Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški serialai

QUOTE(egesichora @ 2011 08 08, 22:52)
Va,dabar 52 seriją žiūrėsiu,bet dar Anna su Matvejumi nežino kas yra kas. Viso 60 serijų turėtų būti. Tai kaip jau ir pabaiga. Man ,be dialogų,dar viena melodija labai patinka smile.gif

oi pažiūrėjau 52 seriją bigsmile.gif na kaip įdomu kas bus toliau, greičiau 53 atsirastų
Atsakyti
aš pradėjau žiūrėt per lnk dabar ir visados.Labai įdomu.
Atsakyti
QUOTE(Fille @ 2011 08 09, 00:38)
Čia kuri? Marijos mėgiama? Ar iš garso takelio? Gal iš kavinės Matvėjo draugo? Bet va ir tęsia visą serialą. Įdomus, tik į 20 serijų tilptų smile.gif


Man ta,per mistinius momentus smile.gif
Šeip,visas garso takelis gražus,nenuvalkiotas .
O ,kad serialas ištęstas,tai jau tikrai. Gerai,kad pabaiga greitai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fille @ 2011 08 08, 23:41)
O aš dėl Сердце Марии, ar yra žiūrinčių? Man visai įdomus pasirodė. Tik kad ištęstas. Net per daug. Šiaip idėja nebanali.

Ir as ji ziuriu bigsmile.gif
Atsakyti
Labai rekomenduoju Лжесвидетельница
Ir tik 4 serijos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egesichora @ 2011 08 10, 08:42)
Labai rekomenduoju Лжесвидетельница
Ir tik 4 serijos  mirksiukas.gif


žiūrim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(egesichora @ 2011 08 10, 08:42)
Labai rekomenduoju Лжесвидетельница
Ir tik 4 serijos  mirksiukas.gif

O man visai nepatiko ax.gif
Ziurejom as, MB ir mano mama, tai net mama sake, kad tikrai pasaku pasaka doh.gif tik tiek, kad 4 serijos.
Atsakyti
Merginos,kiek sezonu yra Rojaus obuoliuku-2ar 3 ?
Atsakyti
QUOTE(Perrin @ 2011 08 10, 14:51)
O man visai nepatiko  ax.gif
Ziurejom as, MB ir mano mama, tai net mama sake, kad tikrai pasaku pasaka  doh.gif  tik tiek, kad 4 serijos.


Bet tokia nekasdieniška,pamokanti ir gyvenimiška pasaka. Man patiko filmo moralas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egesichora: 10 rugpjūčio 2011 - 15:34
QUOTE(Perrin @ 2011 08 10, 14:51)
O man visai nepatiko  ax.gif
Ziurejom as, MB ir mano mama, tai net mama sake, kad tikrai pasaku pasaka  doh.gif  tik tiek, kad 4 serijos.

Kaip tik vakar pradėjau žiūrėt ir man patiko,šiandien reiks pabaigt.Paprastas filmas,mane tik labai erzino pagr. veikėjos naivumas ir amžinai išpūstos akys rolleyes.gif Bet ramiam vakarui filmas kaip tik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 08 10, 17:37)
Kaip tik vakar pradėjau žiūrėt ir man patiko,šiandien reiks pabaigt.Paprastas filmas,mane tik labai erzino pagr. veikėjos naivumas ir amžinai išpūstos akys rolleyes.gif Bet ramiam vakarui filmas kaip tik smile.gif


Aktorė tikrai graži,įdomi tokia smile.gif Tik,kad tikrai tokia "blondiniška" atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 08 03, 13:38)
Pažiūrėjau Цвет пламени  ir На солнечной стороне улицы ,labai įdomūs filmai.Pirmam truputį mistikos yra,negalėjau atsiplėšt. O antrą kažkada žiūrėjau vieną seriją,bet taip ir palikau,o dabar kai rodė per tv,irgi negalėjau atsiplėšt smile.gif Man Snatkina labai patinka,gera aktorė thumbup.gif

На солнечной стороне улицы yra pagal to paties pavadinimo Dinos Rubinos knyga. Specialiai pasistengiau is pradziu perskaityti, tik paskui ziureti. Bet ir serialas nenuvyle.
Atsakyti