Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet neprasta

QUOTE(aikstinga @ 2011 05 04, 20:45)
Gal kas žino efektyvią, pigią priemonę nuo cedliulito?kalbėjot berods apie Viteks, bet kiek žiūrėjau Eurokose niekad neužtikau g.gif

Fitness body (Aistruolė) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 05 04, 13:53)
Norėčiau pasidalinti paskutiniais atradimais  smile.gif


Pagaliau, pagaliau, PAGALIAU atsikračiau žaizdelių aplink nagus  bigsmile.gif  Padėjo nagų aliejukas Esi graži. Kažkas rekomendavo šitoj temoj - didelis ačiū  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Gal butu galima nuotraukyte sito gerio?
Atsakyti
Man nagu aliejukai irgi nelabai padejo, daug labiau padeda ricinu aliejus pries miega imasazuotas i odeles.
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2011 05 05, 10:04)
Gal butu galima nuotraukyte sito gerio?

Pirmas iš viršaus - nagus gražinantis aliejus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2011 05 04, 19:50)
Maciau atsirado vel Essence akiu makiazo valikliai, gal kas bandet? Ar bent kiek panasu i ta geraji zaliaji, kur anksciau budavo?  g.gif

aš turiu tą mėlyną, vandeniui atspariam tušui valyti, tai man tikrai neblogas visai už tokią kainą smile.gif

QUOTE(dontstop @ 2011 05 04, 20:30)
Fitness body (Aistruolė)  thumbup.gif

čia tokie oranžiniai? o droguose ar eurokose nebūna? aš Klaipėdietė, tai kiek žinau nėra pas mus Aistruolės..
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2011 05 04, 20:50)
Maciau atsirado vel Essence akiu makiazo valikliai, gal kas bandet? Ar bent kiek panasu i ta geraji zaliaji, kur anksciau budavo?  g.gif


Turiu ir rožinį ir mėlyną smile.gif Rožinis man labai labai patinka, puikiai nuvalo tiek tušą, tiek lainerį, jau ne vieną buteliuką sunaudojau, ir žinau, kad pirksiu dar ir dar smile.gif
Mėlyną pirkau, kai rožinis nepajėgė nuvalyti vieno lainerio (jis tikrai LABAI sunkiai nusivalo), tai mėlynas iškart nuvalė wink.gif Tik man vienas jo minusas, tai ta aliejinė konsistencija, nelabai mėgstu tokius dalykus, lieka po to aplink akis tas aliejus, tai tenka dar kartą pavalyt su kitu valikliu. Bet šiaip kas pripratę prie tokių aliejinių valiklių, manau turėtų tikrai patikti, nes savo darbą atlieka daugiau nei puikiai thumbup.gif
Taigi rekomenduočiau tiek mėlyną, tiek rožinį, abu labai geri 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, o gal ka gero esate atrade is nebrangiu (na iki 30lt mazdaug) drekinamuju veido kremo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Klapuske @ 2011 05 06, 09:42)
Mergaites, o gal ka gero esate atrade is nebrangiu (na iki 30lt mazdaug) drekinamuju veido kremo? smile.gif

Physiogel kremas is vaistines superinis. Kaina virs 30lt, bet per nuolaidas pirkant gaunasi kokie 32lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 05 05, 14:53)
Pirmas iš viršaus - nagus gražinantis aliejus  4u.gif

Man aliejukas gal ir toks visai nieko - gydo zaizdeles, gal kiek maziau odeles trukineja, bet man pasirode kiek lipnus unsure.gif Ir pipetes principas man nelabai patiko, geriau butu teptukas, nes aliejaus ant odeliu gerokai per daug uzsilasina.
Atsakyti
QUOTE(aikstinga @ 2011 05 05, 20:48)

čia tokie oranžiniai? o droguose ar eurokose nebūna? aš Klaipėdietė, tai kiek žinau nėra pas mus Aistruolės..


Taip, oranžiniai, Droguose ir Eurokosuose nebūna, bet Klaipėdoje yra Marusioje 4u.gif
QUOTE(fairynlovely @ 2011 05 06, 13:27)
Ir pipetes principas man nelabai patiko, geriau butu teptukas, nes aliejaus ant odeliu gerokai per daug uzsilasina.

Teptukas tikrai būtų patogiau drinks_cheers.gif Man vieno pamaknojimo užtenka 5 pirštams, ir tai varva gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 05 06, 14:17)
Taip, oranžiniai, Droguose ir Eurokosuose nebūna, bet Klaipėdoje yra Marusioje  4u.gif


nerandu infi kur ta Marusia.. o kitų priemonių nieks nežino? smile.gif
Atsakyti
norėčiau parekomenduoti, tik nežinau, ar mūsuose yra...
user posted image

balzamas po depiliacijos. PASAKIŠKAS. prieš tai naudojau Veet, tai galiu pasakyt, kad šitas kur kas geresnis. ITIN skalsus, labai greit susigeria, lengvas, nepalieka jokio riebumo ar pan. jausmo, ramina odą. Kaina ~10zl (~9Lt).
Atsakyti