Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški serialai

QUOTE(TSB @ 2011 08 06, 14:57)
Sakykit,kokių metų siuntėtės?

Jei gerai pamenu tai jei keli metai tai keli sezonai yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TSB @ 2011 08 06, 15:57)
Sakykit,kokių metų siuntėtės?

Visa filma atziurejau.
Atsakyti
http://kinozal.tv/de...s.php?id=251172
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2011 08 04, 09:30)
Ką tik baigiau ziureti 'Кружева'.Patiko Konstantinas labai , tik jo tas akcentas man nea.O ten jo seseri vaidino dabartine zmona smile.gif ir dar paziurejau 'Тушите свет ". Jis vaidina toki koks
ir yra - zavus  rolleyes.gif  simpatiskas  bigsmile.gif su savo graziaja sypsena biggrin.gif
O pats filmas kaip filmas.Ziureti galima .
kas matet sita, verta ziureti?
'Любовь слепа'

Peržiūrėjau Kruževa, visai nieko
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2011 08 06, 19:41)

oooo, pirma karta apie meile ir vyresnius zmones bigsmile.gif
Atsakyti
Я тебя люблю»
«Три полуграции»
«Любовь слепа»,
«Счастье по рецепту»
cia filmai-serialai sukurti pagal Екатерина Вильмонт romanus.Ir visi man patiko.
Atsakyti
Nejau niekas nežiūri Институт благородных девиц..?
Man tai jis labai patinka,parodomos žmogiškosios vertybės ir niekšybės,gražus pastatymas,aplinka,aktorių darbas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egesichora @ 2011 08 07, 15:56)
Nejau niekas nežiūri Институт благородных девиц..?
Man tai jis labai patinka,parodomos žmogiškosios vertybės ir niekšybės,gražus pastatymas,aplinka,aktorių darbas  mirksiukas.gif

gal geras bet seriju ohoho lotuliukas.gif
Atsakyti
Po seriją kasdien (išskyrus savaitgalius) mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš dėl Сердце Марии, ar yra žiūrinčių? Man visai įdomus pasirodė. Tik kad ištęstas. Net per daug. Šiaip idėja nebanali. Ir dialogai puikūs, yra ką sau pritaikyti smile.gif Dar vienas aktorius į Robert De Niro panašus, MATVėJO darbuotojas. Labai panašus, net mimika. O internete nuorodos su jo foto neradau.

Taigi, kiek bus serijų šio serialo? Ir kurioje serijoje tas paaiškėjimas tarp Matvėjo ir Annos įvyks? Nejaugi paskutinėje?
Atsakyti
Va,dabar 52 seriją žiūrėsiu,bet dar Anna su Matvejumi nežino kas yra kas. Viso 60 serijų turėtų būti. Tai kaip jau ir pabaiga. Man ,be dialogų,dar viena melodija labai patinka smile.gif
Atsakyti
Čia kuri? Marijos mėgiama? Ar iš garso takelio? Gal iš kavinės Matvėjo draugo? Bet va ir tęsia visą serialą. Įdomus, tik į 20 serijų tilptų smile.gif
Atsakyti