Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet neprasta

o kur buna pirkti tu coastal scents sepeteliu? ir kokia mazdaug ju kaina, pvz didesniu pudrai ar kabuki tipo? 4u.gif man kaip tik erdesos sepetelis baigia paluzt..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimi88: 10 sausio 2011 - 22:25
QUOTE(mimi88 @ 2011 01 10, 23:24)
o kur buna pirkti tu coastal scents sepeteliu? ir kokia mazdaug ju kaina, pvz didesniu pudrai ar kabuki tipo? 4u.gif  man kaip tik erdesos sepetelis baigia paluzt..


www.coastalscents.com, siunčia į LT, reikia pasirinkti USPS First-Class Mail International siuntimo būdą, gaunasi pigiausias.

Beje, dažnai prieš užsakant verta palaukti penktadienio, nes savaitgaliais dažnai kam nors būna nuolaidos, šepetėliams retokai, bet irgi pasitaiko.

Kabuki nebrangus ir neblogas yra šitas Pink, bet aš vis tik rekomenduočiau šį, brangesnis, bet turbūt geriausias iš mano bandytų wub.gif Black&hot pink

Atsakyti
Sveikos angel.gif
o ka jus manote apie BIOK produktus? Margaritos bei rasos ivairius kremus ir sampunus? Kiek domejausi Margaritos kremu sudetimi neatradau labai daug kenksmingu medziagu cool.gif Kaip jums sampunai? Kadangi as negaliu naudoji paprastu parduotuviniu sampunu,todel domintu rekomendacijos ir nuomones blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Senti* @ 2011 01 11, 02:32)
Sveikos angel.gif
o ka jus manote apie BIOK produktus? Margaritos bei rasos ivairius kremus ir sampunus? Kiek domejausi Margaritos kremu sudetimi neatradau labai daug kenksmingu medziagu cool.gif Kaip jums sampunai? Kadangi as negaliu naudoji paprastu parduotuviniu sampunu,todel domintu rekomendacijos ir nuomones  blush2.gif


Tam yra BIOK tema http://www.supermama...howtopic=659756 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raudoni bateliai @ 2011 01 10, 22:08)
Man Coastal scents kosmetiniai šepetėliai superiniai iš nebrangių.
Ziaja rankų kremas
Live clean purinantis plaukų šampūnas, rašo, kad 98% natūralių medžiagų, be SLS ir parabenų, kaip iš tų natūralių, tai sąlyginai nebrangus, nes kiek paprastai ieškau natūralių šampūnų, jų kainos būna bent apie 30Lt +...

Coastal scents šepetėliai nuostabūs drinks_cheers.gif thumbup.gif Turiu kelioliką parsisiuntus smile.gif
O va Live clean šampūnas deja netiko unsure.gif Pradėjo galva per greit riebaluotis, tai atidėjau į šoną unsure.gif

QUOTE(raudoni bateliai @ 2011 01 10, 23:58)
www.coastalscents.com, siunčia į LT, reikia pasirinkti USPS First-Class Mail International siuntimo būdą, gaunasi pigiausias.

Beje, dažnai prieš užsakant verta palaukti penktadienio, nes savaitgaliais dažnai kam nors būna nuolaidos, šepetėliams retokai, bet irgi pasitaiko.

Kabuki nebrangus ir neblogas yra šitas Pink, bet aš vis tik rekomenduočiau šį, brangesnis, bet turbūt geriausias iš mano bandytų  wub.gif Black&hot pink

Aš turiu Pink kabukį, nuostabus thumbup.gif

QUOTE(Senti* @ 2011 01 11, 02:32)
Sveikos angel.gif
o ka jus manote apie BIOK produktus? Margaritos bei rasos ivairius kremus ir sampunus? Kiek domejausi Margaritos kremu sudetimi neatradau labai daug kenksmingu medziagu cool.gif Kaip jums sampunai? Kadangi as negaliu naudoji paprastu parduotuviniu sampunu,todel domintu rekomendacijos ir nuomones  blush2.gif

Asmeniškai man BIOK produkcija nepatinka, ypač Margaritos linija. Plaukams bandytos priemonės (šampūnai, balzamai) buvo patys blogiausi iš kada nors bandytų. Prigyjo tik Margaritos plaukų lakas. Rankų kremas su šaltalankiais neblogas, taip pat intymkė, rankų muilas, bet yra ir geresnių už panašią kainą. Margaritos prausikliai, šveitikliai, kremai siaubingi mano nuomone unsure.gif Iš Rasos patiko drėkinamoji kaukė, tonikai (rožinis ir mėlynas), prausikliai...Šveitiklis nieko nedaro, kremai netiko. Kūnui nebandžiau nieko ir kažkaip nesinori blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(raudoni bateliai @ 2011 01 10, 23:58)
www.coastalscents.com, siunčia į LT, reikia pasirinkti USPS First-Class Mail International siuntimo būdą, gaunasi pigiausias.


atsiprasau uz OT, bet kiek mazdaug siuntimas i LT gaunas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2011 01 11, 12:16)
atsiprasau uz OT, bet kiek mazdaug siuntimas i LT gaunas  4u.gif

Nuo 2 dol su centais, jei nedaug imti (pvz pora šepetėlių ir pora šešėlių mėginėlių)
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 01 11, 10:06)
Asmeniškai man BIOK produkcija nepatinka, ypač Margaritos linija. Plaukams bandytos priemonės (šampūnai, balzamai) buvo patys blogiausi iš kada nors bandytų.Margaritos prausikliai, šveitikliai, kremai siaubingi mano nuomone  unsure.gif

o naujaji ekologiska drekinamaji arba maitinamaji veido krema bandete?
Biok temoje apie juos buvo puikiausi atsiliepimai,kaip ir apie ju sudeti.Man pvz.itiko naujasis Margaritos akiu makiazo valiklis,gerai nuvalo.
Atsakyti
Sveikos mergaites,
Kreipiuosi i visas patarimo. Labai reikia kokio nors kremo riebiai, problematiskai odai, kuris nepaliktu pleveles efekto, lengvai isigertu... 4u.gif
Pries tai naudoti eucerin (per riebus), himalaya(su alkoholiu, grauzia veida), eveline ir kitoks slamstas buvo tiesiog tragiski.
Labai seniai esu turejus delia kremuka riebiai odai, buvo fantastiskas, taciau nei jo nei nieko panasaus nerandu pirkti schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mirabella*: 11 sausio 2011 - 17:50
sveikos, kas liecia BIOK, tai pries kelis metus naudojau margaritos balzama plaukam su alaus mielem, jei gerai pamenu, tai man labai patiko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2011 01 11, 17:45)
o naujaji ekologiska drekinamaji arba maitinamaji veido krema bandete?
Biok temoje apie juos buvo  puikiausi atsiliepimai,kaip ir apie ju sudeti.Man pvz.itiko naujasis Margaritos akiu makiazo valiklis,gerai nuvalo.

Nebandžiau, bet žiūrėjau sudėtis, man netinka unsure.gif ( o akių makiažo valiklių išvis nenaudoju blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2011 01 11, 17:49)
Sveikos mergaites,
Kreipiuosi i visas patarimo. Labai reikia kokio nors kremo riebiai, problematiskai odai, kuris nepaliktu pleveles efekto, lengvai isigertu... 4u.gif 
Pries tai naudoti eucerin (per riebus), himalaya(su alkoholiu, grauzia veida), eveline ir kitoks slamstas buvo tiesiog tragiski.
Labai seniai esu turejus delia kremuka riebiai odai, buvo fantastiskas, taciau nei jo nei nieko  panasaus nerandu pirkti  schmoll.gif

Rasos kremą gelį galit pabandyti iš probleminei odai skirtos linijos wink.gif šiaip labai lengvos konsistencijos, greitai susigeria, merginos labai giria. Aš kažkada irgi naudojau, patiko. Dar priklauso kokio ieškot, drėkinamojo, maitinamojo kremo, ar grynai nuo spuogų ax.gif
Atsakyti