Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada auklei patikėtumėt vaikus?

Aciu dievui yra tokia temele ir as busiu ne viena mama, kuri paliks vaikeli anksti su aukle, nes jau kai pasakau, akd teks greitai gristi i darba pritarimo is aplinkiniu nesulaukiu. Geriau jau nieko nesakyti. Zinau, bus sunku. bet kitaip neiseina.
Atsakyti
Aš šiandien buvau susitikt su šeimą, kurios vaikutį prižiūrėsiu per vasarą. Jie man patiki 6mėn. mergytę. Mama atrodė nepergyvenanti, kad tokį mažutį leliuką jau reikia palikti auklei. Kiek pati mama man papasakojo, tai viresnę jos dukrytę 3 metus prižiūrėjo viena auklė, kuria ji labai pasitikėjo ir buvo patenkinta. To paties, manau, ji tikisi ir iš manęs smile.gif Nenuvilsiu jos ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, as manau kad vaikutis iki 1 metukų turėtų augti su mama. Man dabar yra iškilusi dilema nuo rudens norėciau pradėti dirbti, mergytei jau būtų metukai taciau jauciu is aplinkinių spaudimą, o svarbiausia, kad dukrytė labai yra prisirišusi prie manęs, būna tik su keliais artimiausiais žmonėmis.
Gal kas turit tokį mažiuką kuris butų mamiciukas ir būtumėte palikusios su aukle?
Pasidalinkit patirtimi kaip vaikiukas apsiorato su aukle, o gal teko mesti darbą?
help.gif
Atsakyti
Nors mes dar mažos, bet jau ieškosim valandinės auklytės, kad padėtų mamai.
Visai dienai nepalikčiau tokios mažos, nebent nuo metuku....
Atsakyti
Valandinę auklę turėjau, kai pirmam buvo 4 mėn, o antrasis paveldėjo ją ir turėjo nuo gimimo biggrin.gif Pilnai dienai pirmasis nuo 7 mėn, o antrasis nuo 8, taip į darbą išėjau...
Atsakyti
Buvau palikusi savo sūnelį auklei (pusę dienos) kai jam tebuvo 2,5 mėn verysad.gif Tiesiog atsirado proga padirbėti tris mėnesius už nemažą atlyginimą, ir tik pusę dienos, tai surizikavau. Neapsirikau, nes auklė buvo nuostabi, ji buvo mano kaimynės dukterėčia, studentė, bet tikrai nepaprastai švelni ir supratinga mergina. Maitino mano šaldytu pienuku, vėliau mišinėliais, veždavo į lauką (kartu su teta vaikštinėdavo), šauniai padraugavom iki kol sūneliui suėjo 5,5mėn tada atsisveikinom. Nuo tada su sūneliu praktiškai iki dviejų metukų buvau namuose smile.gif
Vienintelis minusas buvo, kad mažylis pradėjo keltis vieną kartą per naktį ir verkti verysad.gif (nes jau nuo dviejų mėnesiukų miegodavo ramiai visą naktį), bet pamaitintas vėl toliau užmigdavo. Kai atsisveikinom su auklė, po kelių savaičių baigėsi kėlimasis naktį ir parpiam kuo puikiausiai iki šiol ax.gif
Tia va nžn ar aš blogai padariau g.gif sutikau dirbti tik dėl to kad trys mėnesiai, ilgesniam laikui nebūčiau sutikus dirbti, o tuo labiau visą dieną schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos.
Nuo rugsėjo grįžtu į darbelį. Jau susiradom auklę, tad mažiuką teks palikti jai (rugsėjo gale bus metukai). Labai gaila mažiuką palikti, jau dabar įsivaizduoju kaip per visą dieną juo pasiilgsiu verysad.gif , bet kitaip neišeina.......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leogirl: 18 birželio 2007 - 07:24
Sveikos,
savo du vaikucius pati ziurejau iki metuku (sunu tebeziuriu), o nuo metuku dukra vedziau i darzeli, sunu taip pat vesiu verysad.gif
Is tikro tai labai liudna, bet, manau, kad viskas bus thumbup.gif
Ir man atrodo, kad paliekant vaikus daznai pacios mamos jaucias dar blogiau nei mazyliai, na, bent jau as doh.gif Kai isleidau savo mergaite i darza, tai menesi prablioviau pati schmoll.gif , o ji laikes gerai. Po to, kazkuri laika- ji verkdavo kai likdavo darze, bet man atrodo tai normalus etapas, o po to viskas savaime susitvarke. Manau, panasiai bus ir su sunum. Svarbu, kad tik papultu rupestingos aukletojos smile.gif
Siaip vaikas buna laimingas, kada mama laiminga, tad kiekvienai savo nuomone ir patirtis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rraimonda85 @ 2007 06 13, 11:52)
Sveikos mamytės, as manau kad vaikutis iki 1 metukų turėtų augti su mama. Man dabar yra iškilusi dilema nuo rudens norėciau pradėti dirbti, mergytei jau būtų metukai taciau jauciu is aplinkinių spaudimą, o svarbiausia, kad dukrytė labai yra prisirišusi prie manęs, būna tik su keliais artimiausiais žmonėmis.
Gal kas turit tokį mažiuką kuris butų mamiciukas ir būtumėte palikusios su aukle?
Pasidalinkit patirtimi kaip vaikiukas  apsiorato su aukle, o gal teko mesti darbą?
help.gif

Manoji irgi maminė,bet va bandysim koperuotis su keliais vaikiukais,pamąstėm su vyru,kad taip bus jai linksmiau ir bandysim jau nuo rupjūčio palikti,o ką daryt,nepabandęs nesužinosi 4u.gif
Atsakyti
palikti visada manau skaudu, as saviski palikdavau porai valandu pora kartu i savaite nuo 2 men. Per ta laika sutvarkydavau visus savo ir kitu reikalus smile.gif galu gale paciai reikia iseiti tai i kirpykla, tai dar kazkur.
Atsakyti
Mano mažasis irgi maminukas, tačiau neturėdama kitos išeities nuo 6mėn palikdavau jį auklei. Kadangi pati turėdavau galimybę susidaryti darbo grafiką, tai išeidavau max po 6val 3 kartus per savaitę. Labai skaudėjo širdelę, tačiau kuo toliau, tuo buvo lengviau. Auklė labai švelni ir nuoširdi pasitaikė (tiksliau pati tokios ieškojau), todėl benraujam iki šiol. Į darželį vesiu tik tuomet, kai auklė mūsų atsisakys smile.gif
Atsakyti
Na as jau irgi planuoju eiti i darbeli, o musu mergickai bus 1.5 metuku. Buvau galvojus, kad eisiu kai bus metukai, bet pagailo mazyles, tai dar pasilikau pusei metu ir nesigailiu, ne snuo metuku tokia protinga tapo, tiek visko naujo suzinojo ir as visai tai maciau, gaila, kad dabar jau maziau laiko teks praleisti kartu.
Atsakyti