai nuo moters skiriasi irnesakyk.gif

pakviete i pokalbi thumbup.gif pasiule kitas pareigas, nei siunciau ir daug geresnes bigsmile.gif
Atsakyti
nu va, pvz

issiunciau cv, kai tik pasirode skelbimas, be motyvacinio, siunciau is savo pasto, ne per sitema.
nurodyti reikejo miesta-nenurodziau.
per sistema issiusta 9 prasymai.
informuos tik atrinktus.
einu i pokalbi ryt.

bet internete apie ta imone labai skurdi informacija, labai..
Atsakyti
QUOTE(Draugiška @ 2011 01 19, 16:42)


pakviete i pokalbi thumbup.gif pasiule kitas pareigas, nei siunciau ir daug geresnes bigsmile.gif


super thumbup.gif
QUOTE(raganiukstiene @ 2011 01 19, 16:47)


bet internete apie ta imone labai skurdi informacija, labai..

Geriau skurdi, nei vien neigiami atsiliepimai smile.gif
Atsakyti
Sveikos, toks klausimelis, cia as jau visai is beviltiskumo blush2.gif ar siunciate ten, kur jau karta kandidatavote ar net jau buvote pokalbyje (taciau jokio ats negavote)? ta prasme, kai skelbimas atsiranda po savaites, ar menesio ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fancy: 19 sausio 2011 - 16:08
QUOTE(fancy @ 2011 01 19, 17:07)
Sveikos, toks klausimelis, cia as jau visai is beviltiskumo blush2.gif  ar siunciate ten, kur jau karta kandidatavote ar net jau buvote pokalbyje (taciau jokio ats negavote)? ta prasme, kai skelbimas atsiranda po savaites, ar menesio ir pan.

aš tai ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Draugiška @ 2011 01 19, 17:42)
pakviete i pokalbi thumbup.gif pasiule kitas pareigas, nei siunciau ir daug geresnes bigsmile.gif


Laukiam gerų žinių!!!

QUOTE(raganiukstiene @ 2011 01 19, 17:47)
bet internete apie ta imone labai skurdi informacija, labai..


Skurdi informacija dar nereiškia nieko blogo. Iš patirties sakau mirksiukas.gif

QUOTE(fancy @ 2011 01 19, 18:07)
Sveikos, toks klausimelis, cia as jau visai is beviltiskumo blush2.gif  ar siunciate ten, kur jau karta kandidatavote ar net jau buvote pokalbyje (taciau jokio ats negavote)? ta prasme, kai skelbimas atsiranda po savaites, ar menesio ir pan.


Žiūrint po kiek laiko skelbimas pasirodo. Jei kartojamas gan greitai, tai siunčiu. Bet jei po kokios poros mėn, tai ne. Nes tada galvoju, kad kandidatė neištvėrė ir pabėgo nuo jų tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Geltonazuvis: 19 sausio 2011 - 16:23
QUOTE(Geltonazuvis @ 2011 01 19, 13:28)
O iš kur gauti tos drąsos, nueiti ir pasakyti, kad ieškau darbo? Aš taip nemoku, trūksta drąsos, ne mano būdui tai  schmoll.gif  verysad.gif O nuėjus, nuo ko pradėti pokalbį? Kokį atsakymą pateikti, kai tavęs paklausia, kodėl nori būtent šioje įmonėje dirbti?

Transcendens, gal galėtum perskaityti mano CV ir motyvacinį ir parašyti savo pastabas, Jei gali, tuomet atsiųsk savo emailą į AŽ. Labai norėčiau išgirsti nuomonę iš šalies  ax.gif

Pookeli, smagu, kad pagaliau pavyko normaliai pasikalbėti  mirksiukas.gif


na prisijungsiu, nes paskaitinėju kasdien, šiaip ieškausi naujo darbo, šiuo metu esu vaiko auginimo atostogose, stažas anam darbe šeši metai, darbas rastas per tarpininkavimo agentūrą.

Dabar gi ieškau naujo, noriu pakeist ir profilį, ir įmonės dydis svarbu, nes prieš tai dirbome tik dviese.

Apie ėjimą į įmones, taip rašo užsieniečiai, nes jie nėra buvę pas mus įmonėse, aš net neįsivaizduoju, kam eiti ir gadinti sau ar tai administratorei dieną, jei jau yra noras darbintis būtent į ta įmonę, tai siunčiate cv su pridėtu kreipimosi laišku į bendrą el.paštą arba į personalo skyrių, jei tokį turi. Gerai, jei pataikysi gerą dieną, o jei ant kokio čp, tai ne tik, kad to tavo cv neskaitys, bet ir užmes kur nors ir nieko čia keista, nes kultūra mūsų ir užsienio įmonių kaip diena ir naktis, be ja esu savaitę sėdėjus Belgijoje įmonėje kurioje dirbau, patikėkit manim ten pietų pertrauka - visi pakilo ir išėjo, ir niekam net į galvą nešovė, kad čia kas nors keisto, kaip ir namo, be kelių minučių penkios ofisas tuščias.
Atsakyti