Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepai, kurie yra TIKRAI reikalingi - 2 tema

QUOTE(evuxiene @ 2012 04 17, 11:35)
as irgi ilgai sukau galva skepyti vaika ar ne, buvau nusprendus ateideti, bet netiketai pati susirgau sunkia liga, ligonineje mane gyde ir hemeopatas, paklausiau jo patarimo, patare skiepyti, nors nustebau, kai tai patare hemeopatas, zodziu jis patare neskiepyti tik nuo hepatito B, Bet vaikas dabar susirgo BA, tai vel nutariau atideti... doh.gif


o kodėl būtent nuo hepatito B neskiepyti? vėliau šitą skiepą atidėti, kai atseit rizikos faktorių būna daugiau? nes hepatitą B platina net ir tie, kurie besimptome forma perserga. žmogus gali net pats nežinoti ir užkrėsti kitus. vaikystėje užsikrėtusiems kaip tik didelės pasekmės gresia - lėtinės kepenų ligos, vėžys: http://www.manoskiep...os/hepatitas-b/
Atsakyti
QUOTE(alisiukas @ 2012 04 18, 09:40)
o kodėl būtent nuo hepatito B neskiepyti? vėliau šitą skiepą atidėti, kai atseit rizikos faktorių būna daugiau? nes hepatitą B platina net ir tie, kurie besimptome forma perserga. žmogus gali net pats nežinoti ir užkrėsti kitus. vaikystėje užsikrėtusiems kaip tik didelės pasekmės gresia - lėtinės kepenų ligos, vėžys: http://www.manoskiep...os/hepatitas-b/

hepatitas B platinamas kaip AIDS (per lytinius santykius, nesvarius svirkstus ir t.t..). Siais laikais kai visur vienkartiniai svirkstai, medikai dirba su pirstinemis nemanau kad yra reali gresme uzsikresti (juk nesinervuojam kasdien kad va siandien mano vaikas uzsikres AIDS). Kiek as domejausi kitose salyse neskiepina visu naujagimiu is eiles, motina nescia istiria ar ji nera nesiotoja, jei yra poreikis prasom ir vakcina. As skiepinsiu saviski 12kos metu (pries paauglyste).
Atsakyti
Nacionaline skiepu diena - farmacininkai nusprende pareklamuoti skiepus. Zmoniu abejojanciu skiepu nauda ir atsisakanciu skiepyti savo vaikus vis daugeja. Dainininkai pagrojo, padainavo, istare gera zodeli apie skiepus, tai dabar reiketu pulti skiepyti savo vaika blush2.gif Geriau butu papasakoja, kiek vaiku per skiepus buvo suluosinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamour22: 20 balandžio 2012 - 19:16
QUOTE(Glamour22 @ 2012 04 20, 16:58)
Nacionaline skiepu diena - farmacininkai nusprende pareklamuoti skiepus. Zmoniu abejojanciu skiepu nauda ir atsisakanciu skiepyti savo vaikus vis daugeja. Dainininkai pagrojo, padainavo, istare gera zodeli apie skiepus, tai dabar reiketu pulti skiepyti savo vaika blush2.gif

kaip ziauru! ziuriu sia laida ir net ausys is pykcio kaista cool.gif protest.gif
Atsakyti
Aha esu neatsakinga ir visokia kitokia pagal toje laidoje kalbancias tetas dirol.gif bet bent jau turiu gyvus ir sveikus vaikus. po vieno skiepo kai mazylis vos nemire, net nenoriu pagalvoti apie jokius skiepus doh.gif
Atsakyti
as at irgi ziuriu kaip makarus kabina, esme ta kad pats zmogus turi pradeti gilintis dometis, kitaip nieko nebus...
Atsakyti
QUOTE(evuxiene @ 2012 04 20, 20:07)
as at irgi ziuriu kaip makarus kabina, esme ta kad pats zmogus turi pradeti gilintis dometis, kitaip nieko nebus...


Butent! thumbup.gif siais laikais reikia galvoti savo galva
Atsakyti
QUOTE(Glamour22 @ 2012 04 20, 21:15)
Butent! thumbup.gif siais laikais reikia galvoti savo galva

bet is kitos puses, man visgi baisu,del didelio nesiskiepijimo, ar vel nesulauksim ligu antpludzio g.gif
Atsakyti
QUOTE(evuxiene @ 2012 04 20, 20:18)
bet is kitos puses, man visgi baisu,del didelio nesiskiepijimo, ar vel nesulauksim ligu antpludzio g.gif

Jau seniausiai turejome sulaukti. Vakcinos ne visam gyvenimui. Jos tik 10-15 metu. Jau mes visi turetume skiepytis is naujo.
Atsakyti
QUOTE(Deimantuke* @ 2012 04 21, 20:37)
Jau seniausiai turejome sulaukti. Vakcinos ne visam gyvenimui. Jos tik 10-15 metu. Jau mes visi turetume skiepytis is naujo.

aha tikrai, is dalies jus teisi, bet ir suaugusiu imunine sistema stipresne, nei vaiku g.gif
Papildyta:
QUOTE(alisiukas @ 2012 04 18, 09:40)
o kodėl būtent nuo hepatito B neskiepyti? vėliau šitą skiepą atidėti, kai atseit rizikos faktorių būna daugiau? nes hepatitą B platina net ir tie, kurie besimptome forma perserga. žmogus gali net pats nežinoti ir užkrėsti kitus. vaikystėje užsikrėtusiems kaip tik didelės pasekmės gresia - lėtinės kepenų ligos, vėžys: http://www.manoskiep...os/hepatitas-b/


ne turejau omeny atideti kitus skiepus, ne nuo B hepatito?
QUOTE(Forgete @ 2012 04 18, 09:44)
hepatitas B platinamas kaip AIDS (per lytinius santykius, nesvarius svirkstus ir t.t..). Siais laikais kai visur vienkartiniai svirkstai, medikai dirba su pirstinemis nemanau kad yra reali gresme uzsikresti (juk nesinervuojam kasdien kad va siandien mano vaikas uzsikres AIDS). Kiek as domejausi kitose salyse neskiepina visu naujagimiu is eiles, motina nescia istiria ar ji nera nesiotoja, jei yra poreikis prasom ir vakcina. As skiepinsiu saviski 12kos metu (pries paauglyste).

atsakete i man pateiksta klausima thumbup.gif manau hepatitas B labiau pavojingas suaugusiems, zinau viena medika kuris uzsikrete operacijos metu, neseniai suzinojau, kad drauge uzsikrete nesaugiu lytiniu santykiu metu, aciu dievui kazkaip lengvai ir pati nepajuto doh.gif
tiesa primink kada as mus vaikus sia vakscina skiepija?
Atsakyti
QUOTE(evuxiene @ 2012 04 20, 20:18)
bet is kitos puses, man visgi baisu,del didelio nesiskiepijimo, ar vel nesulauksim ligu antpludzio g.gif


tikrai sulauksime, tą jau rodo kitų šalių patirtis - Prancūzijos, Šveicarijos ir kt. padaugės pas mus nesiskiepijusių ir sugrįš ligos. Jau buvo rašyta spaudoje apie kokliušą, skarlatiną ir kt. ligas, bet realios situacijos nematome, nes mažai informacijos mus pasiekia su oficialia statistika.
Atsakyti
O tai yra skiepų nuo skarlatinos?
Atsakyti