Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepai, kurie yra TIKRAI reikalingi - 2 tema

Ne, reakcijų jokių nebuvo. Tiesiog, dar vis svarstau, ar reikia mums tų skiepų ar ne..
Atsakyti
Jums nereikia, jūsų vaikui - taip. tai va pagal tai ir spręskit, kieno interesai nusvers wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmoske @ 2012 04 15, 21:31)
Labas vakaras.

mes išvažiuodami iš GN gavom du skiepus. Dabar turėtumėm gauti antrą skiepą nuo hepatito. O jeigu aš jo atsisakysiu, tai tas pirmas, kaip ir veltui buvo?..Nelabai suprantu g.gif

Jei jau nutariat atsisakyti skiepu, nes manot, kad jie nereikalingi, tai visiškai neverta tikėtis kažkokios naudos iš jau padaryto skiepo bigsmile.gif Kam jums sukti galvą dėl to , kas jūsų nuomone, yra nereikalinga g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmoske @ 2012 04 16, 16:12)
Ne, reakcijų jokių nebuvo. Tiesiog, dar vis svarstau, ar reikia mums tų skiepų ar ne..

reakcija nebutinai pasireiks po pirmo karto. Jei pirma, antra karta nebuvo reakcijos nereiskia kad tikrai nebus ir trecia.

Tik pries priimdama sprendima gerai apsvarstykit, nes tiek vienas tiek kitas variantas rizikingas.
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2012 04 16, 15:30)
Jums nereikia, jūsų vaikui - taip. tai va pagal tai ir spręskit, kieno interesai nusvers wink.gif


Dėl to, ar reikia vaikui, labai daug prieštaringų nuomonių... smile.gif

QUOTE(dange @ 2012 04 16, 16:40)
Jei jau nutariat atsisakyti skiepu, nes manot, kad jie nereikalingi, tai visiškai neverta tikėtis kažkokios naudos iš jau padaryto skiepo  bigsmile.gif Kam jums sukti galvą dėl to , kas jūsų nuomone, yra nereikalinga  g.gif


Taigi suku galvą, reikalingi ar ne..

QUOTE(wytaute69 @ 2012 04 16, 16:51)
reakcija nebutinai pasireiks po pirmo karto. Jei pirma, antra karta nebuvo reakcijos nereiskia kad tikrai nebus ir trecia.

Tik pries priimdama sprendima gerai apsvarstykit, nes tiek vienas tiek kitas variantas rizikingas.


Svarstau jau nuo tada, kai grįžom iš ligoninės. Bet kuo daugiau skaitau ir klausinėju, tuo labiau pasimetusi esu... Bet manau, kad pasikliausiu savo nuojauta ir vienos gydytojos netiesiogiai išsakytu patarimu skiepyti tik nuo polimelito.
Atsakyti
QUOTE(vilmoske @ 2012 04 16, 21:08)
Dėl to, ar reikia vaikui, labai daug prieštaringų nuomonių... smile.gif
Taigi suku galvą, reikalingi ar ne..
Svarstau jau nuo tada, kai grįžom iš ligoninės. Bet kuo daugiau skaitau ir klausinėju, tuo labiau pasimetusi esu... Bet manau, kad pasikliausiu savo nuojauta ir vienos gydytojos netiesiogiai išsakytu patarimu skiepyti tik nuo polimelito.

g.gif o kokie argumentai del poliomielito vakcinos? serganciu paskutiniu metu gi nera
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forgete: 16 balandžio 2012 - 20:21
Tikrai nežinau. Tiesiog paklausiau nuomonės ne kaip gydytojos, o kaip mamos. Patarimo skiepyti ar ne, neišgirdau. Tik pasakė, kad jei nuspręsčiau neskiepyti, šitą ji vis dėl to rekomenduotų.. Kodėl, nepaklausiau.
Atsakyti
QUOTE(vilmoske @ 2012 04 16, 23:37)
Tikrai nežinau. Tiesiog paklausiau nuomonės ne kaip gydytojos, o kaip mamos. Patarimo skiepyti ar ne, neišgirdau. Tik pasakė, kad jei nuspręsčiau neskiepyti, šitą ji vis dėl to rekomenduotų.. Kodėl, nepaklausiau.

Sveiki, man buvo analogiska situacija buvo kaip ir jums su skiepu klausimu. Pries pusmeti beveik pagimdziau suneli, ir iseinant is gn skiepyt vaika atejo. Info turejau palyginus nedaug, bet sukilt abejonems visgi uzteko. Klausinejau viisu is eiles ir gydytoju ir sesuciu. Bet atsakymai buvo vienareiksmiai-skiepyt. O man sirdis dauzes nezmoniskai liepdama daryt priesingai. Visgi paskiepijau tuos du skiepus...bet apsipyliau asarom vietoj, paaiskint negalejau kodel. Vyras tik ramino.
Bet prizadejau sau kad sita klausima isnagrinesiu kiek imanoma daugiau. Tai visa menesi laiko (iki kito skiepo) ieskojau info ir radau tikrai labai daug, gavau beveik visus atsakymus. Ir nusprendziau neskiepyt. Pediatrei pasakiau kad atidedam kol kas, kad ramiau butu, nes ji nesupranta kaip cia galima neskiepyt. Jau pusmetis praejo, per ta laika dar vis ieskau info, kitu mamu atsiliepimu. Ir jauciu kad teisingai nusprendziau.
Jei skiepyt tai tik nuo metuku mastau arba dvieju ir tik nuo stabliges. Bet ir tai dar ieskosiu informacijos. Sirdis sako, kad geriau isvis neskiepyt..tai va tokia mano patirtis:)
Atsakyti
as irgi ilgai sukau galva skepyti vaika ar ne, buvau nusprendus ateideti, bet netiketai pati susirgau sunkia liga, ligonineje mane gyde ir hemeopatas, paklausiau jo patarimo, patare skiepyti, nors nustebau, kai tai patare hemeopatas, zodziu jis patare neskiepyti tik nuo hepatito B, Bet vaikas dabar susirgo BA, tai vel nutariau atideti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(evuxiene @ 2012 04 17, 11:35)
as irgi ilgai sukau galva skepyti vaika ar ne, buvau nusprendus ateideti, bet netiketai pati susirgau sunkia liga, ligonineje mane gyde ir hemeopatas, paklausiau jo patarimo, patare skiepyti, nors nustebau, kai tai patare hemeopatas, zodziu jis patare neskiepyti tik nuo hepatito B, Bet vaikas dabar susirgo BA, tai vel nutariau atideti... doh.gif

Sakykit o kas yra BA?
Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2012 04 17, 14:09)
Sakykit o kas yra BA?

bronchine astma blink.gif
Atsakyti
Šiandien buvom pas gydytoją. Skiepą jinai pati atidėjo. Kai užsiminiau, kad galbūt mes visai neskiepysim, labai nustebau, kad nebuvau puolama ir spaudžiama. labai ramiai manęs paklausė, kodėl nenorim skiepyti, pasakė, kad yra pasiruošusi atsakyti į visus mano klausimus ir pasakė, kad sprendimą turime priimti mes, tėvai. Aišku, ji netiesiogiai patarė skiepyti, bet jokio puolimo, kaltinimų ar dar kažko panašaus, kaip skaičiau čia forume.
Atsakyti