Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepai, kurie yra TIKRAI reikalingi - 2 tema

Senoji tema

http://www.supermama...howtopic=402823


Tęsiame diskusijas toliau 4u.gif
Atsakyti
taip, man irgi rupi, apie ką ilgiuks ir alekto kalba...

mano vyresniam spetyni metai. vyresnis skeipytas. labai įtariu, kad skiepai jam gerokai numušė imunitetą. kaip rašoma literatūroj, skiepyti vaikai serga virus ligom daug dažniau. jau dviejų mėn, (kai prasideda tie penkiavalentiniai skiepijimai, susirgo pirmąsyk kosuliu, na ir tt.) laimė žindžiau, tai sirgo kaip sakoma "dažnai bet lengvai".

o jaunesniam -trys men. ligoninėj gavom tik tbc. o hepb atsisakiau. nzn kas man užplaukė, kad tbc skiepijau. nu tiek to. o dėl hepb, tai manau, kad tai skiepas paaugliams, na operacijų baisu, jos bet kada gali ištikt, vat mano vyresnį (jis skiepytas),operavo 6mėn. ir jei tada būtų užsikrėtęs, jei nebūtų paskiepytas?

aš irgi mąstau ar galėtų tos kds ligos pakenkt? stablige, skaičiau forume čia, kas medikai, labai sunku užsikrėst, žaizda turi būti lab gyli, ir nepatekt deguonies, ylos gylio. pvz, yla įsminga, ar pan, ir nėr jokio oro cirkuliacijos. nu kžk pn. taip kad nuo kiekvieno brūkš stabo negausi. antraip, vaikus vežtų ir vežtų.
kokliušas - aišku.
neaišku - difterija. pediatrė pergąsdino, kad difterija sunku diagnozuot mažiukui, o plėvė ant gerklų užauga tokia, kad skalpeliu sunku perpjaut. tokie vaikai tik reanimacijoj gydomi.
dėl poliomielito - irgi neaišku.

taigi, ką noriu pasakyt. kai jaunesniam buvo du mėn, taipo ir nenuėjau pas gydytoją išvis. net kontrol patikrinimui. pirmadienį turim eit, nes jau trys mėn. turbūt gyd sakys-apsileidom. taigi, kaip ir bandau išvengt tų skiepų. bet ir baisoka tuo pačiu. ir skipeyt ir neskiepyt. kad žinočiau, ar tikrai susidaro imunitetas ligoms skiepijantis, vast kita kalba būtų.
nu, mamos - dar pakomentuokit tas kds ligas.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 01 07, 20:36)
hmm.. man atrodo, kad čia bereikalingas vaiko kankinimas buvo. Nes intervalai tarp revakcinacijos turi būti išlaikyti bet kokiu atveju. Na gal savaitė nieko nekeistų.

pediatrė sako.. taip, sako.. negi ji sakys - neskiepykit daugiau. Tada Jūs jai daugiau klausimų užduosit.

Aš savo vaikų gydytojai pasakiau tiesiai šviesiai - neskiepysiu, ir daugiau net nesiūlykit. Įrašė į kortelę PAPRASTU PIEŠTUKU - atsisako skiepytis.

Bet kaip aš blogai jaučiausi, kol pasiryžau tai pasakyt  doh.gif  nes aplinkos spaudimas yra didžiulis.


Matot, aš tuo metu, kai mažiui pirmieji skiepai buvo padaryti, dar tiek nesidomėjau skiepais, tik žinojau nuo ko skiepija, kas tai per ligos ir tiek. Bet vat 7mėn būdamas vaikas susirgo atopiniu dermatitu (mes 4mėn skiepą atlikome būdami 6mėn dėl tam tikrų aplinkybių), 6mėn skiepą, kurį darėme būdami 8mėn (tam, kad išlaikyti reikiamus intervalus tarp skiepų) dar padarėme, bet kadangi kuo toliau, tuo labiau AD pas mano vaiką plėtėsi, tai sunerimau, prisiminiau, jog pirmąjąm vaikui, pas kurį atopinis dermatitas buvo praktiškai nuo gimimo, pediatrė pati griežtai uždraudė skiepus iki tol, kol AD nepradės trauktis (ir vaikas iki metų augo visai neskiepytas, tik TBC skiepą gavęs gimdymo namuose buvo). O čia dar informacija apie skiepus ėmė plačiai sklisti, dar kelios pažįstamos vaikų neskiepijo, ėmiau plačiau domėtis visu tuo ir nusprendžiau vaiko toliau neskiepyti. AD pas mus praktiškai pasitraukęs jau, bet vat dėl tolesnio skiepijimo jau nežinau - MMR skiepu tikrai kol kas skiepyti nežadu, o dėl tos 18mėn revakcinacijos mėtausi. Nors širdis sako, jog neskiepyti. Tai vat ir neskiepiju kol kas. O mažiaus pediatrė labai ramiai į tai žiūri ir jokio spaudimo nėra.

Mano viena pažįstama yra gerai pasakiusi - jei bijai ir drebi dėl vaiko, kad jis nepaskiepytas, kad gali susirgti, kad gali būti komplikacijos ir t.t., jei kasdien apie tai galvoji, tai geriau paskiepyk ir nusiramink. O jei bijai ir drebi dėl vaiko, kad jį paskiepijus gali būti blogai ir kasdien apie tai galvoji ir ramybės neturi, tuomet neskiepyk ir nusiramink. Tai vat aš ramiau jaučiuosi neskiepydama. Bent kol kas.
Atsakyti
Tai va tikrai sunku nuspręsti ką daryti. Mat gązdina, kad berniukams kiaulytė pavojinga, o jis yra bendras skiepas su kitais tai taip išeina tada gausi ir dar kitus. Taip pat nepagydoma polimelitas, bet jis taip pat bedras skiepas su kitais tai taip išeina, kad mažiuką gali arba skiepyti visais išskyrus Hepatito B arba visai neskiepyti. O vyresnioji jau paskiepyta dabar turėtų būti galutiniai skiepai 6metų, o jai neskiepytumėm tai visi iki tol skiepijimai būtų be reikalo. doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2011 01 08, 14:37)
Mano viena pažįstama yra gerai pasakiusi - jei bijai ir drebi dėl vaiko, kad jis nepaskiepytas, kad gali susirgti, kad gali būti komplikacijos ir t.t., jei kasdien apie tai galvoji, tai geriau paskiepyk ir nusiramink. O jei bijai ir drebi dėl vaiko, kad jį paskiepijus gali būti blogai ir kasdien apie tai galvoji ir ramybės neturi, tuomet neskiepyk ir nusiramink. Tai vat aš ramiau jaučiuosi neskiepydama. Bent kol kas.

drinks_cheers.gif

Atsakyti
Kažin kaip sužinoti kokiais skiepais esame mes skiepyti vaikystėje? kodėl po dabartinių visų skiepų rekomenduojame revakcinacija po 10 metų, kad sustiprėtų vakcinos poveikis. kodėl mums šeimos gydytoja nerekomenduoja revakcinuoti tais skiepais kuriais buvome paskiepyti vaikystėje? mes patys esame persirgę tymais, raudoniukę, vyras kiaulyte. kodėl mūsų niekas neskiepijo?
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2011 01 08, 21:28)
Kažin kaip sužinoti kokiais skiepais esame mes skiepyti vaikystėje? kodėl po dabartinių visų skiepų rekomenduojame revakcinacija po 10 metų, kad sustiprėtų vakcinos poveikis. kodėl mums šeimos gydytoja nerekomenduoja revakcinuoti tais skiepais kuriais buvome paskiepyti vaikystėje? mes patys esame persirgę tymais, raudoniukę, vyras kiaulyte. kodėl mūsų niekas neskiepijo?

Nuo kialytes tikrai tais laikais neskipijo.

Dabartiniose med. korteliuose pradiniuose puslapiuose yra irasai apie atliktas vakcinacijas pagal datas.
Taip pat yra irasai apie sunkesnes persirgtas ligas pagal datas.
Tarp kitko, labai patogu pagal siuos irasus atsekti skiepu komplikacijas.

Ko gero ir senose med. korteliuose turetu buti irasai.
Atsakyti
QUOTE(Sviesioji @ 2011 01 09, 09:51)
Nuo kialytes tikrai tais laikais neskipijo.

Dabartiniose med. korteliuose pradiniuose puslapiuose yra irasai apie atliktas vakcinacijas pagal datas.
Taip pat yra irasai apie sunkesnes persirgtas ligas pagal datas.
Tarp kitko, labai patogu pagal siuos irasus atsekti skiepu komplikacijas.

Ko gero ir senose med. korteliuose turetu buti irasai.

Aš ir taip manau, kad įrašai turėtų būti, reiks pasidomėti kuom paskiepyti mes. Nes jei mes neturim skiepo nei nuo polimelito ar stabligės, kokliušo ir nieko? O kaip mūsų seneliai, manau jie išvis neskiepyti, nebent kokiu raupų vakcina ir gyvena, ir sode ir darže dirba. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2011 01 09, 18:04)
Aš ir taip manau, kad įrašai turėtų būti, reiks pasidomėti kuom paskiepyti mes. Nes jei mes neturim skiepo nei nuo polimelito ar stabligės, kokliušo ir nieko? O kaip mūsų seneliai, manau jie išvis neskiepyti, nebent kokiu raupų vakcina ir gyvena, ir sode ir darže dirba.  mirksiukas.gif


Mes skiepyti ir nuo kokliuso,ir nuo difterijos,ir stabliges,ir poliomielito mirksiukas.gif Nuo tymu,kiaulytes,raudonukes ne.O seneliai tai faktas,kad nuo nieko neskiepyti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 09 sausio 2011 - 19:16
Jei kam įdomu Japonijoje nuo 1933 buvo nutrauktas MMR vakcinavimas ir buvo vakcinuojama nuo tymų, kiaulytės ir raudonukės atskirai, ir bent autizmo atvejų visviena daugėjo nors buvo nuomonė jog turėtų pristabdyti tą augimą. Va statistika kam įdomu smile.gif

http://www.newscient...n-in-japan.html
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2011 01 09, 20:15)
Mes skiepyti ir nuo kokliuso,ir nuo difterijos,ir stabliges,ir poliomielito mirksiukas.gif Nuo tymu,kiaulytes,raudonukes ne.O seneliai tai  faktas,kad nuo nieko neskiepyti biggrin.gif



mum jau gaunas, kad tie skiepai seniai neveikia ir kazkaip nera jokio ligu protrukio ar pan, nors suaugusiem juk daug sunkiau tos ligos butu
Atsakyti
QUOTE(palubė @ 2011 01 10, 08:24)
mum jau gaunas, kad tie skiepai seniai neveikia ir kazkaip nera jokio ligu protrukio ar pan, nors suaugusiem juk daug sunkiau tos ligos butu


Gal sakyčiau ne visos ligos sunkiau g.gif kokliušas pavojingiausias mažiukams.
Beje apie stabligę:tai didžiausia tikimybė užsikrės, kaip teigia visagalis internetas, yra žemės ūkyje dirbantiems žmonėms.Ir mirčių būna LT. Bet čia jau tuomet,kai per vėlai kreipias pas medikus.Iš tikro nustebau.


O aš savęs nesuprantu,senų seniausiai buvom nusprendę vaikų neskiepyti.Ir kas man susisuko čia panikuot pradėt doh.gif Nors gal ir gerai,buvo proga prisimint viską,kas įvyko su dukra.Bet ligų vistiek bijau,nors skiepų stebuklinga galia aš nelabai ir tikiu.Nes visais atvejais,skaitant apie ligų protrūkius,visada bent trečdalis būna paskiepytų.Taip kad rizika susirgt išlieka ką benuspręstum.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alekto: 10 sausio 2011 - 08:33