Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet neprasta

QUOTE(dontstop @ 2011 01 11, 21:13)
Nebandžiau, bet žiūrėjau sudėtis, man netinka  unsure.gif

O kas sudetyje netinka? unsure.gif
Ji ,lyginant su daugelio,visai nekaltai atrodo:
"MARGARITA" ekologiškas drėkinamasis kremas, 50 ml
specialiai sukurtas jautriai bei įnoringai odai drėkinti.
SUDĖTIS: Aqua*, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil**, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract**, Tapioca Starch*, Glyceryl Stearate SE*, Cetearyl Alcohol*, Glycerin*, Gluconolactone*, Citric Acid, Sodium Benzoate*, Potassium Sorbate, Calcium Gluconate*, Parfum* (Limonene, Linalool), Sodium Stearoyl Glutamate*, Tocopherol*.
*99% ingredientų - ECOCERT, natūralios prigimties. **100% augalinių komponentų organinės kilmės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 11 sausio 2011 - 22:43
QUOTE(*Mirabella* @ 2011 01 11, 18:49)
Sveikos mergaites,
Kreipiuosi i visas patarimo. Labai reikia kokio nors kremo riebiai, problematiskai odai, kuris nepaliktu pleveles efekto, lengvai isigertu... 4u.gif 
Pries tai naudoti eucerin (per riebus), himalaya(su alkoholiu, grauzia veida), eveline ir kitoks slamstas buvo tiesiog tragiski.
Labai seniai esu turejus delia kremuka riebiai odai, buvo fantastiskas, taciau nei jo nei nieko  panasaus nerandu pirkti  schmoll.gif


Mano nėra problematiška, bet riebi (žiemą gal labiau mišri). Man labai tinka ir patinka Natura Siberica kremas riebiai-mišriai odai. Kaina jo apie 18-19 lt (50 ml).
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2011 01 11, 18:45)
o naujaji ekologiska drekinamaji arba maitinamaji veido krema bandete?
Biok temoje apie juos buvo  puikiausi atsiliepimai,kaip ir apie ju sudeti.Man pvz.itiko naujasis Margaritos akiu makiazo valiklis,gerai nuvalo.



Kremukas geras, bet ne vienai iš bandžiusiųjų iššaukė alerginę reakciją į sudedamąsias natūralias dalis.
Jie geri, bet su jais reikia atsargiai...
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2011 01 11, 23:35)
O kas sudetyje netinka? unsure.gif
Ji ,lyginant su daugelio,visai nekaltai atrodo:
"MARGARITA" ekologiškas drėkinamasis kremas, 50 ml
specialiai sukurtas jautriai bei įnoringai odai drėkinti.
SUDĖTIS: Aqua*, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil**, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract**, Tapioca Starch*, Glyceryl Stearate SE*, Cetearyl Alcohol*, Glycerin*, Gluconolactone*, Citric Acid, Sodium Benzoate*, Potassium Sorbate, Calcium Gluconate*, Parfum* (Limonene, Linalool), Sodium Stearoyl Glutamate*, Tocopherol*.
*99% ingredientų - ECOCERT, natūralios prigimties. **100% augalinių komponentų organinės kilmės.

Man nepatinka, kad sudėty yra Cetearyl Alcohol ir Glycerin, man sausina odą šitie komponentai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 01 12, 08:08)
Man nepatinka, kad sudėty yra Cetearyl Alcohol ir Glycerin, man sausina odą šitie komponentai  unsure.gif

o koki krema Jus naudojate,neturinti siu komponentu?
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2011 01 11, 22:35)
"MARGARITA" ekologiškas drėkinamasis kremas, 50 ml
specialiai sukurtas jautriai bei įnoringai odai drėkinti.


O as si naudoju ir man labai tinka ir patinka, neblogai padrekina, greit susigeria, maloni lengva kosistencija. Pirksiu dar karta tikrai.
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2011 01 12, 01:34)
Mano nėra problematiška, bet riebi (žiemą gal labiau mišri). Man labai tinka ir patinka Natura Siberica kremas riebiai-mišriai odai. Kaina jo apie 18-19 lt (50 ml).

man jis irgi patiko anksciau.Dabar is NS turiu tik sviesta kunui,krema kunui ir pieneli misriai odai,patinka,bet paziurejau,kad jo galiojimas 3 metai g.gif Vercia susimastyti apie NS naturaluma...
O visus veido kremus pakeiciau i MIRRA produkcija,nezymiai brangiau,bet ir pasirinkimas didesnis,ir kokybe geresne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 12 sausio 2011 - 14:14
QUOTE(mocha @ 2011 01 11, 22:05)
Rasos kremą gelį galit pabandyti iš probleminei odai skirtos linijos wink.gif šiaip labai lengvos konsistencijos, greitai susigeria, merginos labai giria. Aš kažkada irgi naudojau, patiko. Dar priklauso kokio ieškot, drėkinamojo, maitinamojo kremo, ar grynai nuo spuogų ax.gif


Ieskau drekinancio... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2011 01 12, 14:35)
Ieskau drekinancio...  4u.gif

Mano oda mišri, bet kai buvo šiltesni orai naudojau Roc hydra+ mišriai odai drėkinantį gelį, jis man buvo puikus cool.gif labai patiko. Bet galvoju, gal riebiai nelabai... Nors jis buvo lengvas, greit įsigerdavo, neriebalindavo, nekimšdavo porų, toks liuks smile.gif gal dabar tokiu oru neitin tinkamas, bet pati dabar naudoju iš kitos firmos drėkinamąjį vistiek blush2.gif
Atsakyti
Zolotoj solk - nerealios plauku prieziuros priemones, pati nustebau pabandziusi, rezultatai thumbup.gif
""Eurokos"parduodami Catrice lupu dazai, nenusileidzia brangiausiems lorealio produktams.
Atsakyti
Man ziauriai patinka Catrice, Essence firmos.. superiniai shimeriai, lupu dazai, blizgiai.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2011 01 12, 15:08)
o koki krema Jus naudojate,neturinti siu komponentu?

Šiuo metu išvis jokio blush2.gif Naudoju kokosų aliejų, nors nesu patenkinta rezultatais. O be šių komponentų berods buvo Natura siberica?

QUOTE(xde @ 2011 01 12, 15:13)

O visus veido kremus pakeiciau i MIRRA produkcija,nezymiai brangiau,bet ir pasirinkimas didesnis,ir kokybe geresne.

O kur galima gauti Mirra produkcijos? Ne pirmą kartą girdžiu pavadinimą, bet matyti gyvai neteko unsure.gif

QUOTE(neverinlove @ 2011 01 13, 21:33)
Zolotoj solk - nerealios plauku prieziuros priemones, pati nustebau pabandziusi, rezultatai  thumbup.gif
""Eurokos"parduodami Catrice lupu dazai, nenusileidzia brangiausiems lorealio produktams.

O kokie rezultatai, plaukai paaugo? smile.gif Gal bandėt būtent kaukę? Šią savaitę pirksiu kurią nors kaukę plaukams, renkuosi tarp Domashnie recepty Šelkovaja ir Zolotoj Šolk ax.gif

QUOTE(amber123 @ 2011 01 13, 22:21)
Man ziauriai patinka Catrice, Essence firmos.. superiniai shimeriai, lupu dazai, blizgiai..  thumbup.gif

Ir man, ir man biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti