Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada auklei patikėtumėt vaikus?

Sveiki,

gal galetumeta pasidalinti patirtimi nuo kokio amziaus vaikeli jau galima palikti auklei?

As neilgai pati galesiu priziureti savo gimusi vaikeli... Darbo specifika tokia, jog i darba turesiu grizti po poros men. po gimdymo... O kur dar magistro studijos... Ir, deja, nieko negaliu nustumti... Nebent studijas... cry.gif Vaikiuka prizius tetis, bet manau, kad nevisada ir jam iseis buti istisai namie... Juolab, kad lakunu darbo grafikas slankiojantis ir daznaiausiai naktinis... Mano mama irgi tik tam tikromis valandomis gales buti prie mazyles...
Atsakyti
Prisimenu psichologes Erikos Berzinienes straipsni "Mamos zurnale", kuris turbut nepaguos sad.gif Ji raso, kad iki vieneriu metu vaikui butinas rysys su mama, kurio niekas niekada gyvenime nebepakeis. Bet pati turbut zinai, kad tikrove daznai prasilenkia su teorijomis. Yra kaip yra, ir jei vaikeli ziures savi zmones, tai tikrai ne tragedija. Drasos ir sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aliena @ 2005 03 24, 15:39)
Prisimenu psichologes Erikos Berzinienes straipsni "Mamos zurnale", kuris turbut nepaguos sad.gif Ji raso, kad iki vieneriu metu vaikui butinas rysys su mama, kurio niekas niekada gyvenime nebepakeis. Bet pati turbut zinai, kad tikrove daznai prasilenkia su teorijomis. Yra kaip yra, ir jei vaikeli ziures savi zmones, tai tikrai ne tragedija. Drasos ir sekmes 4u.gif



Ech, as zinau visas tas teprijas, bet...
Ir dabar sirdis plysta, zinant, kad savo mazyte teks ilgesniam laikui palikti...
Dabar man labai svarbus susirasti patikima aukle, kuri galetu buti su itin mazu vaikiuku...
Atsakyti
As lygiai taip pat jauciausi kaip tu dabar. Kai gime mazyte, man net verkt noredavos, kai pagalvodavau, jog kazkas svetimas liesis prie mano vaiko. Galvojau, kad VISKA darys su ja blogai scare.gif Dabar musu Viltei eina 11 menuo ir kadangi ieskausi darbo, tai palieku po kokias 3 val ja su aukle, ne kasdien. Ir nepatikesi, labai ramiai jauciuosi. Gal atejo tas metas, kai vaikas jau didesnis, ne poros menesiu ir dar aukle gera radom clap_1.gif
Atsakyti
Aš pirmą kartą palikau auklei 7 mėn. Nu kaip bijojau doh.gif Tas tris valandas(kol buvau palikusi) vaikščiojau kaip ant adatų. Bet grįžus pamačiau, kad pasaulis nesugriuvo, pasirodo ir be manęs gali pabūti. Paskui palikti buvo vis lengviau.
Aišku, labai svarbu pasitikėti aukle. thumbup.gif
Atsakyti
Lali, patikek, as tokioj pat kaip tu situacijoj.. nors dar vaikiuko laukti kelis men, as jau zinau, kad 3 men ji turesiu palikti auklei. Ir eisiu dirbti. Ir niekam nera idomu, kaip as tuo metu jausiuosi, ir kaip butu geriau mano vaikui ar man. Nes vieninteles musu pajamos bus tai, ka as uzdirbsiu. . Ir dabar jau sedziu, ir skaiciuoju, kiek as sumokesiu auklei, kiek mokesciam, ir kiek gi mum abiem liks pragyvenimui..

Liudna, bet .. jau nuo dabar pradedu nusiteikineti..
Atsakyti
Kol dar laukiausi aš irgi žadėjau 2 mėn po gimdymo grįžti į darbą, bet kai gimė mažylis suvokiau, kad negaliu taip žiauriai skriausti mažylio, o ir pati dar ne pakankamai tvirtai jaučiausi. Pavyko susitarti darbe ir palaukti iki liepos mėn. Dabar jau svajoju, kaip čia iki rugsėjo pratempus, bet turbūt nieko neišeis:(((
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Munė: 05 balandžio 2005 - 21:55
Gal dar pagimdzius persigalvosi ir nutarsi taip greitai negrizti mirksiukas.gif
As irgi dar neisejau dekretiniu, o jau planuoju sugrizima i darba-tiesa, vaikui jau turetu but apie 7 men ir dirbsiu pradzioj tik puse dienos...
Jau isbandziau tai su pirmaja dukrele -viskas buvo thumbup.gif
O dabar tai net nezinau-neramu, bet tikiuosi, kad kaip nors viskas susiklostys... rolleyes.gif
Atsakyti
savo vaiko nepatikeciau auklei be metu, ne uz ka schmoll.gif
Atsakyti
O aš turėjau savo pagranduką palikti su aukle ir eiti į darbą. Tokie laikai ir nieko čia nepadarysi, nors mes visos puikiai suvokiame, kad tai nėra gerai unsure.gif .
Aš savo pyplį palikau su aukle nuo 2.5 mėn. Iš pradžių buvo visokių jausmų sumaištis: baimė, nepasitikėjimas ar auklė gerai prižiūrės, kaltės jausmas.
Bet dabar viskas tvarkoj - auklė pasirodė esanti rūpestinga ir gera, kleckas auga, storėja, o aš sėkmingai darbuojuosi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rucike: 27 gegužės 2005 - 16:24
Šiaip jeigu tik yra galimybė, reiktų bent iki metų auginti pačiai. Nors ir vėliau sunku palikti savo mazylį auklei, bet bent jau tie pirmieji metai bus praleisti kartu. O dėl auklių, tai kaip ir visi žmonės yra visokių unsure.gif Tiesiog reikia kantriai ieškoti mirksiukas.gif
Atsakyti
mano katineliui jau 8men, ir gavau labai gera darbo pasiulyma...o tokie pasiulymai gali pasitaikyti tik viena kart gyvenime, todel ir tenka vaikui ieskot aukles, mociuetei su sveikata nelabai, o mamos darbas savaitinis, tai ir ieskau aukles kas 2savaitei....

P.S. gal kas gali ka pasiulyti is N.Vilnio, ar pavilnio, grigaiciu...
blush2.gif
Atsakyti